R.O.B. bije Irlandczyków i zdobywa złoto!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Ci którzy śledzą nasze Cohones to już wiedzą od Yoshina że nasz redakcyjny kolega poskładał dziś 3 wyspiarzy w drodze po złoto na turnieju Irish No Gi Cup.  Poniżej mejl jakiego wysłał nam niedawno R.O.B.:
Chłopaki wygrałem Puchar Irlandii w bjj ( no gi), niebieskie pasy/3 lata, waga -88kg
icon_smile.gif
Właśnie wracam do domu, po drodze zatrzymaliśmy się coś zjeść.Ogólnie walki były ciężkie, ale tylko 3. Zawalczyłem na Jake’a Shieldsa, czyli obalenie, przejście gardy, próba duszenia, dosiad, decyzja, hehe. Pierwsza 10-0, druga 5-0 i trzecia 10-0.Dobra idę zjeść coś niezdrowego
icon_smile.gif
Pzdr
Gratulacje stary! Żorż byłby z ciebie dumny
icon_biggrin.gif

R.O.B. bije Irlandczyków i zdobywa złoto!

uhasz

Jungle Fight
Bantamweight
gratulacje ze mną byś zrobił 100 – 0 pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Hairo

Oplot Challenge
Welterweight
I’m glad you’ve won R.O.B. but i’m not impressed by your performance. Nie no żartuje
icon_biggrin.gif
Gratulacje, czekamy na videło

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Wow! Nieźle! Gratulację! A gdzie R.O.B. walczył w IRL? Wie ktoś może? I z jakimi przeciwnikami i z jakiego klubu przede wszystkim?

G

Guest

Guest
OOO, nie wiedzialem ze R.O.B. to taki wirtuoz parteru. Gratulacje i zycze kolejnych sukcesow. Swoja droga R.O.B. w UFC to by bylo cos
icon_biggrin.gif

Zlatan

WSOF
Light Heavyweight
To nie tylko Bosy jest specjalista od parteru. Wielkie gratulacje i kolejnych sukcesow :)

mmaniasty

Oplot Challenge
Light Heavyweight
no nie wiem czy tak niezle teraz bedziemy miec IRLANDZKA ARMIE REPUBLIKANSKA(IRA) NA KARKU:)