Rozpiski M-1 Challenge

Tjo

Moderator
Cohones
17e6ef.png


W wątku znajdziecie na bieżąco uaktualniane rozpiski rosyjskich gal M-1 Challenge, które odbędą się w 2014 roku.

24742.jpg


M-1 Challenge 45: Smoldarev vs. Delija

Data: 28 luty 2014
Miejsce: Hala Widowiskowa Atmosfera, Sankt Petersburg, Rosja
Transmisja: Rossija-2

Walka wieczoru:

Open: Ante Delija (8-1) vs. Denis Smoldarev (5-0)

Główna karta:

70 kg: Musa Khamanaev (13-3) vs. Vladimir Nikolaev (10-1)
93 kg: Charles Andrade (27-15) vs. Rashid Yusupov (2-2)
70 kg: Niko Puhakka (28-14) vs. Alexander Butenko (33-9-1)
77 kg: Nenad Avramovic (0-1) vs. Ilya Doderkin (4-0)

Pozostałe:

70 kg: Rakhman Makhazhiev (1-0) vs. Sergey Andreev (3-2)
61 kg: Vitaliy Branchuk (13-3) vs. Yunus Evloev (12-6)
70 kg: Ivan Getman (0-0) vs. Oleg Misikov (0-0)
70 kg: Alexandro Krauts Ferrer (0-0) vs. Kurbanali Abdusalamov (2-2)
70 kg: Oleg Khachaturov (0-1) vs. Alexander Korneev (1-0)

24792.jpg


M-1 Challenge 46: Nemkov vs. Puetz

Data: 14 marca 2014
Miejsce: Jubileuszowy Pałac Sportu, Sankt Petersburg, Rosja
Transmisja: Rossija-2

Walka wieczoru:

Pojedynek o tytuł mistrzowski M-1 w wadze półciężkiej
93 kg: Stephan Pótz (9-1) vs. Viktor Nemkov (19-4)

Główna karta:


Open: Konstantin Gluhov (26-14) vs. Kenny Garner (12-5)
84 kg: Albert Duraev (4-2) vs. Anatoliy Tokov (11-1)
66 kg: Agoney Romero (3-1-1) vs. Pavel Vitruk (10-0)
70 kg: Artiom Damkovsky (15-9) vs. Zulfikhar Usmanov (5-2)

Pozostałe:


Open: Zaur Gadzhibabaev (0-0) vs. Yuriy Dobko (2-0)
77 kg: Magomed Mustafaev (8-1) vs. Andrey Koshkin (3-2)
66 kg: Aliyar Sarkerov (6-2) vs. Tural Ragimov (7-1)
66 kg: Clayton Santos (1-0) vs. Nikita Chistyakov (0-1)
Open: Evgeniy Guryanov (5-1) vs. Kurban Ibragimov (0-0)

25235.jpeg


M-1 Challenge 47: Battle In The Heart Of The Continent


Data: 4 kwietnia 2014
Miejsce: Hala Orenburzhe, Orenburg, Rosja
Transmisja: Rossija-2


Walka wieczoru:


Pojedynek o tytuł mistrzowski M-1 w wadze piórkowej
66 kg: Lee Morrison (13-3) vs. Marat Gafurov (8-0)

Główna karta:


Open: Chaban Ka (6-3-1) vs. Jeff Monson (49-17-1)
Open: Maro Perak (23-3) vs. Marcin Tybura (9-0)
70 kg: Ivan Buchinger (25-4) vs. Sergey Golyaev (23-10)
93 kg: Luis Fernando Miranda (11-1) vs. Vasiliy Babich (10-3)
77 kg: Julien Williams (4-1) vs. Rasul Abdulaev (3-0)

Pozostałe:


66 kg: Georgiy Fursov (1-0) vs. Kamil Maroń (4-1)
77 kg: Anatoliy Safronov (19-20) vs. Alexey Kunchenko (2-0)
66 kg: Said Maadziev (0-1) vs. Murad Mirzabekov (0-0)
 
Top