Roger Huerta o bójce na ulicy

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Weteran UFC, Roger Huerta w rozmowie z portalem TMZ zdradził co się tak naprawdę stało podczas zadymy na parkingu z której nagranie mieliśmy okazję obejrzeć parę dni temu:
Spokojnie podszedłem do facet i powiedziałem mu: ” Czy ty w ogóle wiesz co zrobiłeś? Znokautowałeś tą dziewczynę.” Wtedy on odpowiedział: “Fuck you, fuck these bitches, I’ll knock out any fuckin’ bitch that I wanna fuckin’ knock out, I’ll knock your fucking bitch ass out“  Po czym powiedział że zdejmie koszulę na co ja powiedziałem “ok

Huerta twierdzi że nie uderzył pierwszy, po prostu zareagował w momencie kiedy ten facet rzucił się na niego. Dalej wiemy jak było.

Huerta dodał na koniec “sprawiłem że jest teraz lepszym człowiekiem i odszedłem”
. Powiedział też że gdyby ktoś zaatakował tak jego matkę, siostrę lub  kogokolwiek, to chciałby żeby ktoś wkroczył i coś z tym zrobił.
W środku jeszcze materiał z Austin TX TV na temat tego zdarzenia

Roger Huerta o bójce na ulicy

MirJitsu

Brutaal
Lightweight
Huerty sam nigdy nie lubilem, ale po tym incydencie ma moje propsy
icon_smile.gif
))

G

Guest

Guest
w ameryce sie juz niektórym w bani poprzestawiało totalnie myslą ze tam wszystko mozna , dobrze zrobił Rodż =D teraz cwaniaki z ulicy bedą uwazac w obawie ze trafia na Fightera z prawdziwego zdarzenia:P

Mandaryn

Oplot Challenge
Heavyweight
Wychowywanie nie jest łatwe.
Gdy jesteś mały to wystarczy klaps, ale gdy podrośniesz potrzeba już soccer kicka
icon_wink.gif

Born2kill

UFC
Heavyweight
Nie sadze by go to zmienilo zbytnio. A to,ze obil go Huerta pewnie jeszcze pozwoli mu zyskac w oczach za “odwage”. Tak to juz jest z tym alkoholem i cpaniem tego co wzbudza taka agresje i wiare w swą nadludzkosc.

Pesticide

Oplot Challenge
Featherweight
“sprawiłem że jest teraz lepszym człowiekiem i odszedłem” – ehh, świetnie powiedziane

waldek

Oplot Challenge
Middleweight
908521716ffd405db19b8f96d04940b4
Bywa, że ktoś zasługuje na klapsa, a nawet soccer kicka.
Np.: kobieta, która grozi otruciem Twojego dziecka.
Nieprawdaż?

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Brawo, tak samo sadze. Niektorzy pewnie w takiej sytuacje pomysleli by, ”a co tam uderzyl kobiete,
nalezalo jej sie”, ”nie chce wdawac sie w klopoty”, ale rownie dobrze mozna w takiej sytuacji postawic nasza matke,
siostre czy dziewczyne, wiec propsy dla Huerty.