Pudzian vs. Thompson już oficjalne

Tidzej

Bellator
Heavyweight
megapunk.jpg

(fot. Daniel Herberston / Sherdog.com)

Na konferencji zorganizowanej przez KSW dziś rano w hotelu Sobieski w Warszawie James Thompson (MMA 16-15) oficjalnie podpisał kontrakt na walkę z Mariuszem Pudzianowskim (MMA 3-1) na gali KSW 16 w gdańskiej Ergo Arenie 21 maja.

Thompson przegrał swoje trzy ostatnie walki wcześniej notując wygraną nad Tengizem Tedoradze. Od czasu jego sensacyjnej wygranej z Hidehiko Yoshidą w sylwestra 2006 roku Anglik wygrał tylko 2 z 13 stoczonych walk. Walka z Pudzianem będzie dla niego pierwszym występem od września 2010 roku kiedy po wyrównanej walce przegrał z byłym rywalem Polaka Yusuke Kawaguchim na gali DREAM.

Pojedynek z Thompsonem napoczyna nowy 2-walkowy kontrakt Pudzianowskiego z KSW. Ostatnia walka Pudziana to pojedynek z “Butterbeanem” w Łodzi, stoczony tydzień przed walką Thompsona w Japonii. Pudzianowski jest niepokonany na ringu KSW jedyną swoją porażkę notując z Timem Sylvią w walce dla Moosin w USA.

Pudzian vs. Thompson już oficjalne

Loku

Jungle Fight
Lightweight
Jestem ciekaw co pokaże Mariusz. Długo nie było go widać w mediach, być może naprawdę rzetelnie trenował. Liczę, że zrobił spore postępy.

korusia

Oplot Challenge
Heavyweight
Trochę przesadzili z tym wcześniejszym zachwalaniem przeciwnika dla pudziana
icon_smile.gif
wydaje mi sie ze jest w zasięgu i wbrew pozorom jak na ten moment kariery Mariuszka to idealny przeciwnik.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Razor ? Tu masz napisane przeciez wszystko:

Thompson przegrał swoje trzy ostatnie walki wcześniej notując wygraną nad Tengizem Tedoradze. Od czasu jego sensacyjnej wygranej z Hidehiko Yoshidą w sylwestra 2006 roku Anglik wygrał tylko 2 z 13 stoczonych walk. Walka z Pudzianem będzie dla niego pierwszym występem od września 2010 roku kiedy po wyrównanej walce przegrał z byłym rywalem Polaka Yusuke Kawaguchim na gali DREAM.

Rage

BAMMA
Bantamweight
Lewandowski i Kawulski jak zwykle nieudolnie pompują balonik…miało być 3,5 mln widzów KSW 15, miał być rywal z czołówki MMA dla Pudziana….zabawnie by było gdyby Pudzian dostał łomot, wtedy balonik by pękł…

dms

Oplot Challenge
Lightweight
Walka na 2 rundy? Czy wiadomo coś na temat ewentualnej zmiany na cywilizowany czas walki, np. 3×5?

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
Nie zdziwię się jak Kolos wjedzie w Pudziao w swoim stylu i Mario się troszkę pogubi, ale w parterze liczę na purpurę bjj Mario !! :-)

dms oszalałeś ?? chcesz, żeby pierwszy raz na KSW ktoś umarł z wycieńczenia na ringu ?

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Pudzian powinien wymęczyć decyzję. To będzie walka na kształt tej z Kawaguchim.

mmaniasty

Oplot Challenge
Light Heavyweight
bardzo mizerny przeciwnik dla pudziana,w takim tempie pudzian bedzie mial rekord 10-1 ale za to 10-wygrane z takimi przeciwnikami jak thompson,najman buterbeen,jestem zawiedziony.wiadomo ze nie czas na gorna polke ale to co daja pudzianowi to mizernota

dynx

Oplot Challenge
Heavyweight
nie zdziwi mnie jak James trafi którymś ze swoich cepów Mariusza na tyle celnie że zakończy walke przed czasem..

Shadow

Oplot Challenge
Light Heavyweight
mmaniasty:

Ta walka ma pokazać jakie Pudzian zrobił postępy i czy można dać mu jakiegoś dobrego zawodnika,bo walka z Butterbeanem nic nie pokazała.Dopiero teraz przekonamy się czy Mariusz jest celebrytą-fighterem,czy może już zawodnikiem MMA

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Nie rozumiem waszycj toków myślenia Dlamnie ta walka zapowiada się na wyrównaną nawet ze wskazaniem na thomsona ...

Razor_BoxingNews.pl

Brutaal
Lightweight
Shoocker – Ja wiem co jest napisane. Liczyłem na wasze zdanie. Może ktoś z was widział większość jego walk i powie opinię obiektywną, bo rekordem to on na kolana nie powala.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Ok Razor juz rozumiem. Przekleje swoje wypociny z innego tematu

Nie zgodze sie z tym, ze Thompson jest rzucony na pozarcie, jest duzo bardziej doswiadczonym zawodnikiem MMA od Pudzilli, napewno lepszym technicznie w kazdej plaszczyznie, o co nie trudno. Nie ma co sie oszukiwac, Pudzian z nikim powaznym nie walczyl, chyba, ze bierzemy pod uwage Kawaguchiego, ktory wygladal jak mlodszy brat Mariusza, ale i tak jakby doszlo to 3 rundy to Mariusz by odklepal przez zmeczenie.

"Ciekawe jaką Thomoson będzie miał taktykę na walkę: jak będzie obalał to może skończyć tak jak w walce Thomson vs Kimbo(którą dziwnie przegrał)."

Pewnie bedzie obalal, albo sprobuje zameczyc Pudziana w klinczu.

Kolczu

Brutaal
Welterweight
No to obiektywnie jest to zawodnik o niezbyt dużych umiejętnościach w każdej z płaszczyzn MMA, ma niezłą siłę użytkową i dość duże doświadczenie. Kiedyś pokonał mistrza olimpijskiego w Judo no i do tego jest bardzo popularnym fighterem.

bobyflex

BAMMA
Lightweight
Nie narzekajcie, jak na ten etap kariery ( o ile moge tak napisac) Pudziana w mma, Thompson to całkiem niezły przeciwnik. Oczywiscie nijak to sie ma do wczesniejszych deklaracji wlascicieli KSW - no ale to było oczywiste od poczatku. Rzeczywiscie, powinnismy zobaczyc jakie postepy zrobil Mariusz ( o ile je zrobil) i czy jest dalej tylko celebryta czy juz mozna go nazwac zawodnikiem mma:-)

Marccin19

Oplot Challenge
Welterweight
Ja mimo wszystkie stawiam na Thompsona, choc rywal w zasięgu. Ciekawe jak ta walka bedzie wygladac, bo do tej pory cztery walki Pudziana i każda w innym stylu

blinious

Oplot Challenge
Welterweight
Pudzian się ostatnio kulał z Jurasem w Copie i podobno zachwycająco nie wyglądał…

G

Guest

Guest
Ja sobie i wam zycze zeby Pudzian wygral przez ciezki nokaut,automatycznie zainteresowanie wzrosnie o 1000% i lepsi sponsorzy sie pojawia heh:D

G

Guest

Guest
Pfffffff żałosne, jak można tak kłamać żE RYWAL Pudziana będzie top fighter lepszy od poprzednich o dwie połki………..żenada, wstyd fuuuuuuuuuuuj okropne kłamstwa. What’s the name of Marian opponent???? My his is Thompson, James Thompson. No jaaaaaaaaaaaaaa [cenzura]dole

Bezimienny

Shark Fights
Light Heavyweight
Co to tej walki z Kawaguchim:
Kto według was wygrał? W ostatniej rundzie była kompletna dominacja Thomsona, a w pierwszej IMO był remis.