Rodney Wallace rywalem Mameda Chalidowa na KSW 19

Marcin_

Shark Fights
Welterweight
Rodney Wallace (12-4) będzie najbliższym rywalem Mameda Chalidowa (24-4) podczas gali KSW 19 - poinformował dziennik FAKT. - Kiedyś szukaliśmy gwiazd dla Mameda. Terz Mamed jest wyzwaniem dla gwiazd - stwierdził w rozmowie z gazetą Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW.Wallace to pochodzący z Charlotte, znany m.in. z UFC, amerykański wojownik. Jako zawodnik Ultimate Fighting Championship stoczył trzy boje i wszystkie trzy przegrał: z Brianem Stannem, Jaredem Hammanem i Philem Davisem.Większość pojedynków "Sho Nuff the Master" toczył w wadze półciężkiej. Wygrywał z czołowymi zawodnikami w tej kategorii wagowej w Europie, m.in. z Toni Valtonenem i Marcusem Vantinnenem.Od niedawna bije się w wadze średniej i ma niezłe notowania jako zawodnik tej właśnie kategorii.
 

Anonymous

NoLife FC
Wygląda ,że K&L chcą zagrać na emocjach widza. Kolejny pojedynek w stylu lej czarnego (Pudzian, Materla, Mamed )
 

Salami

Jungle Fight
Featherweight
Liczyłem na Cote, bądź Santiago, ale przeżyję. Nie chciałbym hejtować, ale 17-stka i 18-stka były lepsze pod względem rozpiski.
 

maras

UFC
Middleweight
Ech, mam nadzieję mimo wszystko, że to nie jest prawda, spodziewałem się kogoś lepszego. Wallace nie ma na rozkładzie jakichś bardzo znaczących nazwisk, a swoje najważniejsze walki przegrał.
 

heileris

ONE FC
Flyweight
Dla mnie rozczarowanie bo koleś jest dla mnie zupełnie anonimowy.Wprawdzie w UFC miał dosyć ciężko ale z ostatnich 6 walk ma bilans 2-4.
 

heileris

ONE FC
Flyweight
W sumie dobrze by było gdyby była to tylko przysłowiona dziennikarska, za przeproszeniem, 'kaczka' ;)
 

Anonymous

NoLife FC
di-N66Y.jpg
 

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Gość ma ładne mięśnie - dobrze sprzeda się w mediach.A tak poważnie, to jego nazwisko niewiele mi mówi. Z drugiej strony jego walka z Hammanem była FOTN (trzeba zobaczyć).Nie oszukujmy się, w tej części świata na więcej liczyć nie można.
 

fafarafa

Brutaal
Bantamweight
Przecietny widzi nie znajacy się na mma to kupi bez problemu. Ja jak czasami z dziadkiem oglądam jakieś walki i mój dziadek mówi: "ooo dobry zawodnik" ja się pytam :"a czemu tak myślisz ?" a On na to " bo murzyn..."
 

Painkiller

Bellator
Middleweight
Oby złapał kontuzję. Liczyłem na kogoś solidniejszego.


NAJLEPIEJ NIECH WSZYSCY ZŁAPIĄ KONTUZJE A GALA NIE SIĘ ODBĘDZIE, BĘDZIE WTEDY NAJLEPIEJ. Ile można pisać takie bzdury i życzyć zawodnikowi kontuzji ... fani ...
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Jeżeli to prawda to dla mnie emocje towarzyszące oczekiwaniu na 19 będą zdecydowanie mniejsze niż przy 18 i MMAA2.
 

kamilll

Oplot Challenge
Middleweight
tani i walczyl w UFC, gdzie mial 6 000 $ za walke. KSW sobie wszytsko policzylo. Sapp za duzo wzial 20 000$, to ciecia na reszcie.
 

noodles

Bellator
Bantamweight
najbardziej interesujace starcie to Naruszczka vs Mankowski. To chyba zle swiadczy o gali
 

Anonymous

NoLife FC
@ up: troche przesadzasz. Ja z chęcią obejrzę walkę i Materli, i Mameda (obie bardziej interesujące od wspomnianej przez Ciebie)
 

kovu

Jungle Fight
Heavyweight
Szału nie ma.W związku z obecnym zestawieniem, bardziej interesuje mnie w tym momencie walka Materli niż Mameda :)
 

Comber

UFC
Middleweight
KSW 19 w sam raz do posiedzenia przy browarze i tatarze, ale na pewno nie jest warte podróży przez pół Polski :)
 
Top