Royal Division

Status
Not open for further replies.
Nie milkną echa narkotykowej afery z udziałem Antoniego Królikowskiego. Po Maryli Rodowicz i Jarosławie Jakimowiczu głos w sprawie postanowiła zabrać Dorota Doda Rabczewska. Piosenkarka na swoim profilu na Instagramie podzieliła się obawą, że po nagonce aktor może targnąć się na życie.

– Niestety odnoszę wrażenie, że niektórzy komentujący w ogóle nie uczą się na błędach(…). Obserwuję sytuację znanego, młodego aktora. W tle ze stwardnieniem rozsianym, narkotykami, alkoholem, wychodzeniem z tego alkoholu, zatrzymywaniem przez policję donosami byłej żony. […] Patrzę na to z boku i jeżeli Antek nie strzeli sobie w łeb, jeżeli wytrzyma to psychicznie, tę całą nagonkę na niego, od takiego czasu, to będę w szoku – oświadczyła Doda w wideo, które opublikowała na InstaStories. — Mleko się wylało, wszyscy wiedzą, jaka jest sytuacja. Już k***a wystarczy. Nie znęcajcie się nad facetem, który i tak poniesie konsekwencję, karę. Nie karze się dwa razy za to samo – poprosiła “królowa polskiego show-biznesu”.

– Jeszcze nie tak dawno każdy który obrabiał tyłek temu fighterowi bił się w pierś, że jednak nie trzeba było – powiedziała Doda i przyznała, że wszyscy zbiorowo znęcali się nad tragicznie zmarłym Murańskim, sugerując, że to się może powtórzyć.

W dalszej części nagrania Doda przyznała się publicznie, że do niedawna sama zmagała się z ciężkimi problemami psychicznymi.

– Chorowałam na depresję, miałam stany lękowe i myśli samobójcze. I k***a nie życzę tego nikomu. Nawet najgorszemu wrogowi – przyznała piosenkarka.
 
Dziś gala a zero konkretów. Dobrze pisałem Ozdobie że uwierzę jak zobaczę efekt.

RD jest już martwe. Nic już tego nie uratuje. Obstawiam że puszcza Wam jakieś wejście Smoka z Bruce Lee jak walczy z Chuckiem Norrisem. I tyle z tego będzie.
 
Dziś gala a zero konkretów. Dobrze pisałem Ozdobie że uwierzę jak zobaczę efekt.

RD jest już martwe. Nic już tego nie uratuje. Obstawiam że puszcza Wam jakieś wejście Smoka z Bruce Lee jak walczy z Chuckiem Norrisem. I tyle z tego będzie.
Ja nie kupuję w ciemno, a na strumyku nie będzie retransmisji, więc lipa.

A co do konkretów to jest ogłoszona karta walk na stronie internetowej.
 
Czyli tak naprawdę RD co przyniosło to tylko nerwice Królikowi, bo przez te 2 edycje nic wielkiego nie dali, no moze ogromna imbe w necie.


Od teraz ten temat będzie off topem, bo RD padło. Wspominajcie tu moje dziedzictwo.
 
Dział Freak MMA za mojego panowania.

Gigantyczne rozmiary.

To te moje słynne ,,koniki" o których często pisałem przez lata.

1678023168217.png
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top