164498616_10208620828274701_3052564365868857166_n.jpg
156702183_10221762528829918_8426334542033612435_n.jpg
 
Wiedziałem że istnieje temat dedykowany barbarzyńcy, a mam pewną zagwozdkę:


Dam sobie fiuta uciąć że jeszcze kilka lat temu słyszałem Rurzala jak filozofował nt. potomstwa że dziecko to nie jest eksperyment a on wstrzyknął w siebie za dużo syfu, a tu nagle kurwa dorosły chłop "jego syn" debiutuje, co to znowu za farmazon?
 
Wiedziałem że istnieje temat dedykowany barbarzyńcy, a mam pewną zagwozdkę:


Dam sobie fiuta uciąć że jeszcze kilka lat temu słyszałem Rurzala jak filozofował nt. potomstwa że dziecko to nie jest eksperyment a on wstrzyknął w siebie za dużo syfu, a tu nagle kurwa dorosły chłop "jego syn" debiutuje, co to znowu za farmazon?
To jego pasierb, ale widocznie nazywa go swoim synem.
 
Różal się chyba nawet kiedyś przyznawał na instagramie, że własnych nie ma bo stał się bezpłodny, czy stał się impotentem. Coś było
Jak nie ma
Ma córkę
Pamietam jak zdała prawko to wstawił jej zdjęcie na IG ale zaraz usuną bo były wszystkie jej dane
Xd
 
Jak nie ma
Ma córkę
Pamietam jak zdała prawko to wstawił jej zdjęcie na IG ale zaraz usuną bo były wszystkie jej dane
Xd
Kiedyś z tym synem wstawiał, że to nie jest jego bo natura w wyniku wielu lat uprawiania sportu odebrała mu możliwość posiadania syna
 
Haha co znowu? Ciekawe czy on sam się odnajduje w tych swoich farmazonach.
Instagram Różala to jedno z moich ulubionych "uniwersów" polskiego netu - ten człowiek ma coś wspólnego z Najmanem: obaj nie umieją z tego narzędzia prawidłowo korzystać i obaj napierdalają 20 postów dziennie
 
Back
Top