Rozalski vs Lebanner na KSW 18

Też to właśnie zobaczyłem :D Zajebista informacja!



Edit



Czyli dlatego Różal mówił w ostatnim wywiadzie że będzie sie staral dążyć do parteru :)
 
Dziesięciokrotnie uczestnik finałów K-1 World GP, dwukrotny ich wicemistrz Jerome Le Banner będzie przeciwnikiem Marcina Różalskiego w walce wieczoru na gali KSW18, która 25 lutego odbędzie się w Płocku.
• Geronimo • , albo jak kto woli • Battle Cyborg • to żywa legenda sportów uderzanych. Znany na całym świecie - od Japonii po Stany Zjednoczone • Francuz urodził się we francuskim Hawr i tam mieszka, a także trenuje do dziś. Jest jednym z najbardziej utytułowanych kickboxerów na świecie. W swojej karierze był mi.n. Mistrzem Świata organizacji WKN w tajskim boksie, mistrzem Europy w kickboxingu, dwukrotnym K-1 World Grand Prix i dwukrotnym wicemistrzem największych zawodów K-1 World GP.
W formule K-1 stoczył sześćdziesiąt pojedynków. Nokautował w nich takie sławy jak Mark Hunt, Peter Aerts, Ernesto Hoost czy Musashi. Bierze udział również w walkach bokserskich. Jako bokser stoczył sześć pojedynków i wszystkie wygrał.

Pojedynek z • Różalem • będzie dla Francuza siódmą konfrontacją w MMA. Trzy razy wygrywał i trzy walki kończyły się jego porażką. W lutym będzie chciał ten bilans na pewno poprawić •



zrodlo:ksw
 
@Highlander



Wszystko się może zdażyć, La Banner swoje lata już ma... ale też i ogromne doświadczenie
 
No tak, rozważając Grahama i Sefo zapomniałem o LeBannerze.


jestem ciekaw czy bedzie to formula MMA czy K1 zrodlo-FB Ksw
Pro-wrestling, jak na Dream ;)

Pozwolę sobie na uwagę:
Nie zakładajcie tematów dla newsów, które redakcja i tak umieści na głównej. A przynajmniej starajcie się o konkretniejszą treść, a nie jedno zdanie. Taki temat nie nadaje się do przeklejenia i zostanie zamknięty, przez co część dyskusji zostanie zmarginalizowana. Takie coś ewidentnie można byłu wrzucić do jednego z tematów o KSW 18, najlepiej tego: http://cohones.mmarocks.pl/topic/ksw-18-unfinished-sympathy
 
No ja właśnie jestem ciekawy jak to będzie wyglądało, bo raczej w stójce przeciwnik lepszy.
 
A o co tu się ścigać? I tak przegrałeś bo minutę wcześniej info padło tutaj i wątek już jest dublowany.
 
@Glf ale w ten sposob wiecej osob szybciej sie dowie o tej walce,jak jest nowy post to jest to bardziej widoczne,niz kogos koment w jakims tam innym temacie.
 
@Glf Tobie proponowalbym merytoryczna dyskusje na temat zawarty w tytule posta,zamiast wytykanie mi jakis tam pierdol,zachowujesz sie troche jak ci wszyscy purysci jezykowi,ktorzy zamiast zajac sie sensem komentarza to wytykaja innym bledy ortograficzne.
 
Bzdura.

jak jest nowy post to jest to bardziej widoczne


Posty tworzone na cohones nie są podbijane na głównej, a nie każdy korzysta z forum.



Poza tym robi się burdel.
 
Back
Top