1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ruskie ekspertyzy stwierdziły,że Datsik jest normalny

Discussion in 'Forum MMA' started by Lucash, Nov 30, 2011.

 1. Lucash

  Lucash Brutaal
  Featherweight

  Dołączył:
  Mar 21, 2010
  Komentarze:
  471
  Zdobyte Lajki:
  10
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Dzisiejszą wiadomością dnia w rosyjskim MMA nie jest niestety nazwisko nowego rywala Fiodora Emelianenko czy perypetie skandaliczno - obyczajowe z jego bratem Aleksandrem. Jak mawiał klasyk literatury i dziennikarstwa Mark Twain ponad sto lat temu: "sensacyjna wiadomość w gazecie nie jest wtedy gdy pies pogryzie człowieka, ale gdy człowiek psa" i dokładnie tak działo się dziś w Rosji. Otóż rosyjscy eksperci psychiatrii orzekli, iż słynny Viatcheslaw Datsik jest normalny! Tym stwierdzeniem zaszokowany jest jego adwokat, który zapowiedział kontr ekspertyzę u niezależnych lekarzy (o ile tacy istnieją w Rosji).


  Co więcej ten zadziwiający fakt dnia dzisiejszego orzekli ci sami lekarze, którzy w 2010 roku uznali go za niepoczytalnego. Każdy kto choć raz zetknął się z postacią Datsika zwanego "Ryżym Tarzanem" wie, że to mocna i odważna diagnoza. Pierwsza była stawiana wówczas gdy Datsika skierowano na obserwację więzienną a potem przekazano na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego, którego dyrektor powiedział, iż z takim przypadkiem zetknął się tylko raz w trzydziestoletniej praktyce i jest nim właśnie podmiotowy przypadek Vyatcheslava. Niestety nie udało się na nim zrobić dyrektorowi habilitacji.


  Potem było już z górki i wielbiciel swastyk, syn boga Swaroga i jego słowiańskie wcielenie na ziemi czyli Vyatcheslav nawiał z owego przytulnego lokum, gdzie jednocześnie odbywał karę za kradzieże i napady z bronią w ręku. Eskapada zakończyła się w Norwegii, gdzie "poddał się władzom" po ucieczce z Rosji. Ponieważ na posterunku pojawił się z bronią, zamknięto go i skazano na kilka miesięcy w komfortowych warunkach. Potem mimo protestów wydalono do mniej przyjaznej ludziom ojczyzny. Ta nie czekała z otwartymi ramionami na skrajnego rasistę i nacjonalistę i od razu zamknięto go w marcu 2010 roku do więzienia. Tu czeka na kolejne rozprawy i wyroki.


  Datsik był zawodnikiem MMA wiele lat temu, który pokonał m. in. Białorusina Andreia Arlovskiego. Potem odbiła mu tak zwana szajba i bił się nie tylko z zawodnikami, ale też z sędziami i publicznością na walkach. Jego szaleństwa pozbawiły go szans na pojedynki w Rosji i wszędzie indziej, więc poza przynależnością do grup skrajnie faszystowskich zajął się napadami i planowaniem zamachów, o których wszyscy wiedzieli, bo zwyczajnie Vyatcheslav jest tak otwartym człowiekiem, że informował o tym z góry.


  W tej branży (napady/zamachy) stosownie do jego możliwości intelektualnych szło mu znacznie gorzej niż w walkach a i improwizacje były większe. Jego przysłowiowy "gang Olsena" nieruchawa petersburska milicja spacyfikowała już po kilku tygodniach działalności i dodatkowo w asyście kamer telewizyjnych, które wykorzystał sprytnie Vyatscheslav udzielając porywających wywiadów. Obejrzała to cała Rosja i nawet tam tak skrajne poglądy uznano za idiotyczne. Stąd zapewne diagnoza lekarzy zostanie nawet teraz uznana za błędną.
   
 2. Anonymous

  Anonymous NoLife FC

  Dołączył:
  Jan 17, 2011
  Komentarze:
  37,703
  Zdobyte Lajki:
  34,065
  Punkty:
  4,790
  Płeć:
  Male
  Dodam fotkę:  [​IMG]  oczywiście nie dałeś by fightsport.pl
   

Share This Page