Ragnarok VI już 12 grudnia!

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Ragnarok-6-642x336.jpg


12 grudnia w Świnoujściu zmierzą się starannie wyselekcjonowani zawodnicy brazylijskiego jiu jitsu! Turniej od lat przyciąga do portowego miasta czołówkę chwytanych sportów walki w naszym kraju – w tym także znane nazwiska z MMA. Jest to turniej, który wyróżnia się również wspaniałą oprawą.

Będzie to szósta edycja Ragnaroka. Wystąpi 32 zawodników, po ośmiu na każdą kategorię. Turniej odbędzie się w sobotę, 12 grudnia w hali sportowej przy ul. Witosa 12.

– Na Ragnaroku zobaczymy elitę brazylijskiego jiu jitsu, mistrzów Polski, Europy i świata – mówi Łukasz Winiarski, prezes Berserkers Team Świnoujście, organizator turnieju

– W stosunku do wcześniejszych zawodów wprowadziliśmy jedną zmianę. Podczas tegorocznego turnieju nie będzie repasaży, czyli walk zawodników, którzy przegrali swoje pierwsze walki. Dzięki temu turniej będzie nieco krótszy, ale tym samym widzowie szybciej zobaczą finałowe walki, na które zazwyczaj najbardziej czekają.

Walki będą trwały sześć minut, natomiast walki finałowe 10 minut. W finale nie będzie liczenia punktów. Zawodnicy będą walczyć do poddania. Jeśli w ciągu 10 minut żadnemu zawodnikowi nie uda się skończyć przeciwnika, to sędzia orzeknie remis.

– Kontynuujemy zasadę wprowadzoną rok temu. Dzięki takiemu rozwiązaniu w finale zawodnicy nie będą dążyć do zwycięstwa na punkty, ale będą starali się skończyć rywala, co będzie bardziej atrakcyjne dla widzów – dodaje Ł. Winiarski.

Głównym organizatorem turnieju jest LUKS Berserker’s Team Świnoujście oraz Klub Motocyklowy 96MC Poland. Patronat honorowy nad imprezą objął: Prezydent Świnoujścia, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Polski Związek Ju Jitsu. Sponsorem głównym imprezy jest Extreme Hobby oraz po raz pierwszy – Ground Game.
 
Co jeszcze w dni 11-14 grudnia, gdy pracuje pod rząd...Trzy gale UFC i jeszcze Ragnarok. Tyle dobrego, a wszystko z odtworzenia będę musiał :-/
 
Trzeba zadzwonić do Łysego, żeby przesunął ufc 194 o jeden dzień, bo się za cholerę nie wyrobimy z tym wszystkim!
 
Start turnieju o 15:00 ( aż chuj mnie z lekka strzela, że niestety będę musiał sie ewakuować ok 20:00 - siła wyższa (nie , nie sraka ;) ) :confused:

Niektóre kategorie będą meeeega obsadzone! Oby nikt się nie wykruszył...
Słyszałem , że może będzie Silnoręki, Loska, Jeżyk, Iwan , Dziki......


.....Organizator nie chce póki co zdradzić wszystkich nazwisk, na dniach to pewnie wrzucą, ale powiem Wam , że jeśli wszyscy w -84 dojadą na turniej , jeśli te dwa Marciny także przyjadą......:) ) to może być gruuuuuba grupa !!!!!!!! :o o::applause::applause::applause::applause:
 
Czułem, że Heldzik może zajrzeć jak mówił w wywiadzie, że zobaczy co tam teraz w grapplingu,no-gi...

Problem w tym, że praca mnie czeka od piątku do poniedziałku :-/
Ciekawe do której będzie to trwało, może bym zdążył po robocie? Pamiętam, że dość wieczorem finały byłe, ale za nic nie przypomnę sobie w świecie, która to godzina była itp.
 
Czułem, że Heldzik może zajrzeć jak mówił w wywiadzie, że zobaczy co tam teraz w grapplingu,no-gi...

Problem w tym, że praca mnie czeka od piątku do poniedziałku :-/
Ciekawe do której będzie to trwało, może bym zdążył po robocie? Pamiętam, że dość wieczorem finały byłe, ale za nic nie przypomnę sobie w świecie, która to godzina była itp.
Rok temu wracałem do domu koło 23 na walkę Aśki z Gadelhą, a walki w 10'tce trwały nadal. W sobotę ma być niby to sprawniej przeprowadzone. Chyba bez repasaży.
 
Repasaże fajna sprawa. No, ale jeśli by tak było to może bym zdążył. Jak się skończy szybciej co ciekawe to lipa. Jebany grudzień.
 
A co, robotę zmieniłeś? Bo z tego co pamietam, soboty miałes wolne...?
Nie miałem, nie ma reguły. Nie wiesz jak galeria otwarta?:P Pracujemy cały tydzień, poza świętami co już jest plusem w stosunku do poprzedniej roboty, gdzie nie było świąt czy sylwka wolnego ;)

Piątek do 21, sobota też. Niedziela do 20 z tych akurat dni...I nie zawsze się wyjdzie szybko po zamknięciu :/ no i tak najczęściej mam te zmiany, bo niektórzy mogą mieć tylko te od rana.
 
Back
Top