Rafał “Uszol” Dąbrowski przed Beast Of The East 2!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Wywiad z jednym z najbardziej kontrowersyjnych zawodników w Polskim MMA, popularnym Rafałem “Uszolem” Dąbrowskim (5-1, nr 5 w rankingu PL) który na zeszłorocznej gali Beast Of The East 1 pokonał po dość długim rozbracie ze sportem mocno faworyzowanego Valentija Oveerema. Enjoy!

Rozpiska BOTE 2

Bilety na galę do kupienia tutaj

Informacje organizatora:
„Nie ma już białych bizonów, pozostał ostatni-ja”. Takie słowa padły z ust jednego z ostatnich wielkich białoskórych bokserów wagi ciężkiej Franza Bothy. Te słowa przypominają mi się zawsze gdy mam styczność z poznańską postacią jaką jest Uszol. Ten kontrowersyjny wojownik, któremu nie jeden pozazdrościć by mógł gotowości i odwagi czasem szaleńczej ale jakże efektywnej w ringu. Zawsze walczy jakby na szali było jego życie. Jest jednym z niewielu którzy mówiąc dam z siebie wszystko nie rzucają słów na wiatr. Jego pięści są twarde jak rogi kozłów herbu jego ukochanego Poznania. Głowa również uchodzi za twardy orzech do rozbicia. Nikomu jeszcze nie udało się go odklepać ani znokautować i jest jedynym którego nie umiałbym sobie wyobrazić w roli dobrowolnie wymawiającego „mate”. Jest jak Spartanin ,który oddałby życie za godność. Kiedyś postrzegany jako chuligan dziś jest przede wszystkim ojcem. Ten kto go pozna nawet nie lubiąc nie zaprzeczy że duma jest jego domeną. O jego szczerości powinien przekonać was przeprowadzony wywiad. Zawsze zastanawiało mnie dlaczego do wielkiej postaci jaką jest Randy Couture przylgnął przydomek „The Natural „bo z pewnością należy się on również Rafałowi „Uszolowi”Dąbrowskiemu.

Maciej”ALF”Glabus

Rafał “Uszol” Dąbrowski przed Beast Of The East 2!

Zychlin_fight

Oplot Challenge
Featherweight
Fajny i szczery wywiad
icon_smile.gif
Powodzenia Rafał !!!!

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Ten wstep ALFA troche patateczny ale wywiad extra. Barwna postac polskiego MMA choc pewnie trudno akceptowalna dla mediow typu polsat. Powodzenia Rafal !!!

spartan

BAMMA
Middleweight
mogę się pochwalić tym że Go znam i kto by mnie nie pytał jaki jest zawsze powtarzam że inteligenty:) i często źle postrzegany przez innych…powodzenia i cały czas do przodu Rafał

Meru

Moderator
Cohones
O kurcze naprawdę pozytywnie zaskoczony jestem. Tak jak ALF mówił. Ja prawie w ogóle nie znając go postrzegałem Rafała trochę właśnie jako takiego łobuza ale po tym wywiadzie kompletnie zmieniam zdanie. Rafał to świetny, inteligenty gość. Trzymaj tak dalej i powodzenia w walce!

Pesticide

Oplot Challenge
Featherweight
Zajebista sprawa z tymi wywiadami! Wielki ukłon w stronę BOTE
icon_smile.gif
Nie mogę się doczekać video z gali, bo niestety osobiście nie będę mógł oglądać.

Wujek

KSW
Featherweight
Świetna robota BOTE ! A Rafał również ku mojemu zdziwieniu to na prawdę łebski facet . Więcej takich !

Paul Teutul Sr.

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Bardzo ciekawy wywiad. Rafał zrobił dobre wrażenie choć przesadzona reakcja na gościa który wszedł w kadr nieco je psuje.

Mort

Żołnierz Chrystusa
Naprawdę kozacki wywiad, tak jak sam Uszol. Zajebisty koleś! Trzymam kciuki!

inc1975

Oplot Challenge
Heavyweight
wszystkim naszym fighterom można życzyć takiego dystansu i autentyczności jakie pokazał w tym wywiadzie uszol.

porównajcie to sobie z wywiadami z pudzianem. :)))

grzejnik78

Maximum FC
Welterweight
Rafal miazdzy , ale sie usmialem
icon_biggrin.gif

“Bardzo ciekawy wywiad. Rafał zrobił dobre wrażenie choć przesadzona reakcja na gościa który wszedł w kadr nieco je psuje.”

Gdyby nie ten kadr to ten koles lezal by tam do dzisiaj
icon_biggrin.gif

P

Paweł Kowalik

Guest
KOZAK! Wszystkie wywiady były dobre, ale ten miażdży! Do boju Rafał. Chciałbym zobaczyć starcie z Pudzianem, bo są absolutnymi przeciwieństwami. Powodzenia Uszol.

mmafan

Jungle Fight
Lightweight
Wywiad fajny ale moja opinia na temat Uszola jest nieco inna.Nie rozumiem dlaczego się tak zachwycacie osobowością tego gościa…

rufix

Oplot Challenge
Lightweight
zajebishty wywad zaycze wygranych dobrej formy i zeby wlczyl na predkosci a latwo skory nie sprzeda konkrety facet z niego takze zycze powodzenia!!! boisz sie go?
smiech jak on nie takich typow mial..i nie byly to rekawice to kogo moze sie bac po prostu wiecej ludzi ktorzy go poprowadza i bedzie prawdziwe mma

orgon

Oplot Challenge
Welterweight
Mam pytanie, czy to prawda że transmisja gali BOTE2 będzie na Orange Sport Info?

Witalij

Oplot Challenge
Featherweight
Rafał MOC! To będzie mega GALA, już nie mogę się doczekać, a po tym wywiadzie to już w ogóle. Żałuje, że nie mogę dojechać do Gdyni i oglądać live, ale Orange sport Info ratuje sytuacje. Kto z wawy? Może jakiś pubik i wspólne oglądanie. Transmisja na żywo na antenie Orange sport Info. Chętni?

orgon

Oplot Challenge
Welterweight
Super wiadomość, dzieki defthomas. Ostatnio AOF (retransmisja) teraz Beast of the East. Wszystko w Tv

kaper

Oplot Challenge
Heavyweight
Osobiscie tez nie rozumiem tych zachwytow, ale wywiad jak zwykle swietny

Paul Teutul Sr.

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Grzejnik, zawodowy fighter przesadnie bo agresywnie reagujący na podejście pewnie jakiegoś półprzytomnego żula wcale nie jest dla mnie zabawny, to słaba akcja. Z faktu że weszło to do montażu wynika że panowie z BOTE chcą podtrzymywać wizerunek Rafała z jakiego był kiedyś znany i dalej kreować go w taki sposób. Spoko, ale nie jest to dla mnie spójne z sugestiami BOTE o większej “zawartości sportu w sporcie” u nich niż u konkurencji. A Rafałowi życzę powodzenia i liczę że za 3 dni zobaczymy go jak w świetnej formie pokonuje Reiza.

katalonczyk9

Oplot Challenge
Featherweight
Szacunek dla chłopa że znalazł bardziej “legalny” sposób na mam nadzieje godne utrzymanie rodziny. Uszol to typowy hooligan. Promotorzy nie chcą go za bardzo obsadzać do walk prawdopodobnie dlatego że prezentuje styl bardzo uliczny. Jak sam podkreślił za nic nie podda walki i jest szalenie wytrzymały na ciosy. Ciężko się z takim kimś walczy nawet jeśli ma się dużą przewagę w technice. Powodzenia dla niego na BOTE.