Rady dla Federacji KSW

Moja rada to
WINCYJ WIND, WINCYJ!!
comment_1gjS8Le7juWtmx0IBkJlxl5msdBySCJD.gif
 
- Gala co 2 miesiace.
- Oficjalne ważenie na żywo w Polsat Sport przed każdą galą.
- Zwiększenie liczby pojedynków na gali do minimum 12.
- Więcej gal w otwartym Polsacie, mniej w PPV.
- Sensowne drabinki we wszystkich kategoriach wagowych.
- 5 rundowe walki mistrzowskie.
Nic z tego co napisałeś nie ma prawa się wydarzyć. Za mało kasy i zawodników na 6 gal po 12 walk. A światełka trza opłacić. O drabinkach zapomnij, bo co chwile musieliby walczyć Ci sami zawodnicy. Roster KSW jest płytki jak woda w muszli.

Ale jest jedno, co podniesie oglądalność i biorąc pod uwagę angaż Popka, całkiem realne. Zatrudnić Małysza. A jak nie będzie chciał, to chociaż Żyłę. Sam stare down Żyły pobije rekordy oglądalności wszystkich gal KSW.
 
Kupuję PPV z transmisji jak Maciek odpala ten temat i komentuje każdy pomysł. Poważnie.
Trochę zazdroszczę K&L, mają dobry biznes, zarabiają na tym jakieś sensowne pieniądze i jeszcze mogą poczytać w necie, że chuj się znają.
 
Kupuję PPV z transmisji jak Maciek odpala ten temat i komentuje każdy pomysł. Poważnie.
Trochę zazdroszczę K&L, mają dobry biznes, zarabiają na tym jakieś sensowne pieniądze i jeszcze mogą poczytać w necie, że chuj się znają.
A to nie tak że do każdej gali KSW dokłada się miasto, w którym jest organizowane?
 
@gronostaj nie rozumiem twojego założenia, że zawsze po bessie przyjdzie hossa. Pomijasz sytuację w której po spadku dalej następuje spadek aż do poziomu, który jest poniżej granicy opłacalności i wtedy zamyka się biznes. Czy KSW jest lub w niedalekiej przyszłości będzie na takim etapie to już zupełnie inny temat.
 
Nic z tego co napisałeś nie ma prawa się wydarzyć. Za mało kasy i zawodników na 6 gal po 12 walk. A światełka trza opłacić. O drabinkach zapomnij, bo co chwile musieliby walczyć Ci sami zawodnicy. Roster KSW jest płytki jak woda w muszli.

Ale jest jedno, co podniesie oglądalność i biorąc pod uwagę angaż Popka, całkiem realne. Zatrudnić Małysza. A jak nie będzie chciał, to chociaż Żyłę. Sam stare down Żyły pobije rekordy oglądalności wszystkich gal KSW.
No, ale co Ci skoczkowie mieliby tam robić? Przecież ważą coś koło 50 kg, to już Ariane Lipski waży więcej ;)
 
Zastanawiałem się ostatnio nad 5 rundami i jestem ciekaw czy obecne umowy nie blokują tego. Taka zmiana mogłaby okazać się furtką do zerwania umowy przez mistrzów lub ich ewentualnej zmiany na korzyść (np. konkretna ilość walk, a nie automatycznie przedłużający się kontrakt ) .
 
Trochę zazdroszczę K&L, mają dobry biznes, zarabiają na tym jakieś sensowne pieniądze i jeszcze mogą poczytać w necie, że chuj się znają.

Opowiem Ci taką historię na faktach opartą. Jest sobie Pan X, po 30, 4 czy 5 aut zaczynając od Q7 czternasty rok, przez GTR-a, 370Z, i na jakiejś beemce 5 400km kończąc. Do tego jakiś quad polarisa za 70k zł. Pan X ma różne biznesy, kombinuje ile wlezie. Dobrze ubrany, na ręku dobry zegarek, niby wszystko wskazuje na to, że Pan X ma łeb jak sklep i zarabia w chuj siana.

Jak się zna Pana X bliżej to się okazuje, że rzeczywiście, ma łeb jak sklep tylko półek brak.
Pan X wszystko co posiada ma w kredytach. Miesięczne raty opiewają na kwoty rzędy 40-45k zł. Mieszka razem z Panią Y w mieszkanku 40m2 na jednym z blokowisk w mieście Z. Pan X miał się budować, ale wymyślił kolejny interes i tam chce pakować kasę, której w rzeczywsitości nie ma. Pan X spodziewa się także dziecka, z którym zamieszka w tym 40m mieszkanku., ale tego nikt nie zobaczy. Każdy zobaczy wózek za 7k zł, który Pan X już kupił bo Pani Y chciała. Nie ważne, że termin ma za 6 miesięcy.

Po co ta historia? Takich Panów X jest od groma. Czy to się tyczy Panów K&L? Nie wiem, może...?
 
Raczej kim Ty kurwa jesteś. Taki koncert życzeń możesz sobie zrobić u siebie w notesiku i powiesić na ścianie, uważaj bo ktokolwiek z federacji zastosuję się do tego co napisał jakiś paź. Tyle ode mnie w tym temacie.

Ja pisałem szczerze swoje pytanie i liczyłem w odwecie na szczerą odpowiedź.
Taką otrzymałem. Dziękuję .
/paź
 
kurwa, Ty tu piszesz tylko o rzeczach, które ostały przedyskutowane i podsumowane na milion sposóbów pierdyliard razy
jawny kurwa troll, ogolnie wbijam w takich, ale on nie jest ani smieszny, ani elo. poza tym smieci na forum a ja jestem wkurwiony z rana (jak 90% Polaków)
ostatni moj post do łasicy
 
kurwa, Ty tu piszesz tylko o rzeczach, które ostały przedyskutowane i podsumowane na milion sposóbów pierdyliard razy
jawny kurwa troll, ogolnie wbijam w takich, ale on nie jest ani smieszny, ani elo. poza tym smieci na forum a ja jestem wkurwiony z rana (jak 90% Polaków)
ostatni moj post do łasicy

Lecz się
 
Rady dla federacji? Zamknąć w pizdu.

Kawul, Martin - nie musicie dziękować.

Temat uważam za wyczerpany.
 
W ogóle zacznijmy od tego, iż należałoby wyjasnić, czemu w nazwie firmy mają FEDERACJA? Co się tam kurwa federuje ?
 
Back
Top