Pytatania do wywiadów z Damianem Grabowskim i Irokezem

Venom spełniasz marzenia , właśnie się zastanawiałem czy będą wywiady z Irokezem albo Grabowskim ale z 2 to wypas.Pytań jakichś szczególnych nie mam ale jakieś mógłbyś zadać mianowicie:
Irokez
1. Co sądzi o turnieju KSW - waga lekka (obsada, faworyt etc.)
nic innego nie przychodzi mi do głowy ale wierzę że zadacie konkretne pytania!
 
Do Damiana:
Z kim głównie sparowałeś w GG?
Jeżeli były sparingi z Alistairem to jak wypadłeś na tle czołowego zawodnika wagi ciężkiej?
Czy po ewentualnej wygranej masz zamiar zostać w USA i przygotowywać się do kolejnego etapu w którymś z czołowych gymów?
 
No wlasnie z mojej strony podobnie jak Tens, czy po ewentualnej wygranej z Barretem ma zamiar zostac w USA, czy wroci do PL. Bo mysle, ze podroze moga byc dosc uciazliwe, a nastepna walka gdzies pewnie w polowie wrzesnia.
 
Do Damiana: Jak podoba mu się promowanie (dużo tego jest i to na ogrooooomny +) w polonijnych mediach? To był jego własny pomysł, menadżera, media polonijne same do niego przyszły, dostał "nakaz" od BFC?


Do Irokeza w tej samej kwestii: co tak miernie? Ma jak najbardziej przebojową i medialną osobowość a tu cisza. To wynik braku czasu czy może woli przed pierwszą walką w WEC być cicho?
 
Do Damiana
Czy po treningach z Samem Colonną będzie próbował baretta znokautować swoim podbródkowym
 
Irokez
Czy do swojego debiutu w WEC trenowałeś tylko z Berserkerami czy może trenowałeś gdzieś za granicą (Holandia Szwecja)?

Jak waga? Czy znowu będziesz w dniu walki ważył ok. 80kg?

Czemu nie zamierzasz prowadzić walki w parterze jak to powiedziałeś w wywiadzie dla Wec? A może to tylko była taka zmyłka ? :)
 
Back
Top