1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Rubber Guard kontuzja

Discussion in 'Forum MMA' started by Szymon, Aug 20, 2010.

1. Szymon

Szymon Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    62
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    2,790
    Witam wszystkich forumowiczów. Podczas wczorajszego treningu mielismy mały sparring, kiedy probowalem zrobic rubber guard moj przeciwnik jakos dziwnie przelozyj ciezar ciała i cos głośno strzelilo w moim kolanie od zewnetrzej strony(było słychać z odległości kilku metrów;)na początku nie bolało, zacząłem coś czuć dzisiaj rano, rozchodziłem to i jest spoko tylko bardzo mi teraz strzela kiedy robię przysiady i troche boli kiedy wchodzezchodze po schodach.
    Czy ktos z was miał tego typu kontuzję, czy powinienem sie przejmowac, czy może samo przejdzie, jakies metody na szybszą regenerację? Z góry dzieki za odpowiedzi pozdro

2. madafaka

madafaka Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,688
    Zdobyte Lajki:
    33
    Punkty:
    1,790
    ja bym się przeszedł do lekarza (najlepiej sportowego), lepiej nie ryzykować. kiedyś takie coś miałem z barkiem i olałem, do dzisiaj odczuwam skutki.

3. GraZz

GraZz Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    106
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    Dwoch kolegow ode mnie z klubu mialo naderwane wiezadlo i ten 'strzal' jest dosc charakterystyczny. Dziwne, ze mozesz normalnie chodzic bo raczej przy naderwanym wiezadle odczuwalbys bol. Tak jak pisze madafaka, idz do lekarza, najlepiej sportowego lub dobrego ortopedy.

4. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    591
    Punkty:
    1,790
    jak coś ,,strzeliło'' lepiej tego nie bagatelizować i cisnąć do rodzinnego po jakieś skierowanko :D

5. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790
    hmm mnie "strzeliło" boczne miesiąc temu, tejpy, ochraniacz i daje rade. Zrobiłem sobie 3 tygodnie luzu od wszelakiego treningu i zdecydowanie się poprawia. Jak masz dobrego fizjoterapeutę, albo lekarza sportowego to warto się skonsultować.

6. Wojciech

Wojciech Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    3
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Miałem podobną sytuację, też przy gumowej gardzie. Coś strzeliło mi w wewnętrznej stronie kolana. Boleć zaczeło pare godzin później. Następnego dnia prześwietliłem kolano i okazało się że to naciągnięcie wiązadła. Kolanao owijałem w bandaż elestyczny i po ok. miesiącu ból minął całkowicie. Jednak kontuzja co pare mieięcy powraca. Trwa to już ponad rok. Podejrzewam że za szybko wróciłem do treningów. Radzę zrobić dłuższą przerwę.

Share This Page