Rose Namajunas

halibut

UFC
Heavyweight
Jako, że dużo słabsza JoJo i prawdopodobnie słabsza Vanzant mają swój temat - tako nie może zabraknąć tematu z moją ulubienicą. Dla mnie ona jest najseksowniejsza, może nie obiektywnie fizycznie - ale ma coś czego nie ma większość zawodniczek - urokliwość(bardzo subiektywnie rozumianą).
Proszę państwa - przed Wami jedyna i niepowtarzalna Rose:
HeavenlySkinnyEmeraldtreeskink.gif

195_rose.jpg
154_rose1.jpg

rose650.jpg

Zdobyła mnie na początku swoimi filmikami nakręconymi z swoim facetem(smutek), jakimś nołnejmem

Specyficzny prezent walentynkowy(nie, nie chodzi o śpiewanie a o końcówkę)

Tutaj porady dietetyczne. Mauricz ma konurencje

Tutaj sobie macha tyłeczkiem pod galę na żywo

dizel77

UFC
Middleweight
Ropniak, kuźwa - ona jest najlepsza!
Ja za bardzo nie jaram się urodą lasek które się biją w mma, bo mają za dużo mięśni. I ogólnie nie mogę pojąć niektórych kolesi którzy to robią. Ale Rose to wyjątek. Jak się umaluje to już w ogóle. Tym bardziej, że z charakteru jest jeszcze bardziej zajebista :lol:

12108079_10206619570720189_4335632750262795028_n.jpg

12047139_10206559285893106_1127646010189571583_n.jpg

halibut

UFC
Heavyweight
Ja się za bardzo nie jaram urodą lasek które się biją w mma, bo mają za dużo mięśni. I ogólnie nie mogę pojąć niektórych kolesi którzy to robią. Ale Rose to wyjątek. Jak się umaluje to już w ogóle. Tym bardziej, że z charakteru jest jeszcze bardziej zajebista :lol:

U mnie podobnie. Np Vanzant mnie odpycha wręcz. Bo wygląda jak dziecko, jak 13 latka która się maluje jak dorosła. Taka lolitka. No ale mamy spore grono Polańskich na forum.

Rose to jest absolutny wyjątek - głównie przez charakterek. Poza nią - tylko momentami Albu, tylnimi wyjątkami.