Rewanż Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin o pas na HIGH League 4

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
high-league-4-sm-zestawienie-1-natsu-vs-lexy-fullhd-w2_1657876134_6134.jpg


Informacja prasowa:

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin!

Idolki nastolatek i gwiazdy social mediów do HIGH League dołączyły jako jedne z pierwszych. Wystąpiły w walce wieczoru pierwszej gali Malika Montany. Wtedy przez jednogłośną decyzję wygrała Natalia “Natsu” Karczmarczyk. Lexy Chaplin, pomimo rezultatu, udowodniła, że do pojedynku przygotowywała się z całych sił i pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w klatce.

Lexy Chaplin zmieniła swój tryb życia, co zaowocowało już podczas drugiej gali. Wtedy skonfrontowała się z Agatą “Fagatą” Fąk. Pokonała ją przez TKO w pierwszej rundzie. Do efektownego triumfu potrzebowała niecałych dwóch minut!

Wcześniej Natalia Karczmarczyk i Lexy Chaplin znane były przede wszystkim z projektów family friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek rzeczywistości internetowej. Wystąpiły między innymi w słynnym projekcie "Team X". Filmy z ich udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Natalia “Natsu” Karczmarczyk niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą “Natsu World”.

Poczynania młodych celebrytek już teraz śledzą miliony fanów. Niedawno Lexy Chaplin na Instagramie przekroczyła barierę dwóch milionów obserwujących, natomiast “Natsu” obserwuje ponad półtora miliona osób. Ich zasięgi potwierdzają tezę, że są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd młodego pokolenia w Polsce.

Rewanżowy pojedynek będzie miał status mistrzowski, a to dodaje do niego olbrzymią dawkę emocji!

Gala HIGH League 4 odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na wydarzenie w serwisie Eventim.pl! W karcie walk znajdą się największe polskie gwiazdy showbiznesu, rozrywki i sportu - między innymi słynny pięściarz i pretendent do tytułu mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka. To dopiero początek wielkich ogłoszeń!


Karta walk:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
  • Artur Szpilka vs TBA

 
Konfowo #nikogo. Galowo może być. :cool:

Ogólnie ja bym w FM zrobił coś takiego, że takie pary jak ta zaprosiłbym tylko w dniu walki , a panele tylko dla ludzi typu Ferrari vs Scarface. :cool:

Szkoda, że tego nie wprowadzą.
 
Wcześniej Natalia Karczmarczyk i Lexy Chaplin znane były przede wszystkim z projektów family friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek rzeczywistości internetowej.


:wow:
 
Kurwa, albo się starzeję, albo laska jest drewniana jak noga starego pirata. Dawno nie widziałem tak aseksualnego filmiku z zabawianiem się ze sobą. Pomijam, że gościówka z ciała to typowa średniawka (ładna z gęby, ale za sucha jak na mój gust i na klatę też mało ćwiczyła), ale ona nawet nie próbowała udawać, że jej to sprawia jakąkolwiek przyjemność. Było to tak mechaniczne jak seks po 20 latach małżeństwa. Jeżeli ona w wyrze jest tak samo "żywiołowa", to tylko współczuć jej fuckerowi :matt:
 
Back
Top