Rewanż?

duacy

Oplot Challenge
Featherweight
W najbliższym czasie kto będzie rywalem Juniora dos Santosa?


Bo z tego co wiem to Cain Velasquez (9-0) jest kontuzjowany...
 
Chamstwo jak zwykle się szerzy :P Po to są pytania MMA by pytać, nie każdy może ma możliwość śledzenia forum na bieżąco, okażcie choć trochę wyrozumiałości.
 
Bez kitu, jak juz Lucifer oO napisal - dzial pytania MMA jest wlasnie od tego, nie kazdy musi czytac wszystkie newsy.
 
jakby to było pytanie o jakąś dawną wiadomość to spoko, ale wystarczyłoby, żeby zjechał trochę myszką w dół i tam miał newsa na stronie jak byk o tym.
 
Co nie znaczy że trzeba mu opryskliwie odpowiadać :) Po co być nieuprzejmym? Czemu ma to służyć? Można mu udzielić odpowiedzi skoro pyta w odpowiednim do tego dziale, zamiast mu pocisnąć i jeszcze nie odpowiedzieć. Burackie to troche nie sądzisz?
 
Trochę tak, ale już nie mogłem się powstrzymać bo to już, któryś raz z kolei.
Czasami lepszy jest porządny opieprz niż pobłażliwość ;)
 
Nie prawda Bubi, zawsze lepsza jest cierpliwość i wzajemny szacunek :) Tak przynajmniej sądzę. Poza tym nikt nie oczekiwał od Ciebie odpowiedzi prawda? Jeśli denerwują Cię takie pytania to sądzę że mógłbyś zacisnąć zęby i przejść obojętnie pozwalając komuś innemu udzielić mu odpowiedzi zamiast chłopaka pocisnąć. Tak przynajmniej uważam.
 
Tylko, że jak zawsze będzie się odpowiadać z cierpliwością to dalej będzie zakładał głupie tematy.Myślę, że po części ja mam trochę racji, a po części Ty ;)
 
I tu się z Tobą zgodzę, ale na swoją argumentację mam to że i tak z dwojga złego zawsze lepiej być miłym i uprzejmym wobec ludzi :) Bo "wszystko, to co dasz do ciebie wróci znów" :)
 
Back
Top