Rankingi UFC...

LUXED_pl

Oplot Challenge
Lightweight
Witajcie
Nie zauważyłem takiego tematu.

Przeglądam sobie ranking UFC i nie wiem co za #januszmma dał na 4 miejscu Bispinga.
Np Brusnon #11, Mousasi #8.
Obaj spokojnie ograliby Bispinga.
Bisping z TOP 10 wygrał tylko z Silvą. A że wygrał przez pajacowanie Silvy to inna sprawa. Z Silvą który aktualnie jest w TOP 10, ale moim zdaniem bliżej końcówki tej stawki.

gównoburza za 3,2,1...
 
W końcu rankingi układa się pod osiągnięcia
Nie ranking ufc. Prawda jest taka, ze przez to, ze "kapitula" jest gigantyczna mamy duzo kwiatkow, bo sporo osob glosuje wedle widzimisie.
 
Na tym możemy skończyć i zamknąć temat. :v W końcu rankingi układa się pod osiągnięcia, a nie teoretyczne założenia "zawodnik X ograłby zawodnika Y".
Ja tu właśnie o osiągnięciach.
Co takiego osiągnął Bisping?
Z lepszymi zdecydowanie przegrywał.
Wygrywał z końcówką TOP 15.
 
Ranking UFC jest upośledzony. Gadałem z nim chwilę, ale znajomy mi tak powiedział, jak się o tym dowiedziałem, to zrobiło mi się przykro, bo jestem szczególnie wrażliwy na rankingi skrzywdzone przez los.
 
Ranking UFC jest upośledzony. Gadałem z nim chwilę, ale znajomy mi tak powiedział, jak się o tym dowiedziałem, to zrobiło mi się przykro, bo jestem szczególnie wrażliwy na rankingi skrzywdzone przez los.
:DC:
 
Ranking UFC jest upośledzony. Gadałem z nim chwilę, ale znajomy mi tak powiedział, jak się o tym dowiedziałem, to zrobiło mi się przykro, bo jestem szczególnie wrażliwy na rankingi skrzywdzone przez los.

Miszon>ranking UFC
 
Podepnę się pod temat i zadam pytanie.Co takiego musi zrobić niepokonany od 2012r. Karol Bedorf, aby w rankingu pl wskoczyć na 1 miejsce? Przejść do UFC i przegrać z jakimś przeciętniakiem pokroju Johnsona?
 
Podepnę się pod temat i zadam pytanie.Co takiego musi zrobić niepokonany od 2012r. Karol Bedorf, aby w rankingu pl wskoczyć na 1 miejsce? Przejść do UFC i przegrać z jakimś przeciętniakiem pokroju Johnsona?
Musiałby pokonać jakiegokolwiek wartosciowego zawodnika.
 
"Musiałby pokonać jakiegokolwiek wartosciowego zawodnika."

Czyli Kita już nie jest wartościowym zawodnikiem? Graham też ogór? A zdemolowanie McSweeneya to dzieło przypadku?
 
"Musiałby pokonać jakiegokolwiek wartosciowego zawodnika."

Czyli Kita już nie jest wartościowym zawodnikiem? Graham też ogór? A zdemolowanie McSweeneya to dzieło przypadku?

Kita jak najbardziej, z Grahamem była męka, a McSweeney ... został też zdemolowany przez Rogera Gracie, czyli zawodnika kat. średniej.
Nie mniej jednak osiągnięcia Bedorfa ostatnimi czasy wyróżniają się na tle naszych ciężkich.
 
Ranking UFC jest upośledzony. Gadałem z nim chwilę, ale znajomy mi tak powiedział, jak się o tym dowiedziałem, to zrobiło mi się przykro, bo jestem szczególnie wrażliwy na rankingi skrzywdzone przez los.
Masz u mnie piwo na zlocie
 
Back
Top