Quinton Jackson

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Siema, tu możemy pogadać o " Rampage " Jacksonie ;) . Spoko, nie będę zamieszczał zdjęć z laptopikiem i skuterem, ani właściwie żadnych zdjęć ... Tu możemy po prostu o nim pogadać .

A to linki do walk Rampage'a .

- Rampage vs . Shogun

http://crookedminds.com/sports/rampage-jackson-vs-lyoto-machida/ - Rampage vs . Machida

http://mmavideolinks.to/fighter-videos/71/2416-quinton-rampage-jackson-vs-forrest-griffin.html - Rampage vs . Griffin

http://www.dailymotion.com/video/xa1fna_quinton-rampage-jackson-vs-ricardo_sport - Rampage vs . Arona ( sry za jakość )

http://w335.wrzuta.pl/film/avbqmst99GK/quinton_rampage_jackson_vs_matt_hamill_fight_video_ufc_130_part_1 - Rampage vs. Hamill ( część 1 )

http://w455.wrzuta.pl/film/99t6JWqbb2H/quinton_rampage_jackson_vs_matt_hamill_fight_video_ufc_130_part_2 - Rampage vs Hamill ( część 2 )


Nie mogę znaleźć linka do walki z Hendersonem . Jak ktoś znajdzie, to niech podeśle do tego tematu . Pozdro :)
 
To trzeba się spieszyć, bo Rampage niedługo do Hollywood ucieka. :-)A co do tematu - IMO zrobiony na szybko ( na tzw "odpierdol" ) - to za te fotki z lapkiem.:-) Co do walk - na necie jest ich sporo (torreny, i inne serwery + YT).Co do Rampage - to jeden z nielicznych dobrych fighterów , którzy po upadk Pride nadal dają radę. Dobra stójka - to jego główny atut.
 
Ja również chciałbym rewanż i myślę ,że kiedyś się odbędzie.Rampage i Shogun to najlepsi półciężcy w histori.
 
Kaczka - W pewnym sensie masz rację, to było na odpierdol, ale nie miałem zbytnio czasu :D . Kiedyś tu poprawię pare rzeczy, ale dla mnie tu nie jest tak źle, wrzucałem konkrety, a nie jakieś pierdoły na skuterze :-)
 
Back
Top