Rodney Wallace rywalem Mameda Chalidowa na KSW 19

Rodney Wallace (12-4) będzie najbliższym rywalem Mameda Chalidowa (24-4) podczas gali KSW 19 - poinformował dziennik FAKT. - Kiedyś szukaliśmy gwiazd dla Mameda. Terz Mamed jest wyzwaniem dla gwiazd - stwierdził w rozmowie z gazetą Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW.



Wallace to pochodzący z Charlotte, znany m.in. z UFC, amerykański wojownik. Jako zawodnik Ultimate Fighting Championship stoczył trzy boje i wszystkie trzy przegrał: z Brianem Stannem, Jaredem Hammanem i Philem Davisem.



Większość pojedynków "Sho Nuff the Master" toczył w wadze półciężkiej. Wygrywał z czołowymi zawodnikami w tej kategorii wagowej w Europie, m.in. z Toni Valtonenem i Marcusem Vantinnenem.



Od niedawna bije się w wadze średniej i ma niezłe notowania jako zawodnik tej właśnie kategorii.
 
Wygląda ,że K&L chcą zagrać na emocjach widza. Kolejny pojedynek w stylu lej czarnego (Pudzian, Materla, Mamed )
 
Liczyłem na Cote, bądź Santiago, ale przeżyję. Nie chciałbym hejtować, ale 17-stka i 18-stka były lepsze pod względem rozpiski.
 
Ech, mam nadzieję mimo wszystko, że to nie jest prawda, spodziewałem się kogoś lepszego. Wallace nie ma na rozkładzie jakichś bardzo znaczących nazwisk, a swoje najważniejsze walki przegrał.
 
Dla mnie rozczarowanie bo koleś jest dla mnie zupełnie anonimowy.Wprawdzie w UFC miał dosyć ciężko ale z ostatnich 6 walk ma bilans 2-4.
 
W sumie dobrze by było gdyby była to tylko przysłowiona dziennikarska, za przeproszeniem, 'kaczka' ;)
 
di-N66Y.jpg
 
Gość ma ładne mięśnie - dobrze sprzeda się w mediach.



A tak poważnie, to jego nazwisko niewiele mi mówi. Z drugiej strony jego walka z Hammanem była FOTN (trzeba zobaczyć).







Nie oszukujmy się, w tej części świata na więcej liczyć nie można.
 
Przecietny widzi nie znajacy się na mma to kupi bez problemu. Ja jak czasami z dziadkiem oglądam jakieś walki i mój dziadek mówi: "ooo dobry zawodnik" ja się pytam :"a czemu tak myślisz ?" a On na to " bo murzyn..."
 
Oby złapał kontuzję. Liczyłem na kogoś solidniejszego.


NAJLEPIEJ NIECH WSZYSCY ZŁAPIĄ KONTUZJE A GALA NIE SIĘ ODBĘDZIE, BĘDZIE WTEDY NAJLEPIEJ. Ile można pisać takie bzdury i życzyć zawodnikowi kontuzji ... fani ...
 
Jeżeli to prawda to dla mnie emocje towarzyszące oczekiwaniu na 19 będą zdecydowanie mniejsze niż przy 18 i MMAA2.
 
tani i walczyl w UFC, gdzie mial 6 000 $ za walke. KSW sobie wszytsko policzylo. Sapp za duzo wzial 20 000$, to ciecia na reszcie.
 
najbardziej interesujace starcie to Naruszczka vs Mankowski. To chyba zle swiadczy o gali
 
@ up: troche przesadzasz. Ja z chęcią obejrzę walkę i Materli, i Mameda (obie bardziej interesujące od wspomnianej przez Ciebie)
 
Szału nie ma.



W związku z obecnym zestawieniem, bardziej interesuje mnie w tym momencie walka Materli niż Mameda :)
 
KSW 19 w sam raz do posiedzenia przy browarze i tatarze, ale na pewno nie jest warte podróży przez pół Polski :)
 
Back
Top