Remis walki Peter Sobotta vs Borys Mańkowski

Rybsky

Oplot Challenge
Light Heavyweight
http://mma-attack.net/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=33&cntnt01returnid=72







To się zdziwiłem..
 
Jednocześnie, aby uniknąć w przyszłości w/w problemów MMA Attack decyduje się od najbliższej gali powołać komisję złożoną z sędziów międzynarodowych.



i to mnie cieszy :)
 
Dajcie spokój z tymi rewanżami.. Ile razy można oglądać ciągle walki pomiędzy tymi samymi zawodnikami.
 
Ja myślałem, że wszystko jasne i każdemu pasowały wyniki. Przeglądam stronę MMAA i zonk..
 
Porąbało ich żeby po takim czasie zmieniać wynik. A co do rewanżu, zawodnicy chyba tego nie lubią, Sobotta sam mówił że nie myśli o rewanżu, oni chcą iść dalej, walczyć z innymi, rozwijać się.
 
generalnie to w tej walce remis był zdecydowanie najsprawiedliwszym wynikiem.



mam nadzieję, że ta komisja to po prostu będą międzynarodowi sędziowie na gali
 
heh Polscy sedziowe, i co gale rewanze bo zaden przegrany tak faktycznie nie przegral i on by wygral no ale ale



PS.Znajac zycie zaraz Venom zamknie temat i wrzuci na glowna podpisujac siebie jak Autora tej wiadomosci i co za tym idzie wszytkie komentarze tutaj sa na nic : )
 
mankowski przegral i nie nalezala mu sie dogrywka (w ktorej i tak byl pasywniejszy a raz trafil pieta) jak ktos widzial innaczej zapraszam do ogladania szachow albo innych bardziej statycznych sportow albo.... ogladac powtorke walki



brawo dla mma attack i wlasciwej decyzji i po raz kolejny pan darek robi krok przed ksw powolujac komisje miedzynarodowa co bylo sugerowane dla ksw juz wczesniej... mam nadzieje ze MMAA urosnie na konkurenta Kompromitacji Sztuk Walki bo madry ruch robia



o tym ze 3x5 min to podstawa w mma na swiecie nie wspomne... niewyobrazam sobie jak by moglo byc innaczej



BRAWO PANIE DARKU !
 
Back
Top