Runda Zero Fight Night: Hossam Eldin vs. Łukasz Makarewicz

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks


Informacje prasowe organizatora:
Znamy kolejną walkę, która została zakontraktowana na gale Runda Zero Fight Night: Konfrontacja Styli Walki. W walce wieczoru o pas Mistrza Świata UFR zmierzy się Mistrz Europy i Świata w Kung Fu Hossam Eldin z Łukaszem Makarewiczem reprezentującym Polskę.

Hossam Eldin reprezentuje Egipt, jest wielokrotnym gościem na Polskich ringach. W zeszłym roku zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wygrywając na gali w Pułtusku a już 19 listopada stoczy kolejną walkę podczas Gali Sportów Walki WKN (Iron Warriors Night), która odbędzie się w Świebodzicach.

Łukasz Makarewicz swoją karierę zawodniczą rozpoczął w Polsce w Ełku, później przeniósł się no Norymbergi gdzie kontynuował treningi pod okiem znanego zawodnika i trenera niemieckiego Krystiana Bauera w klubie Frankonia. Od 2007 roku był zawodnikiem Kadry Narodowej Niemiec. Karierę za granicą Łukasz rozpoczął w formule full-contact, następnie od 2006 kontynuował ją w zawodowych walkach w regulaminie K-1. W 2008 roku znalazł się na 2 miejscu rankingu Niemiec. Makarewicz jest dwukrotnym Mistrzem Bawariim, Zawodowym Mistrzem Niemiec oraz Międzynarodowym Mistrzem Polski K-1.

Runda Zero Fight Night: Hossam Eldin vs. Łukasz Makarewicz
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Kolejne KSW
icon_biggrin.gif
 

sosenp

Oplot Challenge
Featherweight
delikatny pastisz nazwy :/ może nadrobią jakością

ps.
nie pisze się czasami konfrontacja “stylów” walki ?
icon_smile.gif
żaden ze mnie polonista ale jakoś dziwnie brzmi “styli”
icon_smile.gif
 
Top