Przemek Saleta o walce Kułak vs Materla

Meru

Moderator
Cohones
Strona nie śmiga. Jakbyś obejrzał filmik, który trwa 1 minutę 19 sekund to byś wiedział, że link do strony to: MMAterla.com

Przemo

Oplot Challenge
Featherweight
Mysle ze Cipek bedzie mega przygotowany w marcu i pozamiata tam
icon_wink.gif

flabero

Oplot Challenge
Featherweight
Ja myślę że Saleta nauczył Kułaka swojego magicznego duszenia i to będzie jego tajna broń

Meru

Moderator
Cohones
@flabero
To Kułak nauczył Saletę tego magicznego duszenia
icon_smile.gif
Już wcześniej zastosował ją w walce z Kołacinem.

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
No proszę, nawet Saleta gada do rzeczy i nie palnął żadnej głupoty
icon_razz.gif
Najman by tak 20sek nie wytrzymał ;D

A co w tym dziwnego, Przemek jest jakoś tam związany z MMA od lat. Jeśli dobrze pamiętam był sędzią punktowym pierwszych gal KSW oraz wiele razy bronił MMA w różnych programach gdzie próbowano przedstawiać ten sport jako walki spod budki z piwem.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
No Saleta dla mnie to raczej nie jest osoba dobra do promocji MMA, ale to już subiektywna ocena więc nie będę wchodził w dyskusję bo po prostu dla mnie to taki drugi Najman którego nie szanuję i nie chcę kojarzyć z tym sportem.

Tak jak pisałem Przemek jest z KSW od pierwszych gal w Championsie i wielokrotnie bronił MMA w różnych programach w TV. Przy okazji jest też utytułowanym kickbokserem i bokserem. Potrafi się wypowiadać, dobrze się prezentuje i jest lubiany.

Chciałbym, żeby jak najwięcej takich sportowców było kojarzonych z MMA.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Każdy ma prawo do własnej opinii i ja szanuję Twoją mimo że się z nią nie zgadzam. Ja wolę żeby MMA reprezentowały osoby z klasą albo osoby czynnie związane z tym sportem.

Bez obrazy, ale głupota niektórych fanów MMA mnie przeraża.

MMA to nie powszechnie akceptowana piłka nożna. Kilka lat temu, gdy MMA był atakowane przez media osoba Przemka była na wagę złota. "Osoby czynnie związanych ze sportem" były wtedy często uważane za przestępców i barbarzyńców i wtedy to Saleta angażował swoje powszechnie znane dobre imię do obrony tego sportu.

Teraz w podzięce za to jakiś koleś na forum napisze, że Saleta to taki drugi Najman bez klasy. Ręce opadają.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Jesteś po prostu chamski.

W podzięce za to jak zjechał Najmana po dość żenującej wygranej z nim ja uważam że Przemek nie ma klasy i mam ku temu powody, jeśli to czyni mnie głupim to wolę być głupcem niż twierdzić że Saleta ma klasę bo bronił MMA. Wiele osób broniło MMA w trudnych chwilach, co nie oznacza że muszą być czczeni jak bóstwa i że nie można wypowiadać się o nich niekorzystnie zwłaszcza jeśli sami się wypowiadają w taki sposób o innych.

Jest różnica między krytyką, a odmawianiem prawa do uczestniczenia w sporcie i podważaniem sensowności przeprowadzaniami z nim wywiadu o pojedynku na KSW.

Aha i nikt inny o statusie Salety jeszcze kilka lat temu nie bronił MMA. Piszesz bzdury.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
No wlasnie chcialem o tym napisac, jak mozna wrzucac Salete i Najmana do jednego wora??? Naprawde rece opadaja!

shazmen

Oplot Challenge
Featherweight
Może Małysz zacznie się wypowiadać na temat walki Materli z Kułakiem albo Kubica?

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Venom sam piszesz bzdury. Ja piszę o tym jak się zachowuje i czy ma klasę czy nie a Ty mi tu robisz wyjazd o jego zasługach wobec MMA.
A tym co powiedział po walce udowodnił że wcale nie zasługuje na to by być ocenianym lepiej niż Najman.

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Lucifer
Przyznaje ci 100% racje nie wiem dlaczego admini tak bronią salety który swoją żenującą wypowiedzią po ostatniej walce stracił szacunek który budował przez lata

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
piotreks92 - Wiesz jak to jest z emocjami i sympatią, w parze potrafią wielu osobom zawrócić w głowie.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
icon_biggrin.gif
Gorsi od psycho-fanów Fedora
icon_smile.gif

Nie no Panowie, ja nie chcę tutaj wyjść na jakiegoś hejtera Przemka Salety bo ogólnie nie mam do niego nic poza tą akcją po której mi osobiście zawsze będzie się już źle kojarzył. Dlaczego? Ponieważ swoją karierę sportową zakończył w taki a nie inny sposób. Czyli bez klasy. A to co powiedział było bardzo w stylu Najmana stąd porównanie do niego na które sobie jakby nie patrzeć zasłużył.
Co do udzielania wywiadów i odmowy mu prawa do tego, to wcale mu go nie odmawiam po prostu napisałem że mnie to zastanawia że ktoś chce z nim przeprowadzać wywiady, bo sam bym po prostu nie chciał i nic więcej.