Rua vs Henderson czy Alvarez vs Chandler?

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Zarowno ME UFC139 jak i Bellator58 byly megaepickie. Ciekawe, ktory waszym zdaniem byl lepszy?



Czy sposrod tych walk zostanie wyloniona walka roku?
 
Rowniez Shogun-Hendo, za niepowtarzalnosc, bo takich walk jak Chandler-Alvarez bylo juz sporo
 
podobnie jak poprzednicy, Henderson z Maurycym.



a) osobiscie wole ciezkie kategorie, te ciosy maja moc



b) decyduje tez troche historia, Wanderlei to legenda, Henderson ma 41 lat i nalezy docenic to co zrobil. Chandler z Alvarezem maja jeszcze wiele lat walk przed soba.



c) walka wieczoru UFC139 trwala badz co badz 25 minut! :)



d) Chandler z Alvarezem popelniali wiele bledow w defensywie.
 
Obejrzałem właśnie Alvarez vs Chandler i stwierdzam, że bardziej mi się podobała walka Rua vs Hendo. Więcej było momentów na skończenie, a to, że skończyło się paliwo w 4 rundzie było spowodowane tym, że chcieli się skończyć wcześniej no, ale cóż nie udało się. Obie walki były świetne.
 
Ja chyba jednak wole Rua - Hendo, ale zdaje sobie sprawe, ze to min. pochodna legendarnego statusu obydwu ww.



Gdyby na to spojrzec bez kontekstu "kto walczyl", to walka Bellatora miala lepsze tempo i obaj zawodnicy nie siadli; z drugiej strony, w ME UFC139 lecialy takie bomby, ze glowa mala...
 
prosze Was za pół roku jak bedziecie chcieli obejrzec sobie z nudow jakas zajebistą walke to raczej nie wybierzecie Chandler - Alvarez
 
Jednak wybiore Hendo vs Rua, ale tylko do 3 rundy, bo dali piękne widowisko dla kibiców.
 
Chandler vs Alvarez - epicka walka oglądana przeze mnie bez postpridowskich sentymentów i uprzedzeń.
 
Back
Top