Rangi użytkowników

Jak dla mnie za dużo, mogła by być połowa i styka. (Ale kim ja jestem? Znów oplotem) A co do ostatniego levelu to zrobił bym go oplot. Jak w tej opowieści o sztukach walki. Że pierwszy etap to nic nie umiesz i robisz wszystko odruchowo i intuicyjnie,drugi coś poznajesz ale nie masz w tym wprawy więc technika jest trudna i ci przeszkadza, trzeci ze opanowujesz perfect techniki i lecisz idealnie zgodnie z zasadami a czwarty że jesteś już tak dobry że olewasz zasady i techniki i znów robisz wszystko odruchowo i intuicyjnie.
 
Mam pytanie. Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę za co są reaction score ? Bez kitu nie zwracałem wcześniej uwagi, że takie coś jest wg :o o:
 
Jak można dostać rangę weed Master ? Trzeba się umówić na jakieś spotkanie i będzie walka kto więcej wiader zajebie lub jointow spali? Dawać mnie tu te rangę :)
 
Można tu sobie jakoś załatwić customową rangę? Bo pamiętam, że kiedyś było. Yonigger chyba ma.
 
Podbijam proszę o zmianę rangi na:
Error Fighters Extreame (z zachowana taka pisownią)

@Cloud @defthomas możecie mi to zmienić? Kilka razy już się dopytywałem, będę wdzięczny
 
Podbijam proszę o zmianę rangi na:
Error Fighters Extreame (z zachowana taka pisownią)

@Cloud @defthomas możecie mi to zmienić? Kilka razy już się dopytywałem, będę wdzięczny

Kurde, 80% z tych organizacji już nie istnieje. Masakra, ale jesteśmy starszy już. Może całkowity update? Z wywaleniem wszystkich tych prehistorycznych organizacji?
 
Kurde, 80% z tych organizacji już nie istnieje. Masakra, ale jesteśmy starszy już. Może całkowity update? Z wywaleniem wszystkich tych prehistorycznych organizacji?
Dobre wspomnienie, ale custom od jakiegoś poziomu też byłby fajnym rozwiązaniem. :lol:
 
Kurde, 80% z tych organizacji już nie istnieje. Masakra, ale jesteśmy starszy już. Może całkowity update? Z wywaleniem wszystkich tych prehistorycznych organizacji?
Fame i High League koniecznie, do tego Octagon.
 
Kurde, 80% z tych organizacji już nie istnieje. Masakra, ale jesteśmy starszy już. Może całkowity update? Z wywaleniem wszystkich tych prehistorycznych organizacji?
Wiem, że to może być problemem jak każdy zacznie prosić o custom ale jak na razie to chyba nie za wiele osób sie zgłasza. Zmień mi prosze range na stałe na Error Fighters Extreame (z zachowana taka pisownia) i juz nigdy nie bede truł dupy o zmiane.
@Cloud WIERZE W CIEBIE.
 
@Cloud
386d50c335c26e8cf6c7dae0e36d6f2809252652.gif
 
Panie @Cloud to jak dziś dzień dobroci dla zwierząt to ja też poproszę o dożywotnią rangę z napisem "Kawuelho" w hołdzie dla wielkiego Polaka, reżysera i poety Pana Macieja Kawulskiego.
 
Też poproszę o zmianę rangi @Cloud a nóż za rok się doczekam :- ) prosiłbym o zmianę na : czilijska szkoła

Dzięki byku ,)
 
W ogóle zmieńcie te rangi tak żeby każdy mógł sobie wpisać co chce i po sprawie.
 
Back
Top