Przegląd gali UFC 132 - Dużo Highlightów!

sethcab

Shark Fights
Lightweight
Mój nowy projekt: http://www.youtube.com/user/sethcabMMAROCKS


No może ciężko to nazwać projektem, już tłumaczę. Pamiętacie drogę do UFC X? Starsi użytkownicy będą pamiętać. Strasznie mi sie to podobało, i mogłem to wysyłać znajomym którzy nie śledzili zbytnio MMA żeby sobie przybliżyli trochę fighterów walczących na najbliższej gali. Teraz postanowiłem zrobić sam coś podobnego, ale nie do końca. Przed każdą galą będę robił taki przegląd (nie mam lepszego słowa jakby to nazwać, ktoś ma jakiś pomysł?). Przegląd będzie wyglądał z pozoru jak zwykłe przedstawienie kto walczy z kim, tylko że dzięki adnotacjom na YT po kliknięciu na zdjęcie zawodnika będzie was przenosiło do wybranego przeze mnie jego Highlight'u (np. klikamy na zdjęcie Wanda i przechodzimy do jego HL). Wiem, że każdy może to sam zrobić, ale tutaj będziecie mieli wszystko w jednym miejscu itp. Mam nadzieje że redaktorzy mnie nie zjedzą za wstawienie loga MMARocks do filmiku na starcie, taka darmowa reklama z mojej strony :P


Możliwe że się okaże iż bedzie to słomiany zapał co często u mnie występuje, no i druga opcja że nikt tego nie bedzie oglądał - teraz to właściwie zrobiłem dla znajomych których ostatnio wkręciłem do MMA to myślałem że podzielę się też z wami. Subskrybujcie jak chcecie, napewno to jakaś motywacja dla mnie będzie :P Aha i wiem że to dziwne ale nie polecam 480p - Jakieś dziwne pixele wyskakują. W niektórych przypadkach nie mogłem znaleźć highlightów więc wstawiałem walki z YT, a jak już walk nie było to nic nie mogłem zrobić. Ale od walki walki Bowlesa w góre wszystko jest.



Jakby co to sugestie mile widziane tu czy na komentarzach w YT.
 
Bardzo fajny pomysł. Lubiłem "Drogę do.." i na pewno będę na bierząco oglądał twoje przeglądy.







Btw. Link do Sotiropoulosa nie działa. Tylko mnie ?
 
Działa. Dobry pomysł i fajnie, że ci sie chce. Ale myzykę to musiałem wyłaczyć:-)
 
Nie byłem u siebie na PC i musiałem wybierać z tego co było... Następnym razem bedzie coś bardziej normalnego.
 
Okej, pomyślę nad tym. Narazie 0 subskrypcji co mnie troche martwi bo niechce potem robić na darmo przeglądów ale mam nadzieje że z czasem się to nadrobi :P
 
Zmieniłem dźwięk, mogłem tylko wybrać te z dostępnych na YT ale myślę że jest lepiej.
 
super pomysł;D jak Ci nie przejdzie to na pewno będę oglądał następne edycje
 
Teraz mam przerwe wakacyjną, więc do najbliższych gal będa na 99.9%. Od września zobaczę, jeżeli uznam że jest wystarczające zainteresowanie to poświęce czas na ten przegląd, a jak nie to raczej będę wolał go inaczej spożytkować tym bardziej że matura się zbliża wielkimi krokami.
 
naprawde świetny pomysł, ja jako amator mogę się dowiedzieć czego się spodziewać po zawodnikach







E X T R A!
 
Super, tylko zakładam,że w przyszłości wcześniej bedziesz wrzucał ten przegląd, a nie po gali...?:-)
 
Znaczy, teraz przegląd był o godzinie 17:00 w Sobotę. Fakt trochę późno ale z piątku/sobotę wpadłem na ten pomysł (na imprezie, tłumacząc kumplom kto walczy :-)) no i zanim wstałem i zebrałem się do tworzenia itd. to tak wyszło troche późnawo :P Myślę że tydzien przed galą będę wrzucał w przyszłości.
 
Dzięki panowie dzięki. Redakcja mi jeszcze nie odpisała na maila czy mogę używać ich loga na początku filmiku i nazwy w nazwie kanału. Mam nadzieję że nie będe musiał usuwać i robić go na nowo :-)
 
Back
Top