Rozpiska KSW 17 ?

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Chodzi mi o to, kiedy w dziale Rozpiski - pojawi się gala KSW 17 . Wiem, że narazie tam nie jest żadna walka nawet podejrzewana, ale UFC 132 dodano do rozpisek, jak nawet jednego zawodnika tam nie planowano . Tu są Mamed, Janek i Pudzian .
 
@up


Jeśli planują gale na listopad, to znając ich wcześniejsze działania, pewna karta będzie potwierdzona na koniec października.
 
Proszę bardzo, trzymam ją w iPodzie, w notatniku od wywiadu z Kawulskim i na bierząco uzupełniałem:

KSW 17
Konfrontacja Sztuk Walki
November 2011
Łódź/Katowice, Poland
Atlas Arena/Spodek

• Fightcard

Mariusz Pudzianowski vs. TBA
Heavyweight bout

Mamed Khalidov vs. TBA
Middleweight bout

Sokoudjou vs. Jan Błachowicz
KSW Light Heavyweight Championship bout

Krzysztof Kułak vs. Michał Materla
KSW Middleweight Championship bout

Artur Sowiński vs TBA
Lightweight bout

Marcin Różalski vs. TBA
Heavyweight bout
 
Z tego co mówił Kawulski lub Lewandowski(dokładnie nie pamiętam) zrobią wszystko żeby zestawić Janka z Soko na 17. Kameruńczykowi też się podobało w Polsce, Janek aż się pali do walki więc jak nic niespodziewanego się nie wydarzy to powinna ta walka dojść do skutku. Ale o jej oficjalnym potwierdzeniu nic nie słyszałem. No ale na pewno jest tu wielu co są bardziej w temacie niż ja i może coś powiędzą jak sprawy wyglądają dokładnie.
 
Kulak nie bedzie walczyc. to pewne. ogolnie walczyc beda Pudzio z DVD, Mamed (nie wiadomo z kim), Janek (z murzynem na 90%), Najman (dostanie jakiegos obcokrajowca). reszta to ciezko powiedziec.
 
Ludzie!
Przecież napisałem, że źródłem na którym opieram tą rozpiskę są wywiady z pierwszej połowy 2011 roku. Od tego czasu co nieco mogło się zmienić...
 
Słyszałem, że Najman ma walczyć na jakiejś gali w 2012 roku. Tak go zrozumiałem na konferencji w Częstochowie.
 
e tam narzekacie xD walka najmana bedzie napewno interesujaca i kazdy z ciekawosci obejrzy. . . tylko ciekawe jakiego mu znajda przeciwnika







co do samej rozpiski, to chetnie zobaczylbym kogos nowego, a nie ciagle tych samych zawodnikow
 
Może KSW znowu chce zrobić na początku roku galę bez Pudzianowskiego i w związku z miernym w opini szefostwa federacji wynikiem oglądalności KSW 15 zaangażują na 18 Marcina N.
 
Widzę, że na dźwięk nazwiska Najman, zawsze jest przynajmniej kilka osób jadących po nim. Ale powiem Wam coś: z Najmanem w Polsce jest jak z disco polo - każdy go słucha (lub chociaż się przy nim bawi), ale nikt się nie przyzna :)
 
wiadomo, ale jego walka napewno nie bedzie obojetna czy to kibica z polsatu, czy osoba bardziej obeznanym z mma, chociaz oczywiscie kazdym bedzie kierowaly inne czyniki xD
 
Dla Pudziana:



Big Sexy, Bob Sapp, Tim Sylvia, Abe Wagner



zwycięstwo z każdym z nich można by dobrze wypromować przeciętnemu Kowalskiemu:



1. Dopiero co walczył i pokonywał "czołówkę UFC" (już widzę jak K&L mówią to w trailerze z pełnym przekonaniem)



2. Walczył w najlepszych organizacjach świata, w legendarnym Pride jak równy z równym mierzył się z takimi zawodnikami jak Crocop czy Nogueira



3. Byłby mistrz UFC, świetny zawodnik. Widać, że Mariusz poczynił ogromny postęp, zwyciężył go w rewanżu.



4. Go promować na tym, że pokonał Silvie.



Myślę, że takie argumenty można byłoby usłyszeć w zapowiedzi gali



a w przypadku przegranej zrezygnować z Mariuszka i tyle. koniec przygody z MMA.
 
wygrana rewanżowa walka z Sylvią da mu o wiele więcej niż z Kolosem.



w przypadku przegranej powinien zrezygnować z MMA, a lepiej robić to przegrywając po raz drugi z byłym mistrzem UFC niż z ogórkiem
 
całkowicie nie rozumiem jak można Pudzianowskiego z Sylwią zestawiać.... Nie jest w stanie pokonać miernego DVD a ludziska wierzą,że poradzi sobie z kimś takim jak Tim - wiem wiem, parówa, słabsze momenty, ale niech was pozory nie mylą. Pudzian nie ma ani jednego atutu przeciw Timowi. Podda go? znokautuje? zamęczy ? nawet go nie obali i jak sie nie zasapie to przegra przez ko/tko.



Wg mnie dostanie rewanż z DVD i potem będzie pierdolnik o wielich postępach etc(ofkors jeśli sobie poradzi)



Ewentualnie Sappa a potem rewanż.
 
A ja to bym chciał Pudziana widzieć z tym dużym z USA albo z Velendezem. Taka wygrana mu da o wiele więcej, a jak przegra to w najgorszym razie spadnie na tę półkę co Fedor...



Pudzian powinien walczyć z DVD, bo jak z nim nie wygra za drugim podejściem, to znaczy, że nie nadaje się nawet na freak show
 
to co Silvia - Thompson, jako eliminator do walki z The World Strongest Man ?



i wszyscy beda zadowoleni



:-)
 
Massimo, ja nie słucham Najmana, a już na pewno się przy nim nie bawię. Dziwne masz upodobania, ale może staraj się nie przypisywać ich reszcie narodu ;)
 
Back
Top