Redaktor miesiąca marzec 2017

Kto był najlepszy w marcu 2017 (można oddać 2 głosy!)

  • baju

    Votes: 17 26.6%
  • Cloud

    Votes: 1 1.6%
  • defthomas

    Votes: 3 4.7%
  • duubertowa

    Votes: 28 43.8%
  • Jacek Łosak

    Votes: 0 0.0%
  • Jakub Bijan

    Votes: 3 4.7%
  • Jakub Madej

    Votes: 3 4.7%
  • Krzysztof Skrzypek

    Votes: 0 0.0%
  • Maciej Szumowski

    Votes: 6 9.4%
  • Marcin Jabłoński

    Votes: 2 3.1%
  • Mateusz Smoter

    Votes: 25 39.1%
  • Szady

    Votes: 7 10.9%
  • Tidzej

    Votes: 2 3.1%
  • Tjo

    Votes: 6 9.4%

  • Total voters
    64
  • Poll closed .

Anonymous

NoLife FC
marzec.jpg


Zainspirowany wpisem @tinc postanowiłem założyć ten temat.
Pod koniec każdego miesiąca, w dostępnej z poziomu forum sondzie - możecie oddać swój głos - ( a dokładniej 2 głosy ! )
W ankiecie pomijam osoby, które nic nie zrobiły w danym miesiącu (bądź mają inny zakres obowiązków)

Kto z osób najlepiej wypadł w danym miesiącu?
Kto wstawiał najlepsze newsy lub napisał jakieś analizy/felietony?
Kto zrobił najlepsze wywiady?
Kto był wg Was po prostu najlepszy ?

Oprócz zagłosowania, możecie oczywiście rozwinąć swoje skrzydła w postach , w tym temacie.
Temat ma na celu pokazanie redaktorom portalu Mmarocks, że userzy doceniają dobrą robotę na portalu.

Dostęp do ankiety wygaśnie z dniem 01. 04 2017 r. i wówczas poznamy oficjalne wyniki.


Pozdro 600!:kaczy:
 
Wnosze prosbe o konkursy:
-najlepszy wpis dnia
-najgorszy wpis dnia
-najlepszy komentarz godziny
-najgorszy komentarz godziny
-uzytkownik popoludnia
-moderator wieczorny
-lajk tygodnia
-spamer pory obiadowej
-najwiekszy troll miedzy godzina 15 a 19
 
Głosuję na @Szady i @Tjo

Tjo całkiem spoko jak dla mnie ogarnia rynek wschodni. Mimo że czasu nie ma zbyt duzo, to jeśli wrzuca jakąś rozpiskę, do dopieszcza wpisy i widać że tym żyje.
Szady wstawia newsy z taką nutką niepewności, co do treści. Nie wynika z tytułu, kto jest przeciwnikiem, kogo wybrali. Ja otwieram tematy Szadyego, to tak jakbym otwierał jajko niespodziankę.
Szkoda ,ze można tylko 2 głosy oddać, bo jekby można było głosować na trzech, to zagłosowałbym na baju jeszcze, ale się nie da.
 
Szkoda ,ze można tylko 2 głosy oddać, bo jekby można było głosować na trzech, to zagłosowałbym na baju jeszcze, ale się nie da.
Po długich negocjacjach z @HubiSSJ3 uznałem ,że statystycznie , ta ilość możliwości da w miarę czytelny i wartościowy wynik.
Ale niewykluczone, że jeśli temat się przyjmie, to podczas głosowania na redaktora kwietnia, skonsultuję tę sprawę z @Jacek Łosak albo z Ostaszewskim .

Ale miesiąc się jeszcze nie skończył...
To zaczzekaj kilka dni - nikt Cie nie pogania , przeca.
 
@baju za mega newsy, kawał solidnej roboty, praktycznie codziennie te istotne 'nowinki' ze świata mma
+ bonus, newsy nt. Conora ;-) i świetny kącik baja
@duubertowa za wywiady, streszczenia panczera, niepodrabialną gestykulacje, pozytywną aure i uśmiech

specjalnie wyróżnienie - @kaczka41 za całokształt i trzymanie kurwiów za pysk

:kis:
Dzięki!

Dałem na siebie jak coś.
 
Back
Top