Pyt. całkiem zielonego

pokaz

Oplot Challenge
Featherweight
Witam mam pytanie. Czym sie różni UFC 144 od UFC on FOX lub Fuel TV.UFC on FX i UFC on Fuel TV to sa gale takie jak ufc 144 ?Ogladalem na jednej stronie UFC 144 i byl znaczek ufc on fox w gornym prawym ekranie.
 

heileris

ONE FC
Lightweight
Numerowane gale UFC emitowane są w systemie Pay Per View (PPV) czyli musisz zaplacić za ich obejrzenie.On Fox, On Fuel TV itp. emitowane są na kanałach dostępnych na kablówce i nie trzeba za nie dodatkowo płacić.
 

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Tym, że gale numerowane są jakby "wielkimi" galami, będącymi w systemie PPV, a UFC on FOX lub Fuel TV, to gale w stacjach telewizyjnych z nieco mniejszymi gwiazdami (choć nie zawsze). Tak samo są jest UFC Fight Night itd.


Edit: heileris mnie uprzedził :)
 

GLF

KSW
Heavyweight
no ale to sa juz gale nie tak numerowane jak ufc 144 tak?


Nie bardzo kumam.Jeżeli pytasz, czy gale "UFC on..." lub "UFC The Ultimate Fighter Finale" podbijają nry gal PPV to nie.Jeżeli pytasz czy gale te mają własną numerację to tak. Zresztą prześledź to sam: http://www.sherdog.com/organizations/Ultimate-Fighting-Championship-2
 

pokaz

Oplot Challenge
Featherweight
aha to te nazwy mozna tak porownac do wrestlingu.Wielkie dzieki za wyjaśnienei ^^
 

GLF

KSW
Heavyweight
No nie do końca. Gale wrestlingowe są emitowane "seryjnie", jak serial. O ile takie porównanie pasuje do Bellatora to do "UFC on..." już raczej nie.
 

Yagiel

UFC
Lightweight
Sytuacja przypomina tą z PolskiSą duże gale KSW np KSW 17,ale są też małe takie jak KSW Extra, KSW Fight Club które mają własną numerację.
 

Painkiller

KSW
Lightweight
coby nie zakladac nowego tematu. kiedy kolejna gala DREAM bo o ile się dobrze orientuje jeszcze w tym roku nic od nich nie było.
 

Anonymous

NoLife FC
Trzeba chłopakowi doprecyzować:

Ogladalem na jednej stronie UFC 144 i byl znaczek ufc on fox w gornym prawym ekranie.


Tylko walki z głównej karty lecą w systemie PPV. Walki z prelimsów na numerowanych galach kiedyś leciały w Spike TV i na Fejsie, teraz na FX (i pare na Fejsie ). Wracając do UFC 144 znaczek mógł być ale właśnie FX a nie FOX w rogu ekranu ( prelimsy)
 
Top