Przedtreningówka od IHS Technology - SHOW TIME

Szady

MMARocks
Cohones
ShowTime.png

Show Time
UPDATE 360 g​

Show Time 2.0 jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportwoców uprawiających sporty siłowo-wytrzymałościowe oraz typowo siłowe. Zastosowany przed treningiem Show Time 2.0 powinien przyczynić się do zwiększenia motywacji jak też do poprawy wyników sportowych uzyskanych na treningu przed którymi został zastosowany.

Dlaczego UPDATE? A jak nazwałbyś produkt oparty na sprawdzonej przez tysiące ludzi formule, która została zmodyfikowana i ulepszona w taki sposób, aby działał lepiej dając więcej satysfakcji? Show Time UPTADE jest preparatem stosowanym przed treningiem. Przeznaczony jest dla wszystkich sportowców sportów siłowych i wytrzymałościowych, którzy pragną wyraźnej poprawy swoich wyników sportowych. Niesamowite pobudzenie, jeszcze lepsza koncentracja, bez przysłowiowego „doła” po treningu, który trwa 30% dłużej i jest w 100% bardziej intensywny niż dotychczas. Słowa charakteryzujące pierwszą wersję wspaniale pasują do nowego Show Time’a. Sięgając po ten produkt kontynuujesz to, co zaczęliśmy wracając na ścieżkę prowadzącą do pokonania Twoich naturalnych słabości. Zdecydowany hit, który jest obecnie numerem jeden jeśli chodzi o odżywki przedtreningowe.

Tabela wartości:

show_time-tabela.png
 
Fajne opakowanie :D . Ciekawy jestem jaka jest różnica między Show Time a High Kickiem?
 
Fajne opakowanie :D . Ciekawy jestem jaka jest różnica między Show Time a High Kickiem?
wydaje mi sie, ze pompa miesniowa po ST jest wieksza i to srodek bardziej do sportow silowych. Po HickKick praktycznie pompy nie ma
 
Odkąd zakazano geranaminę(1,3-dimetylamylamina) producenci dwoją się i troją, żeby czymś ją zastąpić. Schizandrol A i Dendrobium to kolejne wynalazki, niestety nie działa to tak samo, wg mnie nawet się nie zbliża. Show Time to bardzo fajna przedtreningówka na rozpęd, jak nie mamy ochoty, motywacji, siły po ciężkim dniu, a nie ma czasu się zdrzemnąć to wprowadzi nas w stan właściwy. Należy do grupy tych, które wprowadzają chaos/amok - dla jednych plus, dla jednych minus. Osobiście wolę Iron Pumpa, albo nawet High Kicka, który mimo tego, że nie pompuje to jest suplem, który wchodzi bardzo lekko i bardzo lekko schodzi, oddala też dług tlenowy i jest naprawdę uniwersalny.
 
Back
Top