Pudzianowski znieważył publicznie Oknińskiego!

Kokos z kąd mogło Ci przyjsc do głowy ,że Mariusz bierze sterydy?Przecież to jest niesamowicie mało prawdopodobne.
 
To czy Pudzian bierze coś, czy nie bierze, to nie jest aż tak istotne, Istotne jest czy kokos80 coś bierze! A jeżeli bierze, to co!?
 
Z kąd :)



Tar karzdy robi błendy ale ty to jurz pżesadzasz.







A tak na poważnie to temat jak z bardzo fachowych gazet dla polskiej inteligancji.
 
Shogun mam stwierdzone problemy z ortografią ,a na dodatek nie poprawia mi zdań i nie mogę wszystkich znaków napisac :-)
 
Oooo! Udało mi się znaleść żródło kokosowej wiedzy:



http://www.bodystyle.com.pl/2011/11/byly-trener-do-pudzianawole-trenowac-slonie-niz-osla/
 
Mozna mowic o Okninskim co sie chce,ale wychowal tony zdecydowanie lepszych zawodnikow od Pudziana.To ze sodowa Pudzianowi uderzyla po Najmanie to bylo widac z kilometra.
 
Źle, że obaj piorą budy przez internet i robią z siebie widowisko. Z tego co pamiętam Okiński zaczął



Z trenerem moim zdaniem powinno byc tak jak z lekarzem czy byłą dziewczyną: koniec współpracy i morda w kubeł na swój temat, a nie obwieszczac całem światu, że do niedawna ukochany podopieczny to lamus
 
jak zaczął? Ewidentnie go zrobili w chuja. Nie zgadzam się ze wszystkimi tezami Oknińskiego ze np walka z Butterbeanem była ustawiona ale akurat to co napisał w oświadczeniu to 100% prawdy.



Na Pudziana był robiony ogromny marketnig, trzeba bylo wmowic ludziom ze Pudzian kiedys beidze mistrzem świata. Na poczatku szlo swietnie, bo zdemolował Najmana i kazdy nowy widz mma myslal ze Mario jest nie do pokonania. I Okniński razem z Martinem i Kawylem tez niestety uczestniczyl w tym cyrku, mowiąc mediom ze Pudzian to przyszly mistrz. I po walce z Sylvią zrobili go w chuja bo to jego oskarzyli o zle przygotywanie Mariusza, dodając mu do tego łatke słabego trenera. Ja mu sie nie dziwie ze sie wkurwil bo nie na to pracowal cale lata zeby teraz KSW z Pudzianowskim zrobiło z niego kozła ofiarnego. Ale powinien juz sobie odpuścić z tymi atakami, bo to do niczego nie prowadzi.
 
Wydaje mi się, że te oskarżenia Pudziana są spowodowane tym, że Okniński powiedział w wywiadzie, że Pudzian nie ma najmniejszych szans wygrać z Thompsonem, wygra jeżeli sam Janem się przewróci itd.
Juras zresztą też się delikatnie mówiąc wkurzył o wykorzystanie jego nazwiska bez wiedzy przez Oknińskiego.
 
dobra to jak jestesmy przy Okninskim to mam pytanie, na ktore nigdy nie udalo mi sie znalezc odpowiedzi.



Slyszalem, z opowisci, ze jak jeszcze BJJ raczkowalo w Polsce to Mirek probowal nawiazac jakies kontakty w Brazylii, m.in. z Gracie Barra, ale niestety wspolpraca nie ulozyla sie najlepiej i generalnie Brazylijczycy uprzedzili sie do Polski na jakis czas, bo Mirek ich rzekomo oszukal. Zna ktos te historie i moze ewentualnie jakies szczegoly?
 
Jak Pudzian przegra rewanż z Thompsonem to na KSW 18 zobaczymy walkę Pudzian vs Były Trener. Teraz panowie podgrzewają atmosferę.
 
@raphaelius klub oknińskiego był w Gracie Barra jako pierwszy w Polsce potem gdy dołączyła do GB Copacabana on odszedł od GB
 
z kamilem to nie raczej, bo on wkoncu jest nie zwyciezony na zawodowych ringach mma:-)
 
A kim jest ten cały Bazelak ? Takich debiutantów unikających walki a szczekających i promujących swoje "fajterstwo" to ja oglądać nie chcę na KSW.
 
"...A kim jest ten cały Bazelak ?..."



Kolega Najmana :-). Tak przynajmniej sam mówi o sobie. Ale z tego co go słyszałem i czytałem to charakter mocno inny. A jaki z niego zawodnik to nie wiadomo bo jak pisał zoom: "...jest nie zwyciezony na zawodowych ringach mma
crazy.gif
..."
 
Ja też jestem niezwyciężony na ringach wszechświata. Dawać mi tu Pudziana.
 
W odpowiedzi na pomówienie zawarte w poniższej wypowiedzi Pana Oknińskiego dotyczące mojej osoby:



"Zaczął brać z powrotem sterydy, chociaż tłumaczyłem mu, że po testosteronie gęstnieje krew, przez co tlen wolniej dostarczany jest do mięśni, co z kolei powoduje kłopoty wydolnościowe. Ciężko jest dobrze dotlenić 130 kg mięśni przy gęstej krwi. Było to jednak gadanie do pustej ściany - stwierdził Okniński."



informuję że sprawa ta znajdzie swój finał w Sądzie w przeciągu kilku dni.



Ps:mogę się poddać badaniom antydopingowym w każdej chwili w terminie wyznaczonym przez Sąd i nie pozwolę sobie na takie bezpodstawne oszczerstwa pod moim adresem.



Mariusz Pudzianowski


z fejsa pudziana
 
Pudzian pewnie wygra sprawę, bo nie udowodnią mu, że coś brał. To się Okniński głupio wkopał.
 
Oczywiście, że Pudzian nigdy nic nie brał. Jest silny z natury i ma ustystematyzowany tryb życia. Do zbudowania 140 kg mięśni przyczyniła się też maślanka truskawkowa



jesli pójdzie z tym do Sądu to będzie szczyt hipokryzji
 
W tej sprawie trudno nie doszukiwać się prawdy w tym, co wypowiedział Mirek.

Zresztą, ta sytuacja się powtórzyła przed walką z Thompsonem. Pudzio przed walką z Butterbeanem schudł i wziął się za robotę.
Po wygranej z Eschem - znowu przybrał masy mięśniowej, co przyniosło opłakane skutki w walce z Anglkiem.
 
Back
Top