Pudzian i Thompson przed KSW 16

Razor_BoxingNews.pl

Brutaal
Lightweight
TJ jupi!!! Super, że ty zrobiłeś materiał. Ja dziś nie dałem rady. Pudzian wymiata jak zawsze
icon_smile.gif
Ciekawe co zaprezentuje jego rywal. Pudzian mówi, że trenuje i to dobrze. Liczę, że jeszcze nie pokazał tego na co go stać!

kosmydel

Oplot Challenge
Featherweight
Mariusz chyba spokorniał
icon_smile.gif
szkoda że nie powiedział “tanio skóry nie sprzedam” cały wywiad na to czekałem
icon_biggrin.gif

eSBe

Oplot Challenge
Light Heavyweight
kosmydel: “akurat” “troszeczke” tego zabraklo
icon_biggrin.gif

Skad jest Thompson ? bo przedziwnym angielskim sie posluguje.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Bristol.

Edit: Do Bristol przeprowadził się dopiero w 2001, wcześniej mieszkał w rodzinnym Rochdale w aglomeracji Manchesteru.

qubassek

Oplot Challenge
Welterweight
Słychać, że Anglik, bo ciężko mi go zrozumieć
icon_smile.gif
Liczę, że Mariusz rzeczywiście popracował i dobrze się zaprezentuje.

Razor_BoxingNews.pl

Brutaal
Lightweight
Tijej jeszcze Pudziana przetłumacz he he
icon_smile.gif
Żartowałem oczywiście

A tak na poważnie to jaką wazelinę Thompson zapodał KSW
icon_smile.gif
Fajnie, że ludzie tu przyjeżdżają i chcą zostać po ostatniej gali to już nam się robi cała paleta tych obcokrajowców co pokochali Polskę.

Ja czekam na walkę Olivia ten koleś wymiata

pietrrokov

Shark Fights
Welterweight
Obejrzałem pierwszy w życiu wywiad z JT i szczerze mówiąc odniosłem wrażenie, że jest trochę niepełnosprawny – to znaczy sposób jego mówienia wskazuje na to, że albo urodził się z wadą wymowy albo o kilka KO za dużo zaliczył.
Dla mnie ta walka nie ma wogóle sensu i chociaż zawsze lubiałem z sentymentu Pudziana oglądać tym razem wogóle się tym nie jaram
icon_sad.gif

Marcin_

Shark Fights
Welterweight
Dzieki za wywiady! Pudzian w sumie mowil to samo co zawsze, zas Thompson wydal mi sie sympatycznym kolesiem, przy tekscie o rzucaniu glazami w ringu zasmialem sie na glos.
icon_smile.gif

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
James mily gosc,

a wywiady z Mariuszem chyba nie naleza do najlatwiejszych, w odpowiedzi mozna spodziewac sie wszystkiego
icon_smile.gif

pietrokov, nakrec nam jakies wywiady i potem sie wypowiadaj,
lub skup sie na konstuktywnej krytyce a nie uciekasz sie do chamstwa

S.T.A.L.K.E.R

Oplot Challenge
Welterweight
Pietrrokov
Wybacz, ale czytając Twój komentarz skłaniał bym się bardziej do stwierdzenia, że To ty masz jakiś uraz (zapewne głowy).
Dosłownie tragedia, po jaką cholerę ktoś pisze takie wywody.
Wybaczcie użytkownicy ale naprawdę nie potrafię tego zrozumieć

uhasz

Jungle Fight
Bantamweight
SUPER swietne wywiady ..
Ja też miałem wrażenie że TJ lepiej mówi po angielsku od Thompsona (w sumie nie wiem czy to komplement)
Mariusz dojebał z tym że MAREK od zapasów DAREK od boksu … wyraźnie spokorniał co świadczy chyba o tym ZE JUŻ WIE ŻE NIC NIE WIE .Ale podoba mi się taka postawa .
WARRRRRRR PUDZILLA

kongo

Oplot Challenge
Welterweight
Pudzianowski idzie na łatwiznę.Miał do wyboru alexadra emelianenko i go nie wybrał.On dobrze wie że w MMA nic nie osiągnie oprócz dużej kasy.Wnierwia mnie że takie beztalęcie za walkę z thompsonem wezmie 350tys a tacy zawidnicy jak mamedow czy błachowicz zarabiają grosze, to jest chore

Tidzej

Bellator
Heavyweight
O ile mam wysokie zdanie o swoim angielskim to jest spora róznica pomiędzy mną a native speakerami.

pietrrokov

Shark Fights
Welterweight
stalker nie wybacze.
Ja urazów żadnych nie mam pisze tylko – jeżeli nie zrozumiałeś – że do JT bardziej pasuje pewna składanka którą zrobił Rivera dla Bispinga.
Po prostu Pan Tomphson wygląda na niedorozwoja ( styl mówienia, patrzenia itd.)
Ogólnie nic do gościa nie mam i jak ktoś wyżej napisał bardzo sympatyczny człowiek ale kilka nokautów wiecej i sądze, że skończy jak Muhammad Ali.
Jakby ktoś tego nie rozumiał co napisałem to są to po prostu moje spostrzeżenia i oczywiście nie musicie się z nimi zgadzać
icon_biggrin.gif

Tens

WSOF
Heavyweight
Lesnara dostaje koło 3 mln $ za walkę, a nie 400 tys i jakiekolwiek porównywanie go do Pudziana jest bezesnsowne.

A propos tej gadki, że Thompson jest niedorozwinięty. Trzeba być kompletnym debilem, żeby w pierwszej kolejności nie wziąć pod uwagę ile ciężkich ciosów ku uciesze gawiedzi Anglik przyjął na głowę. Ten problem zresztą nie dotyczy tylko jego. Chuck czy Wanderlei to może znakomicie się wysławiają po latach kariery i ciężkich nokautach?

Najzabawniejsze jednak jest to, że James to całkiem bystry gość. Wystarczy posłuchać jego wywiadów, których nie brakuje na youtube. Dzisiaj rzucał dowcipami jak z rękawa. Ale jeśli specyficzny akcent i nie do końca wyraźna wymowa to dla kogoś oznaka bycia niedorozwiniętym, to polecam posłuchać Terry • ego Etima.

A teraz konkretnie: pietrrokov jeszcze jeden taki wpis i wylatujesz. Na tzw. fighter bashing nie ma tutaj przyzwolenia.

mat

UFC
Heavyweight
zgadzam sie z Venomem. Mozna przytoczyc przyklad naszej najwiekszej legendy sportow walki czyli Pana Marka Piotrowskiego. Niektorym ciosy bardziej niszcza zdrowie, innym mniej ale inteligencja nie ma tu nic do rzeczy