PWP: War on the Mainland – wyniki

Relacja i wyniki. Wszystkie walki na youtube.

W zaległym starciu z niedoszłej Affliction 3 dzisiaj w nocy w Kalifornii w walce wieczoru gali Powerhouse World Promotions: War on the Mainland Tim Sylvia (MMA 27-6) zastopował Paula Buentello (MMA 28-13). Niedawny pogromca Mariusza Pudzianowskiego, mimo, że nie zrobił zakontraktowanego limitu wagi ciężkiej w swoim stylu obijał rywala w klinczu, wykorzystując swoją przewagę fizyczną odbierał mu siły, by w pod koniec drugiej odsłony odprawić Teksańczyka ładnym prawym podbródkowym.

Największą niespodziankę wieczoru sprawił obieżyświat Matt Horwich (MMA 25-15-1) poddając byłego pretendenta do tytułu UFC i jednego z lepszych grapplerów kategorii średniej Thalesa Leitesa (MMA 17-4). Horwich przegrywał walkę z Brazylijczykiem, w trzeciej rundzie niewiele brakowało odklepałby firmowy trójkąt rękami Leitesa. Amerykanin wydostał się jednak z tej techniki i na początku czwartej rundy zdobył plecy przeciwnika szybko zapinając kończące duszenie, które dało mu sensacyjną wygraną.

Zwolnienie z WEC i walka na mniejszej gali nie dała niestety wygranej Jensowi Pulverowi (MMA 22-14-1). Byłego mistrza UFC znowu zawiodły szczęka i obrona przed poddaniami. Diego Garijo (MMA 5-1) najpierw posłał go na deski, a potem poddał gilotyną. Little Evil co prawda zapowiada, że nigdy nie zakończy kariery, jednak w ringu/klatce nie wygrał walki od grudnia 2007.

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza PWP w wadze ciężkiej
Open.: Tim Sylvia pok. Paula Buentello przez KO (prawy podbródkowy), 4:57 runda 2

Główna karta:

170 lbs.: Terry Martin pok. Jorge Ortiza przez niejednogłośną decyzję, 28-29; 30-28; 29-28

Pojedynek o pas mistrza PWP w wadze półciężkiej
205 lbs.: Tony Lopez pok. Jasona Lamberta przez KO (kolano), 1:49 runda 2

Pojedynek o pas mistrza PWP w wadze średniej
185 lbs.: Matt Horwich pok. Thalesa Leitesa przez poddanie (duszenie zza pleców), 0:44 runda 4

155 lbs.: Erin Beach pok. Joao Silvę przez jednogłośną decyzję, 30-25; 2 x 29-28
155 lbs.: Diego Garijo pok. Jensa Pulvera przez poddanie (gilotyna), 1:08 runda 1
185 lbs.: Gustavo Machado pok. Ricka Reevesa przez niejednogłośną decyzję, 29-28; 27-30; 30-27

Pozostałe:

155 lbs.: Cleber Luciano pok. Todda Willinghama przez poddanie (duszenie zza pleców), 3:18 runda 2
170 lbs.: A.J. Matthews pok. Seana Choice’a przez poddanie (uderzenia w parterze), 3:54 runda 2

PWP: War on the Mainland – wyniki

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Moim skromnym zdaniem Lombard samą ilością pogromów słabszych fajterów zasłużył sobie na to dziesiąte miejsce.

banevt

Brutaal
Lightweight
mam nadzieję, że nie Belcher nie zakończy kariery teraz kiedy zaszedł już tak daleko. Oby szybko wykaraskał się z tej kontuzji.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
MirJitsu:
Chodzi wlasnie o ta kontuzje oka. Odkleila mu sie siatkowka i Belcher sam mowil, ze chyba zakonczy kariere, bo obawia sie, ze przy nastepnym takim urazie moze stracic wzrok.

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Venom, tak swoją drogą to jakiś czas temu w SS wspomnieliście o rozszerzonym rankingu, była chyba nawet mowa o jego publikacji w lipcu. Możesz coś więcej o tym napisać?
icon_smile.gif

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Chyba nie jest to dobry pomysł z publikacją tego rankingu :) znów zacznie się fala krytyki, miliony narzekań dlaczego ten 23 a ten 18, dlaczego on a nie ktoś inny itd. Szkoda nerwów :)

spartan

BAMMA
Middleweight
leites poddany??niezle:),czarna passa pulvera trwa…niech faktycznie zakonczy kariere,ciekaw jestem czy sylvia ma jeszcze szanse wrócic do ufc

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Serus:
Ja bym na twoim miejscu tak nie drwil, bo Tim na wage wniosl o 30 funtow mniej niz przed walka z Pudzianem. (dokladnie 274,4 lbs.). Wiec mysle, ze jak sie przylozy to bedzie w stanie niedlugo zrobic wymagany limit.

No, ale zeby dostac sie do UFC to sama waga nie wystarczy. Przed walka z Pudzianem zapowiedzial powrot na szczyt, poki co zaczal dobrze, zobaczymy jak mu dalej pojdzie.

“Chyba nie jest to dobry pomysł z publikacją tego rankingu
icon_smile.gif
znów zacznie się fala krytyki, miliony narzekań dlaczego ten 23 a ten 18, dlaczego on a nie ktoś inny itd. Szkoda nerwów
icon_smile.gif

Chociaz bedzie wiadomo, ze strona zyje
icon_smile.gif

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Limit limitem, ale ja wiarę w Tima już straciłem. Być może dostanie jeszcze szansę w UFC, ale jeśli to sądzę, że będą to ze 2 walki i tylko wtedy gdy pół HW wykosi plaga kontuzji.. Chociaż dużym plusem jest to, że trenuje w Xtreme Couture, poza tym zawsze mogę się mylić :)

A podoba Ci się jak strona żyje w temacie z koszulkami? Bo mi nie specjalnie.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Nie mialem na mysli trollowania, tylko dyskusje na temat miejsc poszczegolnych zawodnikow.

Co do poziomu sportowego to Tima mozna wyszydzac patrzac przez pryzmat przegranej z Mercerem, ale nalezy mu oddac, ze dzis w nocy rozbil goscia, ktory niedawno byl w UFC i wcale tak zle sobie nie radzil. Szczegolnie na tle walki Struve vs. Buentello, Sylvia wypadl lepiej.

Seb

Oplot Challenge
Welterweight
Trzymałem kciuki za Horwicha. Odkąd zaczął trenować w 10th Planet JJ w Hollywood zrobił ogromne postępy w jiu-jitsu, chociaż nie spodziewałem się, że PODDA Leitesa. Poza tym Matt Horwich to tak zajebisty i skromny człowiek, że ciężko nie życzyć mu zwycięstw
icon_smile.gif

Terry Martin w 170 jak widać daje sobie radę. Oby tak dalej.

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Nie chodzi tylko o walkę z Mercerem, po prostu mam wrażenie ze Sylvia się skończył. Poza tym zależy co rozumiemy przez "powrót na szczyt". Jeśli tylko samo dostanie się do UFC to tak jak mówię, jest prawdopodobieństwo, że da rade.

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
A czy Dana przypadkiem nie powiedział, że powrót Tima do UFC jest możliwy tylko i wyłącznie poprzez TUF`a?

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
“Nie chodzi tylko o walkę z Mercerem, po prostu mam wrażenie ze Sylvia się skończył. Poza tym zależy co rozumiemy przez “powrót na szczyt”. Jeśli tylko samo dostanie się do UFC to tak jak mówię, jest prawdopodobieństwo, że da rade.”

Skonczyl? W calej karierze przegral tylko z Mirem, Arlovskim, Couturem, BigNogiem, Fiodorem i Mercerem. Jak zacznie przegrywac ze sredniakami chociaz, to mozna bedzie mowic o jego koncu…

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Zellboys06:
Moze niektorzy mysla, ze Tim sie skonczyl na podstawie tego, ze sie chlopak zalamal (vel zapuscil) po porazce z Fedorem. Praktycznie porazka z Mercerem byla nastepstwem jego upadku po walce z Rosjaninem.