Rękaiwce

cagefighter

Oplot Challenge
Welterweight
http://allegro.pl/sparingowe-rekawice-bokserskie-lonsdale-tu-12oz-i1799047390.html#galleryco powiecie o takich rękawic, czy bedą dobre do trenowania samej stójki oczywiscie, wydają mi się jakieś tanie, lonsdale to chyba niezła firma, nie znam sie na rekawicach wiec pytam sie was. 12 oz jaki to rozmiar mniej wiecej bo tez nie czaje
 
oz - waga rękawic10 oz = 284 gramy12 oz = 340.8 gramówCięższe rękawice oczywiście na większe ręce.---Jeśli chcesz, odezwij się na [email protected], mam do sprzedania rękawice bokserskie Mad Doga, cena do uzgodnienia, mogę sporo zjechać :-)http://maddogltd.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=110&Itemid=27(link coś pokazuje na rękawice do mma, musisz poszukać)
 
Do trenowania min. 16oz. Co do samych rękawic to Ci nie pomogę ale znając życie rękawice za 50 zl długo nie wytrzymają, zresztą na opakowaniu pisze light sparring czyli rękawice do sparringu. Trenując będziesz naparzał w worek i tarcze czyli nici z light sparringu. Jeśli dopiero zaczynasz to nie ma sensu patrzeć na markę, weź po prostu jakieś 16oz w odpowiedniej dla Ciebie cenie, a będą o wiele lepszej jakości, w końcu nie będziesz płacił haraczu za logo na rękawicach. Jak już się wkręcisz wtedy zainwestujesz.
 
Polecam rękawice Masters, nie są strasznie drogie. Ja z klubu kupiłem chyba za 80zł.
 
Ja mam rękawice Espanda. Polecam je. U mnie są 3 rok i nie widać zużycia, a są używane 2 razy w tygodniu. Moje są akurat 10 OZ
 
Dokładnie tych z Lonsdale nie polecam, strasznie gówniane, używałem kiedyś dokładnie takich.Polecam Masters, bardzo solidne są, osobiście używam rękawic i nagolenników i jestem zadowolony ;)
 
Te rękawice są beznadziejne. Ale rzeczywiście na początek nie ma co wydziwiać.

Do trenowania min. 16oz.


Pokaż mi sekcje gdzie trenują w 16oz. 12 do sparingów, 10 do zawodów.
 
"Pokaż mi sekcje gdzie trenują w 16oz. 12 do sparingów, 10 do zawodów."W najlepszym klubie MMA we Francji...
 
jeden z lepszych trenerów boksu w PL mówił mi, że 16oz. ze wzgledu na dość dużą mase niszczą technike i szybkość, ale nie wiem ile w tym prawdy, sam trenuje w 12oz
 
Pewnie, od 2008 roku można mówić ze klub oferuje sekcje MMA, wcześniej się to omijało i kluby oferowały Boks Tajski i BJJ bez GI nazywany we Francji pancrase (wiem, ze debilnie:D) teraz jest tego pełno mimo iż wciąż nie wolno na galach uderzac zawodnika w parterze, a w stójce uderzać kolanami ani łokciami, ale trenuje się wszystkie aspekty MMA. Lobby bardzo popularnego we Francji Judo i Karate robią swoje. Imponujący jest fakt ze mimo tego zakazu i tak jest sporo zawodników którzy osiągają poziom który pozwala im walczyć w UFC, WEC czy Bellatorze.
 
Tak dla jasności, kolega pyta o rękawice bokserskie.Morcie, uważam że można trenować w 16oz, ale szczerze nie spotkałem się z takim rozwiązaniem nigdzie, a jeżdżę sporo po Polsce. Standardowe rękawie sparingowe to zawsze będzie 12oz, tak by na turnieje łatwo się przerzucić na 10oz. Jednak wiele amatorskich turniejów stójkowych za wymóg stawia 12oz (sam walczyłem w dwunastkach nie raz na zawodach). Więc to nie jest tak, że uważam że nie można, ale w mojej opinii jest to niepraktyczne, nieporęczne itd. Może we Francji mają inne metody treningowe stójki, ale w najlepszych sekcjach w Polsce w Tajskim nawet na oczy nie widziałem 16oz. W rodzimym mieście boks również trenują na 12oz.Waga szesnastek jest raczej za duża i cios trzeba wyprowadzić z należytą prędkością, którą daje 12oz. Po 16oz łapa i barki będą go bolały zdecydowanie szybciej jeżeli nie jest zawodnikiem pokroju Carwina.
 
http://allegro.pl/nowosc-rekawice-bokserskie-rpu-3-masters-12oz-i1804127568.html#gallerytakie będą dobre?
 
Napewno nie bedziesz zadowolony z tych lonsdale. Lepiej kup sobie mastersy 14oz.
 
dzięki za sugestie. a propos sprzętu, co powiecie o tym?http://allegro.pl/manto-elastyczne-ochraniacze-piszczeli-czarne-i1799410240.html#gallery
 
Bierz, w tym przedziale cenowym i tak te ochraniacze niczym się nie różnią, do tego dobry kolor bo z białymi mam niemiłe wspomnienia.
 
http://allegro.pl/rekawice-bokserskie-12-oz-rpu-1-masters-krakow-i1950444776.htmlhttp://allegro.pl/rekawice-bokserskie-skora-12-oz-reebok-czarne-new-i1929274677.htmlhttp://allegro.pl/benlee-rekawice-bokserskie-12-oz-rodney-i1918074737.htmlKtore z tych rekawic byście polecili??
 
Back
Top