Pytania w sprawie wywiadów

Madman

Bellator
Welterweight
1. Czy byłaby możliwość ze strony redakcji żeby przeprowadzić wywiad z właścicielami KSW w najbliższym czasie? (odkrycie kilku kart na KSW 17, Kręcicki, Nastula, zdanie K&L o MMA Attack)


2. Bardzo prosiłbym Was rownież o wywiad z Dariuszem Cholewą, właścicielem MMAA.


PS. Janek Błachowicz własnie ogłosił na swoim Facebooku, że wraz z właścicielami KSW wybiera się na imprezę na której zostanie zaprezentowana jesienna ramówka Polsatu, w tym oczywiście KSW 17, pojawia się więc okazja do rozmowy... :)
 
W pierwszym tygodniu września mają zostać oficjalnie ogłoszone miejsce i data KSW 17, fajnie byłoby wtedy zrobić jakiś wywiad.
 
BUMP



shrek_2_2.jpg
 
Przylaczam sie do prosby :)







mnie osobiscie najbardziej interesuje jak Panowie odniosa sie do ostatnich wydarzen na naszej rodzimej scenie MMA - a troche sie dzialo.



Obym tylko sie nie zawiodl i nie uslyszal znow czegos w stylu, "MMA Attack? Nie slyszalem, co to?" ... :-)
 
Ja nie powiem, ale też był bym niezmiernie rad, jeżeli taki wywiad by sie ukazał :-)
 
Z najwiekszą chęcią przeczytałbym wywiad z Panem Dariuszem Cholewą. Dowiedziałbym się czegoś więcej o MMA ATTACK. Myślę ze młodej organizacji też zależy na promowaniu i nie byłoby problemu zeby przeprowadzić wywiad.
 
Back
Top