Randy Couture coraz bliżej emerytury?

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks


Randy Couture powyższym twittem spowodował wczoraj trochę zamieszania w świecie MMA. Czy legendarny mistrz dwóch kategorii wagowych UFC za pomocą Twittera postanowił zakończyć karierę? Dodatkowo na swoim Facebooku napisał:
Doceniam wszystkie komentarze na temat moich walk. Nie dostałem informacji że będą je znowu pokazywać w tv
icon_smile.gif
. Wydaje mi się że jestem na końcu swojej drogi! Nadszedł czas, aby pójść dalej i skupić się na wszystkich innych wspaniałych rzeczach jakie dzieją się teraz w moim życiu. Nadszedł już czas. Dzięki, R

Agent zawodnika, Sam Spirala zapytany czy słowa Coutura oznaczają że nie zobaczymy go już więcej w ringu powiedział jednak:

To nie jest oficjalne oświadczenie o przejściu na emeryturę
Spirala dodał że Randy po prostu odpowiadał fanom na podziękowania za walki i wcześniejsze wypowiedzi z tego roku gdy zaraz po walce z Jamesem Toney`em powiedział że to mógł być jego ostatni raz w octagonie. Wg agenta zawodnika decyzja nie została jeszcze podjęta a “Captain America” jest właśnie w trakcie rozmów z UFC na temat swojej przyszłości.  Sam zawodnik skupia się teraz na swoim nowych filmie akcji “Setup” gdzie wystąpi obok Bruce`a Willisa i 50 Centa.

.

Randy Couture coraz bliżej emerytury?
 

DeXx

Shark Fights
Featherweight
Swoje zrobił. Nie zdziwiłbym się gdyby to faktycznie był koniec. I tak pozostanie legendą.
 

donpawelek

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Randy zainteresował mnie tym sportem. Pamiętam jak kilka lat temu oglądałem na Extreme jego fantastyczne pojedynki. On jest legendą i moim wiecznym numerem 1. Szkoda że odchodzi, ale w sumie to najwyższa pora.
 

yorkk

Oplot Challenge
Light Heavyweight
no szkoda ale i tak trzeba przyznac ze dlugo potrafil trzymac forme porownujac np do cro copa ktory wypalenie ma od pride gp a pare lat mniej ma jednak… szkoda tez ze nie bylo walki randy – fedor.. ale ten drugi to juz inna historia bo on odejdzie bez walk z lesnarem, alistarem czy tez cainem. no zycie..
 

yorkk

Oplot Challenge
Light Heavyweight
co ciekawe rickson chyba do dzisiaj nie dal oswiadczenia o zakonczeniu kariery a lat juz ma chyba z 55…:) i nadal niepokonany…
 

edek328

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Jeden z moich ulubionych zawodników. Chciałbym chociaż raz jeszcze zobaczyć go w oktagonie. Gdy by chciał to mógł by jeszcze latami wygrywać na mniejszych galach.
 

fiftong

Oplot Challenge
Featherweight
Powinni zorganizować jeszcze jedna walkę, aby pożegnać i podziękować Randiemu
 

Crixus

Oplot Challenge
Welterweight
Wielki wojownik i legenda, swoje już przewalczył. Miał dobra passe w ostatnich walkach, myślę że wybrał odpowiedni moment. Spokojnie, jeszcze będziemy mieli okazje go oglądać. W kinie
icon_biggrin.gif
 

kermit

Oplot Challenge
Heavyweight
Randy zainteresował mnie tym sportem. Pamiętam jak kilka lat temu oglądałem na Extreme jego fantastyczne pojedynki.
To tak samo jak ze mną. Moja fascynacja MMA zaczeła się od obejrzenia kilku walk UFC, oraz pierwszych dwóch sezonów TUFa, które swego czasu były retransmitowane na Extreme. Tacy fighterzy jak: Randy, Chuck, Wanderlei, Vitor, Hughes, BJ Penn byli moją inspiracją.
Randy i tak już został legendą, więc o co miałby jeszcze zawalczyć?
 
Top