Rewanż Diaz vs Condit coraz bliżej ???

KikoDymas

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Witam mały news z twitera



Carlos Condit's manager @MalkiKawa's twitter feed:

"Well, the powers to be just called. @CarlosCondit and myself will be in vegas and hope to have an announcement on fri... :)"


So it looks like the Condit/Diaz rematch may really be happening...







Anty fani Diaza będą zawiedzeni ale chyba własnie rewanż zobaczymy zanim Carlos wejdzie do klatki z GSP :D
 
Danka na swoim twitere 3 godziny temu potwierdził że rewanż jest blisko Nick i Carlos chcą tej walki chyba dopinają wszystko więc pozostaje czekać na oficjalnego newsa :D
 
Po co ten rewanż ? Chyba chodzi tylko o to, aby sfinalizować pojedynek Diaz-GSP który jest nakręcony aż do granic możliwości. To już drugi raz kiedy White w taki sposób podchodzi do Carlosa.
 
A tam mnie się walka podobała chętnie jeszcze raz popatrzę na konfrontację tych panów.
 
No a mi się podobała walka Hendo vs Shogun i jakoś nie chicałbym aby od razu stawali na przeciw siebie :) W tej dywizji są jeszcze inni zawodnicy którzy mogli by się zająć Diazem w walce o titleshoota:)
 
W sumie Hendo vs Shogun też bym oglądnął, właściwie nie mam pojęcia, dlaczego jeszcze rewanżu nie rozważali.
 
Hendo-Shogun i Condit-Diaz, to dwa rewanże, które bardzo chętnie zobaczę.



Możliwe jest, ze znając Diaz'a naprawdę chciał odejść, A Dana by nie stracić kury znoszącej złote jajka, postanowił skręcić rewanż jak najszybciej.
 
Back
Top