Remis walki Peter Sobotta vs Borys Mańkowski

Rybsky

Oplot Challenge
Light Heavyweight
http://mma-attack.net/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=33&cntnt01returnid=72To się zdziwiłem..
 

Klainsztain

Brutaal
Featherweight
Jednocześnie, aby uniknąć w przyszłości w/w problemów MMA Attack decyduje się od najbliższej gali powołać komisję złożoną z sędziów międzynarodowych.i to mnie cieszy :)
 

Meru

Moderator
Cohones
Dajcie spokój z tymi rewanżami.. Ile razy można oglądać ciągle walki pomiędzy tymi samymi zawodnikami.
 

Rybsky

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Ja myślałem, że wszystko jasne i każdemu pasowały wyniki. Przeglądam stronę MMAA i zonk..
 

michalp24

Brutaal
Welterweight
Porąbało ich żeby po takim czasie zmieniać wynik. A co do rewanżu, zawodnicy chyba tego nie lubią, Sobotta sam mówił że nie myśli o rewanżu, oni chcą iść dalej, walczyć z innymi, rozwijać się.
 

bax

Maximum FC
Featherweight
generalnie to w tej walce remis był zdecydowanie najsprawiedliwszym wynikiem.mam nadzieję, że ta komisja to po prostu będą międzynarodowi sędziowie na gali
 

Kumar

BAMMA
Heavyweight
heh Polscy sedziowe, i co gale rewanze bo zaden przegrany tak faktycznie nie przegral i on by wygral no ale alePS.Znajac zycie zaraz Venom zamknie temat i wrzuci na glowna podpisujac siebie jak Autora tej wiadomosci i co za tym idzie wszytkie komentarze tutaj sa na nic : )
 

Ferbiao

Oplot Challenge
Heavyweight
mankowski przegral i nie nalezala mu sie dogrywka (w ktorej i tak byl pasywniejszy a raz trafil pieta) jak ktos widzial innaczej zapraszam do ogladania szachow albo innych bardziej statycznych sportow albo.... ogladac powtorke walkibrawo dla mma attack i wlasciwej decyzji i po raz kolejny pan darek robi krok przed ksw powolujac komisje miedzynarodowa co bylo sugerowane dla ksw juz wczesniej... mam nadzieje ze MMAA urosnie na konkurenta Kompromitacji Sztuk Walki bo madry ruch robiao tym ze 3x5 min to podstawa w mma na swiecie nie wspomne... niewyobrazam sobie jak by moglo byc innaczejBRAWO PANIE DARKU !
 
Top