Rankingowy kozak - quiz

Ja zawodnika nr.10 wagi muszej również przypadkowo trafiłem , z Rampagem wchodziło samo Jackson.
 
52/90



Zjebałem, bo za późno się zorientowalem że to ogólny ranking i nie wpisalem zawodników Strikeforce na czele z Melendezem czy Rockholdem, zapomniałem Askrena, Chandlera, prawie calego rankingu BW (poza Faberem i Cruzem) i 4 miejsc z dołu FLYW



Szacunek dla kogoś kto wpisał Nam Jin Jo nieprzypadkowo :-)
 
@królik



Ale żeby Kampmanna zapomnieć. To od razu rzucało się w oczy że z Danii:-) A Korean Zombie wpisałem włąsnie Korean Zombie i mi zaliczyło.
 
mi słabo poszlo bo na sile wciskalem imiona i nazwiska na co stracilem sporo czasu, dziwi mnie benavidez na 4 miejscu
 
Ja kilka minut straciłem na wpisanie poprawnie GSP ale i tak makabrycznie słabo, nawet się nie przyznam ale to pewnie przez to, że na siłę wpisywałem Pudzian, Pudzianowski, Dominator, Pytan, Mario, Dawajnaring i nic...;]
 
Ogólnie miałem 63, P4P całe, HW cała, LHW cała, w MW zabrakło jednego, tak samo w WW, ale w niższych kategoriach wagowych lipa, po 3-4 trafione...
 
Fajny test, 71/90
p4p 10/10, hw 10/10, lhw 10/10, mw 9/10 <bez 9>, ww 9/10 <bez 10, stawiałem woodleya>, lw 9/10 <bez 9>, fw 5/10, bw 6/10, fw 3/10
 
Back
Top