1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Przystanek Woodstock 2012

Discussion in 'Forum MMA' started by Malymaja, Jul 31, 2012.

1. Malymaja

Malymaja WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,235
    Zdobyte Lajki:
    597
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    Założyłem taki temat gdyż Za 2 dni rusza 18 Przystanek Woodstock.

Ja uwielbiam takie imprezy, a juz tym bardziej jak taka impreza na taką skale odbywa się w mieście w którym mieszkam, tak to jest w tym przypadku:-)

Na polu masakra ludzi w ch... alkoholu jeszcze więcej:-)

Może ktoś z Was się wybiera w tym roku do Kostrzyna n/O na grubą fazę (Woodstock to najlepsza okazja):-):-)

Acha zapomniałem dodać że jak widzę na plakatach na mieście że w ostatni dzień imprezy mająć grać koncert Eris Is my Homegirl, Hope (duża scena) i Bas Tajpan (Pokojowa Wioska Kryszny) to przechodzą po moim ciele Ciary.

2. malin

malin Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    529
    Zdobyte Lajki:
    61
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    Paramedic
    Miasto:
    Manchester
    za godzinę ruszam do Kostrzyna. To już będzie mój 13 raz i polecam każdemu

3. Sledzik

Sledzik Brutaal
    Welterweight

Komentarze:
    545
    Zdobyte Lajki:
    149
    Punkty:
    1,790
    Ja miałem dzisiaj jechać, ale wczoraj zerwałem wiązadła w kolanie i wszystkie przygotowania poszły w piach ;p

4. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    bylem z 8 razy. w tym roku mialem jechac jedynie na Glace,bo zawsze marzylem zobaczyc Sweet Noise na woodstocku,ale nie chce mi sie pierdzielic w brudzie i syfie dla jednego wystepu. zrobilem sie za stary na tego typu impreze i nic mnie prawie tam juz nie ciagnie. za tydzieb natomiast jade na Brutal Assault,ktory jest przepiekny. woodstockowiczom zycze udanej i bezpiecznej imprezy oraz braku kolejek po zarcie:)troche w srodku czuje zal,ze nie jade,ale jak wczesniej mowilem-gusta sie zmienily:)

5. Painkiller

Painkiller KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,242
    Zdobyte Lajki:
    351
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Wałbrzych
    Home Page:
    jakoś nigdy mnie nie kręciła ta impreza. bylem raz przejazdem jeszcze jak się odbywał w Zarach i nigdy więcej. No chyba, że ścigągneli by tam Judas Priest

6. Bardock

Bardock WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,597
    Zdobyte Lajki:
    1,933
    Punkty:
    1,790
    JAAAAREEEEK! Kto był, załapie. ;)

7. DickNiaz

DickNiaz WSOF
    Welterweight

Komentarze:
    3,271
    Zdobyte Lajki:
    3,395
    Punkty:
    1,790
    Było świetnie, chociaż mocno zawiodłem się na Machine Head. Wiadomo jednak, że tam się jedzie głównie dla klimatu, nie dla bandow :)

8. TwardyB

TwardyB ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,276
    Zdobyte Lajki:
    431
    Punkty:
    1,790
    Eeee dajcie spokoj. Spęd roznej masci lewakow i anarcholi.

9. DickNiaz

DickNiaz WSOF
    Welterweight

Komentarze:
    3,271
    Zdobyte Lajki:
    3,395
    Punkty:
    1,790
    Jeżeli byłeś i tak uważasz to ok. Piąteczka i nie mam prawa Cię krytykować bo to subiektywna opinia :D Ale jeżeli nie byłeś i opierasz się wyłącznie na wylaszczonych kolegach/stereotypach itd. to sorry ale... :-)

Każdy przynajmniej raz w życiu powinien PW odwiedzić, o!

10. Mr_Crowley

Mr_Crowley Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    335
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    @DickNiaz: ale tak właściwie, to po co? :D Raz tam byłem, kiedy byłem niedojrzały emocjonalnie i podążałem tam, gdzie podążało stado. Wtedy moje stado podązylo akurat na PW no i całe szczęście chodziłem tam non stop nawalony, bo na trzeźwo nie szło tego znieść. Teraz jestem niedojrzały trochę mniej i za żadne pieniądze tam nie pojadę (no chyba, że wystąpi tam Amy Lee w stroju topless ;).

11. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    a ja jutro wbijam w pociąg i kierunek Czechy - Jaromer,a tam BRUTAL ASSAULT i Hatebreed,Agnostic Front,Nile,Immortal, At The Gates,Napalm Death i wiele innych kozaków ;] Maszyna też będzie grać,ale jakoś mnie nie ciągnie do nich

12. bax

bax Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,461
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Ja pewnie już się tam nie pojawię. Kilka lat się wybierałem i zawsze mi coś wypadało. Obecnie nawet na zwykłe koncerty nie chce mi się chodzić, a co dopiero na kilkudniowy spęd w spartańskich warunkach. Cóż, człowiek sie starzeje.

13. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    jak już jestesmy przy festach, to w Płocku robią nastepce Cover Festu - Summer Fall Festival - 2 dniowy fest rockowy,we wrzesniu, za free a pierwsze potwierdzone składy to TSA,Hey,Lao Che,Farben Lehre i niezawodni Acid Drinkers którzy zaprezentują nadchodzący album. Zapraszam :P

14. MNEMIC

MNEMIC BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    704
    Zdobyte Lajki:
    43
    Punkty:
    2,790
    Bylem, pilem sie bawilem :) W ogolnej ocenie nie byl to mega woodstock jak sie zapowiadalo na poczatku. Fakt, MH tez mnie troche rozczarowal(np. oba koncert Clawfinegra byly lepsze), ale potem Luxtorpeda nadrobila to z nawiazka. A tka co mi sie nasuwa pod calej wyparawie Woodstockowej: Jebac, jebac PKP! ;)

15. Bardock

Bardock WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,597
    Zdobyte Lajki:
    1,933
    Punkty:
    1,790
    @up

Ja tam mało nie zemdlałem, taki zaduch był.... Pierdolone zjeby z PKP. -.- Pociągi odjeżdżały puste, bo przejście było zablokowane, no spoko.:-)

16. DickNiaz

DickNiaz WSOF
    Welterweight

Komentarze:
    3,271
    Zdobyte Lajki:
    3,395
    Punkty:
    1,790
    @Mr_Crowley

a chociażby po to, żeby właśnie powrócić do tej wspaniałej niedojrzałości. Na Woodstocku pierwszy raz byłem 4 lata temu, potem rok temu (poczucie zawodu, 'jestem za stary' itd.), a w tym roku bawiłem się niemal tak jak w 2008 roku. Coś w tym jest :)

Edit: podobno załapałem się na teledysk My Riot - Godność 2011 jak szczam koło lasku... :D

17. Uefo

Uefo Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,494
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
  18. Malymaja

Malymaja WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,235
    Zdobyte Lajki:
    597
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    Według mnie Machine Head dali świetny koncert, Ja zawiodłem się na Eris Is My Homegirl.

A takich zespołów jak Gooral, Asian Dub Foundation nie powinno być na PW, w czasie jego występu czułem się jak na baletach, a nie jak na Woodstock.

Dla mnie najlepiej zagrali: Hope, Machine Head, Dubioza Kolektiv, Luxtorpeda

PS. Mam nadzieję że za rok zagra Hey (bo czekam już na nich 3 lata) i Coma, nie pogardzę też Strachy na Lachy, Noff i Beth

19. DickNiaz

DickNiaz WSOF
    Welterweight

Komentarze:
    3,271
    Zdobyte Lajki:
    3,395
    Punkty:
    1,790
    powinny być, w końcu trzeba być otwartym na nowe doznania muzyczne. Zreszta to jest festiwal, na jednym bandzie stoisz sobie zapatrzony, a na innym idziesz sobie na piwko i nie ma problemu : )

20. Malymaja

Malymaja WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,235
    Zdobyte Lajki:
    597
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą

Koncert na który czekałem najbardziej, kocham Ich :)

Nawet mają kawałek dla Pawła Józwiaka pt. "Eye Of The Tiger"

Share This Page