Robert "The Reaper" Whittaker

messifc

EFC Africa
Heavyweight
robert.GIF

Robert John Whittaker (ur. 20 grudnia 1990 roku w Auckland) – australijski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) nowozelandzkiego pochodzenia, zwycięzca programu The Ultimate Fighter: The Smashes w wadze półśredniej z 2012 oraz tymczasowy mistrz Ultimate Fighting Championship w wadze średniej z 2017.

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Open
Robbie przypomina mi Max Hollowaya, obaj przegrali dwie walki z rzędu (ostatnie z Conorem i Thompsonem), a potem krok po kroku wygrywali kolejne walki by w końcu pokonać starych wyjadaczy.

Jeden z trzech mistrzów nowej generacji obok wyżej wspomnianego Maxa i Cody'ego.

dizel77

UFC
Middleweight
Aktualnie u mnie top5 moich ulubionych aktywnych zawodników. Gość wydaję się bardzo w porządku a umiejętności to już absolutny top.

Kiedyś pisałem, że Robert nie wywodzi sie z zapasów ale to bzdura. Okazuje się, że on wciąż występuje na jakis tam dosyć ważnych australijskich zawodach zapaśniczych będąc jednocześnie zawodnikiem mma.

user_usunięty

UFC
Middleweight
Robbie przypomina mi Max Hollowaya, obaj przegrali dwie walki z rzędu (ostatnie z Conorem i Thompsonem), a potem krok po kroku wygrywali kolejne walki by w końcu pokonać starych wyjadaczy.

Jeden z trzech mistrzów nowej generacji obok wyżej wspomnianego Maxa i Cody'ego.
Racja, jestem w hype trainie od walki z Tavaresem

Grubas

UFC
Middleweight
GSP i Bisping dobrze sobie z tego zdają sprawę, ta kontuzja kolana to dla nich wygrana na loterii. Jeśli GSP wygra to raczej na pewno odda pas Robertowi bez walki.
Ale on nawet tego nie ukrywal. Mowil o tym od początku. Gdyby to ktoś inny miał pas poza Bispingiem to by wogole nie było tematu o sredniej. Luke ladnie wszystko spierdolil...