Robert Burneika w pierwszych słowach po HIGH League 3. Zdradził do jakiej kontuzji doszło

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
Burneika.jpg


Pojedynek pomiędzy Robertem Burneiką a Robertem Orzechowskim na gali HIGH League 3 trwał niecałą minutę. „Hardkorowy Koksu” w pierwszych sekundach doznał kontuzji noga, przez którą sędzia zdecydował się przerwać starcie.

Po sobotnim wydarzeniu za pośrednictwem Instagrama Burneika poinformował swoich obserwujących, do jakiej kontuzji doszło podczas gali.

„Kontuzja zakończyła walkę. Urwał się mięsień dwugłowy. Masakra. Tak to jest w tym sporcie. Duże ryzyko, jak jest duża masa mięśniowa. Nie byłem w stanie skończyć tej walki. Jedziemy zobaczyć ten dwugłowy, czy to się zagoi, czy będzie potrzebna operacja, zobaczymy.”
43-latek wrócił do klatki po pięciu latach przerwy. W ostatnim starciu został w 45 sekund pokonany ciosami przez „Popka”. Wcześniej Burneika przez dyskwalifikację pokonał Dawida Ozdobę, natomiast uderzeniami odprawił Marcina Najmana.

 
Strach, zgroza i terror, dobrze ze nie było tego drugiego obok bo tylko kostnica. Na bank by coś mu urwa. A tak to tylko sobie po tym się poznaje siłę ciosu coś musi puścić
 
Back
Top