Pytanie o Aleksandra...

Prosta sprawa z badań wiemy jedynie, że Aleks nie ma HIV i HCV. Nie trzeba być doktorem Foremanem, ani nawet doktorem House'em, żeby wiedzieć, że istnieje jeszcze wiele innych przypadłości medycznych, który mogłyby uniemożliwić Rosjaninowi występy w USA.
 
Venom, nie uważasz, że takie buractwo jak np. to w wykonaniu Malinowskiego powinno być tępione? Czytam już któryś topik i jak nie wyzywa Pioruna, to teraz jedzie po kokosie. Spoko, rozumiem że chłopaki mają łatke trolla ale czasami coś madrego napiszą i nie wyzywają nikogo.
 
Nie trzeba być doktorem Foremanem, ani nawet doktorem House'em, żeby wiedzieć, że (...)




House > Foreman, więc chyba powinno być odwrotnie ;)








Pytanie jest więc dlaczego wciąż chce walczyć na tak amatorskiej i niepewnej gali?


Bo cierpi na niedostatek porządnych ofert.
 
trudno sobie wyobrazic gorsza oferte niz ta z SW. ma tam juz 3 odwolane walki. KSW na pewno by go wzielo, M-1, w UK tez by mial wziecie - ale jednak nie chca. plotka rozwiana, i dalej nic...
 
Ja też z poparciem dla Magika. Kolego Malinowsky, przeczytaj swoje komentarze w tylko tym topicu. Żal dupę ściska, najpierw apelujesz kolejny raz o nie komentowanie, by samemu pierdolnoc jeszszcze dwa idiotyczne wpisy. Dlaczego mamy się przebijac przez to gówno? Skup sięna temacie anty psycho fanie Kokosa. Zawsze Cię pełno w jego tematach, które uważasz ze głupie. Dostrzegasz hipokryzję? Ja to sobie tłumaczę, że może kokos to twoje alterego i dla tego go tak hejtujesz by go/siebie wypromowac. Nie sugeruj też proszę, że ktoś jest niepełnosprawny umysłowo bo to jest hamówa totalna. Dobierasz sobie klakiera i się napinacie grupowo disując Kokosa. Jak masz kompleksy to się weź za siebie i nie dyskutuj tylko przyjmij feedback od starszych kolegów i popraw się. Ja Cię nie przekreślam.
 
Oj, papaja mnie zaatakował :) . Tak, na prawdę psychologia . I jeśli uważasz, że na ten kierunek idą osoby, które po prostu interesują się czyimś życiem i nic poza tym, to nie mamy o czym rozmawiać . Poza tym to, że nie przyjąłeś spokojnie mojego posta, świadczy tylko o tym, że mam rację...



@Houk - :-)
 
Houk, magik



Otóz spiesze was poinformować iż jesli jesteście fanami jego twórczości to czytajcie go ile wlezie. Koleś pisze totalne bzdury za każdym razem, udaje redaktora a Wy jeszcze go w tym wspieracie.

Zawsze Cię pełno w jego tematach, które uważasz ze głupie.




Troche Cię poniosło:-)




Ja to sobie tłumaczę, że może kokos to twoje alterego i dla tego go tak hejtujesz by go/siebie wypromowac.


To pozostawie bez komentarza lepiej.



Dla Was moge być chamem, wiekszośc tutaj irytuje obcnosć kokosów, piorunów itp więc jesteście panowie w mniejszości, a słowa krytyki przyjmuje:-) A teraz na stadion! Jedziesz GOLLOB!
 
Co kolego Rampage? Rozwiń swoją myśl chyba, że jedyne co masz do powiedzenia to ta gimbusiarska ikonka? Chętnie podejmę z Tobą polemikę jeśli masz wswym arsenale coś poza emotami.
 
malina i ten przyszly konowal... zal patrzec na te wasze zawistne wpisy. oboje macie problemy ze soba. nie wiem - sugeruje wspolna psychoterapie. tak niestety jest z tymi, co studiuja psychologie. tak ich rajcuje zycie innych, ze wybieraja ten zawod. tupiecie nogami z zadowolenia, ze znowu mozecie mi dowalic...
 
i jeszcze do tego konowala - uzywaj okreslen w przypadku, a nie w wypadku. reakcja obronna, nie jest rownoznaczna z przyznaniem ci racji. zla diagnoza pseudo-fachowcu. o ile sobie tego nie ubzdurales. cale szczecie, ze teraz jest wiecej studentow medycyny, wiec takich jak ty odsieja, czy to samym rynku pracy, czy jeszcze na uczelni.
 
@kokos - Zaatakowałeś mnie w dwóch postach, jeden po drugim , w których wspomniałeś o tym, że ja mam problemy psychiczne i, że wystawiłem złą diagnozę ... Chciałem również zauważyć, że określenie " konował " do psychologa, jest mało trafione ... Nie czuję się obrażony tym, że uważasz, że powinienem iść na terapię, z resztą razem z Malinovskym, bo to tylko świadczy o tym, że nie masz argumentacji swojej racji ... Poza tym, diagnoza nie jest zła, gdyż ja nigdy nie wspomniałem o tym, że przyznałeś mi rację . Nie miałem zamiaru rozpoczynać z tobą również e-wara, ale jedynie przemówić Ci do rozsądku ... Widzę, że mi się to nie uda ...



@Houk - Nie mam zamiaru wdawać się z tobą w dyskusję ... A emotki użyłem, gdyż chciałem najzwyczajniej w świecie skrócić swoją wypowiedź . Tak samo teraz ... Co mi da, że rozpisze się w celu uspokojenia Ciebie, bądz Truskawki skoro i tak zaraz mi odpowiecie, jakimiś typowo gimnazjalnymi tekstami .



PS . Kokos, nie martw się, moja pozycja na uczelni jest nie zagrożona : )
 
Stasinek, proponuję przestać podpisywać się pod tym tematem, gdyż i tak lada moment Gruszka, wraz z przyjaciółmi nas zgnoi ...
 
Rampage, to że staję w czyjejś obronie nie czyni mnie jego kolegą. Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu, wiedziałbyś że krytykowałem Kokosa nie raz. Sęk w tym, że co innego krytyka, a co innego ubliżanie sugestiami o niepełnosprawności, zwłaszcza w necie, a nie prosto w twarz. Twierdzisz, że wyskoczę z gimnazjanymi tekstami...daj przykład oszczerco. Uspokajac mnie nie musisz, jestem spokojny, także i o to że każdy myslący czlowiek wyciągnie wnioski, z faktu unikania merytorycznej dyskusji, przez Ciebie. Przekręcanie cudzych nicków jako sztuczka retoryczna chluby Ci nie przyniesie, chyba że w piaskownicy. Konkludując, jeśli nie umiesz prowadzic sporu na poziomie to nie zwracaj się do mnie i nie marnuj mojego czasu.
 
Ja nie rozumiem jednego! Jak ktoś kto sklei 3 zdania może nazywać się redaktorem a założony przez siebie temat artykułem?



Jeśli znajdą się naśladowcy i zaczną zakładać co 3 dni temat tfu znaczy się artykuł napiszą i będzie ich 5 to zrobi się taki bałagan, że tematy prawdziwych redaktorów będzie trzeba podwieszać żeby w ogóle ktoś je przeczytam podczas swojej 2 dniowej niobecności na forum.



Bywałem na wielu forach i zawsze zaczyna się tak samo. Pozwala się na zbyt wiele takich gagatkom co powoduje, że konkretne osoby przestają się wypowiadać a forum schodzi na psy...
 
Ciach. Jesli dyskusja przeniesie sie do innych tematów to będę sukcesywnie usuwał spam posty.
 
Back
Top