RENA KUBOTA レーナ

takubo

BAMMA
Bantamweight
Z okazji najbliższej walki na RiZiN 11, oficjalnie otwieram fanklub RENY na forum cohones!
Szczerze mówiąc trochę późno, dość długo ją obserwowałem, podobały mi się jej walki, ale brakowało tego czegoś. W końcu jednak zaiskrzyło :heart:! RENA, JESTEM!
2i1pl6o.png

Nie będę zapodawał żadnych statystyk, poniżej tylko link do sherdoga:
http://www.sherdog.com/fighter/Rena-Kubota-209061
:tellmemore::heart::heart::heart:
Już w niedzielę walka rewanżowa z mocną Asakurą na RiZiN 11. Jestem nienaturalnie podekscytowany, w sumie lubię obie fighterki, ale trzymam kciuki za RENĄ!
rizin11-anna-rena-678x381.jpg

Olos

-=PRIDE FC=-
A co do wyniku walki to szkoda, bo widać że RIZIN pcha nieco Rene na damską twarz organizacji ze względu na jej urodę i urok, ale druga porażka z Asakurą w tym nie pomoże.

takubo

BAMMA
Bantamweight
@takubo wariacie też jestem w fanklubie Reny POZDRO ZWIERZAKU!

No prujemy, jak dzik w szyszki Panie dizel!

A co do wyniku walki to szkoda, bo widać że RIZIN pcha nieco Rene na damską twarz organizacji ze względu na jej urodę i urok, ale druga porażka z Asakurą w tym nie pomoże.

Pchali, bo zawsze jest potrzebna jakaś osobowość, która popchnie markę i będzie się z nią kojarzyła. RENA robiła to rewelacyjnie walcząc efektownie i będąc po prostu uroczą osóbką.
Właśnie obejrzałem walkę z odtworzenia na YT (Kanał Kunlun Fight TV), bo na żywo byłem poza internetem. Na twitterze Trigga coś czytałem, że walka wyrównana, ale jednak to przesada - pewne zwycięstwo KA, chociaż tak jak to zauważył J Breen, obie będą jeszcze lepsze i mają jeszcze mnóstwo do zaoferowania.
Trochę szkoda, bo zwycięstwo RENY i nieuchronny rubber-match stworzyłyby dobrą historię dla japońskiej sceny MMA, nie tylko damskiej. A tak, mamy Asakurę, która pobiła gwiazdę Rizin dwa razy, RENĘ, która będąc mocno promowana ma już z mistrzynią 0-2 (casus Jędrzejczyk) i nie za bardzo wiadomo co tu dalej zrobić, szczególnie z RENĄ.

Jedno jest pewne, w ten weekend RENA wygrała w aspekcie urody i uroku. To jak wyglądała przyprawiało niemalże o polucje! Do tego ten zmotywowany wzrok, czy jakby to powiedziała posłanka Beger "kurwiki w oczach". Jeszcze zapodam tutaj jakąś relację zdjęciową później, bo nie można tego tak zostawić! Co za kobieta! Lipskie, Kowalkiewicze czy inne Vanzanty wymiękły, te oczy:heart::
4ilpuh.jpg

takubo

BAMMA
Bantamweight
TAKUBO KRÓL!

Panie dizel, co za kolekcja, dodaję do mojej prywatnej biblioteczki, dzięki!

Zapewne jutro podrzucę tutaj krótki poradnik jak stać się członkiem oficjalnego funclubu RENY w Japonii. Klub jest naprawdę legit i do tego jest dość elitarny, ponieważ aby do niego wstąpić trzeba wykupić numerowaną kartę klubowicza, która kosztuje 1000 Y (ok. 30 parę PLNów) - wiadomo, jak coś nie jest za darmo to Janusze tego nie ruszą, więc to gwarancja, że jest to legit. Ale o tym więcej jutro. Jestem w kontakcie z prowadzącymi funclub na temat zakupu i wysyłki karty do Polski, jeśli nie będzie to możliwe uruchomię moje wywiadowcze znajomości w Japonii.
MUSZĘ BYĆ CZŁONKIEM!!!

Taran

PRIDE FC
Middleweight
Panie dizel, co za kolekcja, dodaję do mojej prywatnej biblioteczki, dzięki!

Zapewne jutro podrzucę tutaj krótki poradnik jak stać się członkiem oficjalnego funclubu RENY w Japonii. Klub jest naprawdę legit i do tego jest dość elitarny, ponieważ aby do niego wstąpić trzeba wykupić numerowaną kartę klubowicza, która kosztuje 1000 Y (ok. 30 parę PLNów) - wiadomo, jak coś nie jest za darmo to Janusze tego nie ruszą, więc to gwarancja, że jest to legit. Ale o tym więcej jutro. Jestem w kontakcie z prowadzącymi funclub na temat zakupu i wysyłki karty do Polski, jeśli nie będzie to możliwe uruchomię moje wywiadowcze znajomości w Japonii.
MUSZĘ BYĆ CZŁONKIEM!!!
fanatyzm.

dizel77

UFC
Middleweight
Tłumaczenie: "Thank you for all of the support, everyone. I lost because I just wasn't able to perform. I gave it my all but it was no use. Kanna Asakura's wrestling skills, her positioning skills, she's just too good. Thanks, Kanna."

@takubo rozśmieszył mnie Twój raport :D
wklej :D

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Tłumaczenie: "Thank you for all of the support, everyone. I lost because I just wasn't able to perform. I gave it my all but it was no use. Kanna Asakura's wrestling skills, her positioning skills, she's just too good. Thanks, Kanna."

wklej :D

"Ta kobieta jest nie z tej ziemi! Musimy ją powstrzymać, bogini w ludzkiej skórze, uroda i urok galaktyczne. Może powinienem się opanować z postowaniem jej zdjęć dla dobra innych użytkowników? Matko Boska, co za idealny ideał!"

:D

takubo

BAMMA
Bantamweight
Dzięki za informacje @dizel77 . Trudno się nie zgodzić, Kanna było lepsza i być zawsze będzie o krok przed RENĄ. Jednocześnie zauważam jak bardzo wolę takie wiadomości po walce, niż te majaczenia JJ.

@takubo z Ciebie to jest niezły świr :p
ale lepiej powiedz kiedy nowe odcinki "przygód rin nakai"?!
@billmurray
Nie traćmy czasu na moją skromną osobę, tutaj.
Co do odcinków komiksu o Rin Nakai, mam jeszcze parę odcinków, których nie upubliczniłem, ale póki co nie planuję kontynuacji z kilku powodów. Sam trochę żałuję, dlatego nie mówię, że nigdy tego nie wznowię, ale póki co nie ma takich planów.

No... ale to fanklub RENY, więc już wróćmy do naszej ulubienicy! Rozmawiam jeszcze z Japończykami z fanklubu RENY na temat członkostwa w Oficjalnym Funclubie. Więcej info już niedługo, może znajdą się tutaj jeszcze chętni oprócz mnie??????

takubo

BAMMA
Bantamweight
dobra niech stracę. Fajna z niej dupka z zacięciem do walki. @takubo bo ogarnij ten fanclub. Chętnie przystąpię...
Jak to "dobra niech stracę"? Na czym niby ma polegać ta strata???

Jeśli chodzi o ogarnięcie funclubu, to on już jest ogarnięty przez Japończyków. Teraz tylko kwestia dołączenia do niego z Polski (chyba, że ktoś jest w Japonii). Jak pisałem, wymaga to wykupienia karty członkowskiej.
No chyba, że chodzi o jakiś nasz tutaj lokalny funclub?
Poniżej zapis mojej dotychczasowej wymiany maili ze stroną japońską w tej sprawie:
2z6yxwz.jpg

Może trochę przesadziłem z tym Polish Funclub President, ale chciałem zyskać prestiż, który pomógłby mi w tych rozmowach. Tak jak widzicie, czekam na info o wysyłce i sposobie zapłaty. Zobaczymy kiedy stanę się posiadaczem karty członkowskiej oficjalnego japońskiego funclubu? Ciekawy jestem czy będę pierwszym w Polsce jej posiadaczem??? Nie ukrywam podniecenie narasta!:cool:

dizel77

UFC
Middleweight
Jak to "dobra niech stracę"? Na czym niby ma polegać ta strata???

Jeśli chodzi o ogarnięcie funclubu, to on już jest ogarnięty przez Japończyków. Teraz tylko kwestia dołączenia do niego z Polski (chyba, że ktoś jest w Japonii). Jak pisałem, wymaga to wykupienia karty członkowskiej.
No chyba, że chodzi o jakiś nasz tutaj lokalny funclub?
Poniżej zapis mojej dotychczasowej wymiany maili ze stroną japońską w tej sprawie:
2z6yxwz.jpg

Może trochę przesadziłem z tym Polish Funclub President, ale chciałem zyskać prestiż, który pomógłby mi w tych rozmowach. Tak jak widzicie, czekam na info o wysyłce i sposobie zapłaty. Zobaczymy kiedy stanę się posiadaczem karty członkowskiej oficjalnego japońskiego funclubu? Ciekawy jestem czy będę pierwszym w Polsce jej posiadaczem??? Nie ukrywam podniecenie narasta!:cool:
takubo jesteś najlepszy! to jest genialne. :lol:

"Maciek, Rena funclub President" :rofl::rofl: fUnclub :lol:

"Arigato!" :rofl::rofl:

takubo

BAMMA
Bantamweight
Mam tego już dość! Ten pieprzony kutafon cały czas ją obmacuje i się do niej przytula. Najgorsze, że to jej się chyba podoba. No ale ile można? Dostałem wiadomość od Japończyków: karta członkowska + wysyłka to razem 1670 Y. Ale w tej sytuacji aż rozważam czy wstąpić do klubu. Ja wstąpię do klubu, a on cały czas będzie się z nią migdalił! Niech to gęś kopnie!:cry: