Roy Jones Jr w UFC

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/legendarny-bokser-zadebiutuje-w-mma,1,4115899,wiadomosc.html
 
O matko i córko, toż to cuda Boskie na tym świecie sie dzieją !!! Czyżby Wujek Roy potrzebował kasiorki ? Bo nie wierze że dla for fun'a da sie obić.


Krzysiek Soszyński będzie się bil na 131 oł yee :D
 
No tak. Stało się! Onet jest już bardziej doinformowany niż mmarocks xD Chyba czas zmienić portal informacyjny :P
 
Niezła niespodzianka jeśli podpiszą kontrakt ;)
Anderson Silva vs Roy Jones Jr z ambitnymi Silvą próbującym w stójce (zawsze pozostają mu nogi) to bym widział :D pomijając, ze mistrz walczy z Belfortem w pierwszej kolejności ;)
Ale jaja...niech tylko nie padnie od razu bo będzie po emocjach jakichkolwiek zapewne. Coś a'la Noons to widzę...prócz tego, ze Noons ma świetną obronę przed obaleniami :P
 
Jak dowiedziała się redakcja SPORTY-WALKI.ORG, bardzo możliwy jest debiut Roya Jonesa Jr (54-7, 40 KO) na zasadach MMA podczas gali UFC 131, do której dojdzie 11 czerwca.

oni pewnie dowiedzieli się od onetu a onet od nich :)
 
Born2kill - Ja myślę że nie ma się co jarać plotką, a narazie tylko tym jest ten newsik.


Ktoś widział jakieś info o tym na zagranicznych serwisach?
 
Czy RJJ nie ma własnej grupy promocyjnej maczającej palce w MMA? Czy Nelson nie miał spraw kontraktowych z nim? Może ktoś źle poskładał jakieś fakty...
 
Max, ja nie wiem jak jakikolwiek portal może pisac o czymś jako pewniku, gdy oficjalna strona UFC o tym nie mówi ;) A za błędy powinno się ponosić jakieś konsekwencje. Ktoś wchodzi na daną stronę, żeby dowiedzieć się faktów, a czyta coś co okaże się bujdą?Tak być nie może :)
Nie podpalam się, mówie, nawet jak UFC ogłosi plan to jeszcze nie będzie ten czas, będą podpisy na kontraktach RJJ'a i rywala to się ucieszę mimo wszystko ;)
 
Roy Jones to akurat gwiazda, która na samo nazwisko ściągnęłaby mnóstwo tych, którzy wykupiliby PPV, więc raczej nie ma co porównywać. Ponadto Adamek się liczy, RJJ w boksie już raczej nie. Wydaje mi się, że to top 3 bokserów, na których w MMA można najwięcej zarobić, drugim i trzecim byłby Mayweather i Tyson.
 
Może będzie to walka w rozliczeniu za zwolnienia Big Country z kontraktu :D
 
Obstawiam ze ktos z redakcji sportow wszedl na wikipedie i nacial sie na zart ktory czasem ktos wywija umieszczajac dream fighty i wzial to powaznie.
 
Rotfl.
malinowsky, to nawet nie jest plotka, tylko zwykla glupota. Pewnie ktos przegladal liste potencjalnych uczestnikow UFC 131, zobaczyl Roya Nelsona, Jona Jonesa i Juniora dos Santosa kolo siebie, zlaly mu sie ich naziwska, i tyle.
 
Rotfl.
malinowsky, to nawet nie jest plotka, tylko zwykla glupota. Pewnie ktos przegladal liste potencjalnych uczestnikow UFC 131, zobaczyl Roya Nelsona, Jona Jonesa i Juniora dos Santosa kolo siebie, zlaly mu sie ich naziwska, i tyle.


haha :D zajebiste :D
 
Back
Top