Robert Jocz zakończył karierę?

pewues

Oplot Challenge
Featherweight
Witam,



szukałem ostatnio jakiegoś klubu mma/sf na Bemowie w Warszawie i, przez przypadek, trafiłem na stronkę klubu, który jest po drugiej stronie miasta... Co ciekawe w opisie instruktora mma, jest informacja, którą podałem w tytule.



http://akademiawalki.com/mma/mma_instruktorzy.html



wiecie coś na ten temat? myślełem, że Robert będzie jeszcze walczył...



Pozdro



p
 
<h4 style="color: rgb(212, 136, 38); clear: both; text-align: left; ">
ROBERT JOCZ

Zawodnik holenderskiego temu Beast of the East, 15 • krotny zwycięzca walk na ringach europejskich, wielokrotny zwycięzca walk na ringach krajowych w formule MMA. Były złoty medalista Mistrzostw Polski w judo, obecnie, po zakończeniu kariery sportowej najlepszy instruktor MMA w kraju.



to brzmi jaklby po zakonczeniu kariery sportowej ale w judo, zajal sie trenerka mma, no małgośka jakos nie składnie to ułozyła :)

polecam roberta jocza, zajebisty gośc, skromny ale doswiadczony zaowdnik i zajebisty trener, zaczynałem u niego, teraz tez mnie ciagnie do niego na treningi, ale jednak narazie mocniej skupiam sie na bjj :) prowadzi treningi w akademi walii, w uniwersum, oraz u nastka ma dosc mocna grupe
 
nie wiem jak u faryja, ale wiem po sobie ze jak nie masz doswiadczenia w innych sportach walki, to u jocza moze byc ciezko, robert jocz to swietny trener ale wydaje mi sie ze dla srednio zaawansowanych amatorów :) perfumiarz moze sie wypowiedziec odnośnie roberta faryja, z tego co kojarze to treningi rowniez na wysokim poziomie, swietne zapasy i submission, jezeli chodzi o dobry "start'up" to polecam parter u radka turka :)
 
Venom - tak mi się właśnie wydawało, stąd zdziwienie.



Perfumiarz - na stronce jest BJJ, wiesz może gi, czy no gi? jakoś nie lubię gi :-)



Paweł Szymon - bylem na kilku treningach, bardzo pozytywne wrażenie, Robert Faryj potrafi stworzyć fajną atmosferę, a i zakres merytoryczny (techniki itp) jest na wysokim poziomie. Niestety godziny treningów mi nie odpowiadały (za późno), a mam małe dziecko w domku i muszę je połozyć spać :-)
 
pewues



bjj jest u radka turka w gi, ale radek jest znany z tego ze jest specem od no-gi, chociaz ja ostatnio bardziej sobie cenie kulanke w szmatach, na no-gi dużo zapasniczych obaleń, wiec te jest ok,



zapytaj roberta faryja gdzie jeszcze prowadzi treningi w wawie, to moze uda ci dobraz treningi o odpowiednich godzinach :)
 
Jak dowiedziałem się z PRO FIGHT Robert Jocz ani myśli o zakończeniu kariery. Gaktycznie zobaczymy go 30 kwietnia w Szwecji a potem we Włocławku na PRO FIGHT 6 gdzie stoczy Walkę Wieczoru.



Jego treningi są fajne, widziałem jak pracuje z ludźmi jest stworzony do trenerki. Wspomniana Akademia Walki ma rękę do prowadzących zajęcia.
 
jocz to zajebisty trener, skromny, z dobrym rekordem zajebistym podejsciem i siłą jak tur, waże 92 kg a rzucał mna jak lalka :) mam nadzieje ze zawalczy z bruno :)



p.s. jeżeli ktoś chciałby seminarke z joczem, to wiem ze jest chętny wiec piszcie :)
 
tak fantazjując, to bardzo bym chciał zobaczyć walkę Roberta z Kułakiem, jeżeli ten pierwszy dogadałby się z włodarzami KSW, a ten drugi wygrałby w rewanżu z Materlą ( w co osobiście watpię ) :-)
 
Back
Top