Pytanie o Czat

warson

Oplot Challenge
Middleweight
Witam, czy działa wam Chat mmaRocks? U mnie Ciągle piszę że nieprawidłowy użytkownik mimo tego iż logowałem się na niego od ponad roku, czy ktoś usunął mi konto?
 
Dzień dobry,

Zasady użytkowania czatu zmieniły się. Obecnie jest to zależne od aktywności danego członka społeczności na Cohones. W ten sposób wyeliminowany został zbędny element siejący chaos i destrukcję, a pozostawiono drzwi otwarte tym, którzy naprawdę chcą i czerpią radość z dyskusji. Przepraszamy za utrudnienia i zalecamy większą aktywność na forum,

Pozdrawiam,
Tomasz Chmura
 
Weryfikacja czatu polega na dacie rejestracji, ilości merytorycznych postów na Cohones (te spamerskie będą odrzucone) i poprawnym zachowaniu w społeczności. Z tego co widzę, dwa warunki już spełniasz, więc po prostu musisz urosnąć w rangę.
 
Nauczyć się latającej balachy oraz double flying knee ;) A poważnie to zależy od woli administracji.



Prywatnie uważam, że warsona można dopuścić, udziela(ł) się na czacie w miarę regularnie i nie robił syfu.
 
No właśnie dziękuję Bolt, od półtora roku Każda Gala UFC obecnośc na Czacie :)
 
Szczególnie, że Wujo obiecał, że dziś będzie na posterunku. Dajmy mu ewentualną szansę porozdawania banów :-).
 
Przy okazji, mogę prosić link na czat? nigdzie nie mogę go znaleźć a wczoraj wszyscy byli tak podjarani podczas UFC, że nie mogłem się doprosić. ;)
 
Jaka ilość postów jest "optymalna" by mieć możliwosć wchodzenia na czat ?
 
:) ciekawe. ja czesto siedze na czacie podczas gal, a z cohones praktycznie nie korzystam. nieprawidlowy uzytkownik :)
 
Dacie jakos znac, kiedy znowu bede godzien wejscia na czat czy mam sprawdzac co jakis czas :)?
 
za 8 dni minie rok na forum, ranga niska ponieważ przeważnie czytam a pisze dopiero wtedy gdy mam coś wmiare sensownego do napisania:-) no trudno trzeba poczekac.
 
Od czego w ogóle zależy ranga? Od postów czy od stażu? Zauwazyłem, że z szaraka skoczyłem na ten żółty majac dwucyfrowa i chyba nieparzystą liczbe postów więc pomyslałem ze to od czasu, ale skoro kolega jest rok i mamy taka samą range wnioskuje że nie. Mógłby ktoś podać te progi jaka ranga jakie wymagania? Ponieważ tez chciałbym móc korzystać z czatu.
 
Od czego w ogóle zależy ranga? Od postów czy od stażu?


algorytm przyznający rangi to jedna z pilniej strzeżonych tajemnic cohones, ponoć na podstawie histori jego powstania oparty jest scenariusz serialu "silicon valley"
 
baju będzie musiał chyba nastukać z 10k postów aby przytyć do LHW :-) 7,3k i nadal średnia ? Ciężko zrozumieć ten sysytem, staż na forum może nie jest za długi ale wydaje mi się, że ilość postów powinna przeważyć czas na obecności na forum. Choć z drugiej strony co ja tam wiem :-)



kkk powinien dostać honorowego obywatela chata :-)
 
Algorytm, w stopniu rowniez objetym tajemnica, opiera sie o moj przycisk enter. Ze wzgledu na stopien skomplikowania mechanizmu zarzadzajacego reka, ktora do niego ma dostep, caly algorytm mozna uznac za niemozliwy do objecia teoriami typu GUT :)



Powazniej: zachecam do dyskusji jak wy, uzytkownicy, chcecie by dostep do czata byl limitowany.



Rozwiazaniem na teraz jest po prostu kontakt ze mna, na mejla.



Moge miec chwile opoznienia - wybaczcie.
 
Back
Top