Pudzianowski nie ma złamania wiadomość z WP

tenchi18

Oplot Challenge
Middleweight
Przed dwunastą informowaliśmy o tym, że Mariusz Pudzianowski po dzisiejszej walce w USA trafił do szpitala z podejrzeniem złamania śródstopia. Jak udało się na dowiedzieć, "Pudzian" na szczęście nie ma żadnego złamania.


- Jesteśmy już po prześwietleniu. Na szczęście nie wykazało ono złamania u Mariusza. Jego noga jest mocno potłuczona, ale z całą pewnością nie jest złamana - zapewniła nas menadżerka, Barbara Demczuk.


Przypomnijmy, że w nocy z piątku na sobotę Mariusz Pudzianowski poniósł pierwszą porażkę w swojej krótkiej karierze MMA. Polski siłacz poddał walkę w drugiej rundzie. Tim Sylvia okazał się zbyt groźnym przeciwnikiem dla Polaka i nie miał większych problemów z wygraniem pojedynku.


Na tej samej gali swoje bardzo efektowne zwycięstwo odniósł drugi z naszych reprezentantów - Łukasz Jurkowski. Popularny "Juras" znokautował Koreańczyka Ho Jin Kima.


http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Pudzianowski-nie-ma-zlamania,wid,12295547,wiadomosc.html
 
Nie chce mi się jeszcze raz oglądać walki, ale wydaje mi się, że Tim tych "kopniaków" nie blokował, tylko Pudz trafił stopą i sobie ją rozwalił. ;p Typowy błąd amatora xD
 
Back
Top