1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Robert Jocz zakończył karierę?

Discussion in 'Forum MMA' started by pewues, Apr 12, 2011.

1. pewues

pewues Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    6
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Witam,

szukałem ostatnio jakiegoś klubu mma/sf na Bemowie w Warszawie i, przez przypadek, trafiłem na stronkę klubu, który jest po drugiej stronie miasta... Co ciekawe w opisie instruktora mma, jest informacja, którą podałem w tytule.

http://akademiawalki.com/mma/mma_instruktorzy.html

wiecie coś na ten temat? myślełem, że Robert będzie jeszcze walczył...

Pozdro

p

2. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    747
    Punkty:
    2,790
    Robert ma zakontraktowaną walkę 30 kwietnia w Szwecji, więc raczej jeszcze nie zakończył kariery.

3. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    <h4 style="color: rgb(212, 136, 38); clear: both; text-align: left; ">
    ROBERT JOCZ

Zawodnik holenderskiego temu Beast of the East, 15 • krotny zwycięzca walk na ringach europejskich, wielokrotny zwycięzca walk na ringach krajowych w formule MMA. Były złoty medalista Mistrzostw Polski w judo, obecnie, po zakończeniu kariery sportowej najlepszy instruktor MMA w kraju.

to brzmi jaklby po zakonczeniu kariery sportowej ale w judo, zajal sie trenerka mma, no małgośka jakos nie składnie to ułozyła :)

polecam roberta jocza, zajebisty gośc, skromny ale doswiadczony zaowdnik i zajebisty trener, zaczynałem u niego, teraz tez mnie ciagnie do niego na treningi, ale jednak narazie mocniej skupiam sie na bjj :) prowadzi treningi w akademi walii, w uniwersum, oraz u nastka ma dosc mocna grupe

4. stasinek34

stasinek34 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,354
    Zdobyte Lajki:
    334
    Punkty:
    1,790
    kto wie, może dopiero ogłosi zakończenie kariery po 30 kwietnia

5. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790
    pewues http://kime.pl/index.php/treningi bjj/sf prowadzi Radek Turek, mma Robert Faryj

6. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    nie wiem jak u faryja, ale wiem po sobie ze jak nie masz doswiadczenia w innych sportach walki, to u jocza moze byc ciezko, robert jocz to swietny trener ale wydaje mi sie ze dla srednio zaawansowanych amatorów :) perfumiarz moze sie wypowiedziec odnośnie roberta faryja, z tego co kojarze to treningi rowniez na wysokim poziomie, swietne zapasy i submission, jezeli chodzi o dobry "start'up" to polecam parter u radka turka :)

7. pewues

pewues Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    6
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Venom - tak mi się właśnie wydawało, stąd zdziwienie.

Perfumiarz - na stronce jest BJJ, wiesz może gi, czy no gi? jakoś nie lubię gi :-)

Paweł Szymon - bylem na kilku treningach, bardzo pozytywne wrażenie, Robert Faryj potrafi stworzyć fajną atmosferę, a i zakres merytoryczny (techniki itp) jest na wysokim poziomie. Niestety godziny treningów mi nie odpowiadały (za późno), a mam małe dziecko w domku i muszę je połozyć spać :-)

8. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    pewues

bjj jest u radka turka w gi, ale radek jest znany z tego ze jest specem od no-gi, chociaz ja ostatnio bardziej sobie cenie kulanke w szmatach, na no-gi dużo zapasniczych obaleń, wiec te jest ok,

zapytaj roberta faryja gdzie jeszcze prowadzi treningi w wawie, to moze uda ci dobraz treningi o odpowiednich godzinach :)

9. YAKOOZAA

YAKOOZAA Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    12
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jak dowiedziałem się z PRO FIGHT Robert Jocz ani myśli o zakończeniu kariery. Gaktycznie zobaczymy go 30 kwietnia w Szwecji a potem we Włocławku na PRO FIGHT 6 gdzie stoczy Walkę Wieczoru.

Jego treningi są fajne, widziałem jak pracuje z ludźmi jest stworzony do trenerki. Wspomniana Akademia Walki ma rękę do prowadzących zajęcia.

10. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Po cichu liczę, że we Włocławku Jocz zawalczy z Macaco ;)

11. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    jocz to zajebisty trener, skromny, z dobrym rekordem zajebistym podejsciem i siłą jak tur, waże 92 kg a rzucał mna jak lalka :) mam nadzieje ze zawalczy z bruno :)

p.s. jeżeli ktoś chciałby seminarke z joczem, to wiem ze jest chętny wiec piszcie :)

12. Sun TzU

Sun TzU Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    182
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    tak fantazjując, to bardzo bym chciał zobaczyć walkę Roberta z Kułakiem, jeżeli ten pierwszy dogadałby się z włodarzami KSW, a ten drugi wygrałby w rewanżu z Materlą ( w co osobiście watpię ) :-)

13. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:

Share This Page