Pytania do wywiadu z Giorgim Esiavą oraz Mansurem Abdurzakovem

Wito

Moderator
Cohones
Cześć!
Chciałbym prosić was o pomoc :) W następnym tygodniu w moim klubie będą dwaj zawodnicy z Lublina, którzy tak naprawdę dopiero startują są młodzi i głodni zwycięstw. Chciałbym, aby ich popularność w mediach trochę ruszyła, bo mają dopiero po 20 lat :) Macie do nich jakieś pytania? Giorgi w swoim zawodowym debiucie pokonał Huberta Lottę, miał także wiele wygranych amatorskich. Mansur jest trochę bardziej doświadczony i stoczył już 4 walki na zawodostwie. Pomożecie?
Z góry dziękuję, mam nadzieję, że nie zepsuję pierwszego wywiadu, nagramy go na dyktafon a później wrzucę w formie opisowej na stronę. Let'sss gooo :D

https://www.tapology.com/fightcenter/fighters/172283-giorgi-esiava

https://www.tapology.com/fightcenter/fighters/172306-mansur-abdurzakov
 
1. Buła czy łokieć?
2. Kto wygra Akop czy Erko?
3. Kiedy walczy drwal?
4. Łapać czy rzucać?
Tak poważnie to nie znam i jak sprawdzę kto to to może później coś podrzucę.
 
Wiem, że nikt ich nie zna i mi też nie jest łatwo zrobić taki wywiad, ale w chłopakach jest spory potencjał i szkoda gdyby nikt o nich nie usłyszał.
 
Weź popytaj o ich początki i jak to wygląda tam u nich w Gruzji i Czeczeni. To są zapaśnicy ?
 
Weź popytaj o ich początki i jak to wygląda tam u nich w Gruzji i Czeczeni. To są zapaśnicy ?
Tak zapaśnicy, kiedyś jeden z nich nieźle mnie pozamiatał na macie :) Sparują w moim klubie bokserskim, żeby podciągnąć umiejętności i poprosiłem ich o trochę zapasów, bo ja zielony w tym temacie i zrobili mi Gruzińskie linie lotnicze :D
 
1. Czy w MMA szukają sposobu na życie - zawodowstwo czy to hobby?
2. Co myślą o stosowaniu dopingu w sporcie?
3. W jaki sposób zacheciliby młodych ludzi do uprawiania sportu?
4. Czy amatorskie trenowanie sportów walki jest ich zdaniem dla każdego?
5. Czy wynieśli z maty jakieś cechy czy umiejętności (poza samą walką) które przydały im się w dotychczasowym życiu?
6. Jaki styl walki im najbardziej imponuje, kto jest ich idolem, a z kim chcieliby się zmierzyć (bez względu czy ten ktoś jeszcze walczy czy nie)?
7. Czy UFC jest w dupie? ( Tylko sprawdzam czujność ;) )
 
1. Czy w MMA szukają sposobu na życie - zawodowstwo czy to hobby?
2. Co myślą o stosowaniu dopingu w sporcie?
3. W jaki sposób zacheciliby młodych ludzi do uprawiania sportu?
4. Czy amatorskie trenowanie sportów walki jest ich zdaniem dla każdego?
5. Czy wynieśli z maty jakieś cechy czy umiejętności (poza samą walką) które przydały im się w dotychczasowym życiu?
6. Jaki styl walki im najbardziej imponuje, kto jest ich idolem, a z kim chcieliby się zmierzyć (bez względu czy ten ktoś jeszcze walczy czy nie)?
7. Czy UFC jest w dupie? ( Tylko sprawdzam czujność ;) )

Obiecuję w jakimś stopniu zapytać o 7!!!!!!
 
Kiedyś temat poruszony, a dziwnie pomijany:
czy wstrzemięźliwość seksualna pomaga czy przeszkadza w przygotowaaniach i samej walce? Czy jednak spuścić z kija przed walką? Może za młodzi i za mało doświadczeni, ale warto spróbować zapytać?

Kolejne to pytanie o motywację do treningów:po co to im wogóle? Człowiek się tylko męczy, szansa na kontuzję i obicie ryła a kasy z tego niewiele? (Chłopaki są z innego kręgu kulturowego, może dadzą jakąś fajną odpowedź).

Ostatnie: jak trafili do Polski i czy tu planują swoją przyszłość? Jak nasz kraj wypada na tle sportowym w porównaniu do ich ojczyzn
 
Kiedyś temat poruszony, a dziwnie pomijany:
czy wstrzemięźliwość seksualna pomaga czy przeszkadza w przygotowaaniach i samej walce? Czy jednak spuścić z kija przed walką? Może za młodzi i za mało doświadczeni, ale warto spróbować zapytać?

Kolejne to pytanie o motywację do treningów:po co to im wogóle? Człowiek się tylko męczy, szansa na kontuzję i obicie ryła a kasy z tego niewiele? (Chłopaki są z innego kręgu kulturowego, może dadzą jakąś fajną odpowedź).

Ostatnie: jak trafili do Polski i czy tu planują swoją przyszłość? Jak nasz kraj wypada na tle sportowym w porównaniu do ich ojczyzn

jakis rok temu Wojtek z mmanews pytal o spuszczanie z kija Kułaka i Kułak mowil ze miesiac czy dwa miesiace przed walka wgl nie rucha, bo szkoda mu obnizac testosteron
 
Nie rucha zeby nie obnizac a strzykawka laduje gdzie tu kurwa sens...

Też pierdolenie, po tak długim czasie bez spustu to teść właśnie spada. Organizm się przyzwyczaja . Jakieś durne teorie, poruchasz, to na drugi dzień masz taki sam poziom
 
Pod koniec tygodnia pogadam z nimi, więc ponawiam czy macie dla mnie coś jeszcze z pytań? :D
 
Zapytaj co sądzą o Akopie
Lubią o Gruzji opowiadać i zapasach bo caly czas startują to moze coś o tym
A no i dlaczego KSW jest lepsze od UFC
 
1. Co wg nich poza treningami ściśle związanymi z samą walką (boks, zapasy, itd.) jest kluczowe w przygotowaniach i na czym się skupiają?
2. Być może częściowo na to odpowiedzą w powyższym pytaniu. Czy dodatkowo poświęcają czas na treningi typu - podnoszenie ciężarów, gimnastyka/kalistenika, rozciąganie, cokolwiek innego? Ile czasu?
3. Jak często i w jaki sposób trenują kardio? Jak dużą wagę do tego przywiązują do tego aspektu?
4. Który z elementów ich przygotowań jest dla nich najbardziej kluczowy?
5. Jak wygląda ich proces regeneracji? Ile czasu poświęcają na sen?
6. Co jedzą, piją?
7. Jakie mają plany na przyszłość, aspiracje związane z MMA?
8. Biorąc pod uwagę realia, jak zamierzają promować swoją osobę?
9. Kiedy kolejne walki?
10. Czy mają plan awaryjny, jeśli kariera w MMA nie wypali (np. poważna kontuzja)? Czy mają pomysł na siebie po zakończeniu kariery (tak wiem, że dopiero ją zaczynają)?
11. Czy UFC jest w dupie?
 
Back
Top