Prywatne wiadomości

Potwierdzam :boystop:






W dobie smartfonow ulatwily by przyszle zloty forumowe bo jednak nadal promil z nas ma swoje telefony. Fajnie by bylo moc się namierzac w knajpach. Nie żebym w przyszlosci znowu planowal spożywa znaczne ilości alkoholu :boystop:
 
Ja tam mam dostęp do prywatnych wiadomosci. Np . z Grzechem,. napisałe do mnie kiedyś i jest jedynym użytkownikiem z którym mogę pisać prywatnie.


Tak, to ironia. Pytam sie czy bedzie taka możliwosc? chociaż jej brak ma swoje plusy.
 
Kiedyś na pewno ale musimy ogarnąć najpierw inne sprawy jak np strona główna + nowe skórki na Cohones.
 
Napiszę raz,ale pożądnie :

Czy serio ta aż tak wielki problem, by PW odpalić??
Przecież to się w mej kaczej pale nie mieści, serio:confused:

Może zenitem mojej wiedzy z informy było podkrecenie glowicy w magnetofonie od C64 ale Panowie @defthomas i @Dzihados :

SZANUJCIE SWYCH USERÓW JAK SIEBIE SAMYCH
 
Napiszę raz,ale pożądnie :

Czy serio ta aż tak wielki problem, by PW odpalić??
Przecież to się w nej kaczej pale nie mieści, serio:confused:

Może zenitem mojej wiedzy z informy było podkrecenie glowicy w magnetofonie od C64 ale Panowie @defthomas i @Dzihados :

SZANUJCIE SWYCH USERÓW JAK SIEBIE SAMYCH

Tu chodzi o to, że chłopaki od Czeczenów dostają 0,5 grosza za każdy post. Myślisz, że dlaczego Ciebie kiedyś zbanowali, a mnie nie banują? Bo zarabiam dla cohones.
 
Dostałem kilkanaście powiadomień z jednodniowym opóźnieniem. Poza tym chyba nie potrzebnie wysyła sie maila z każdą wiadomością jak kilka już czeka. @Dzihados ? Teraz to nie przeszkadza ale jak system ruszy to skrzynki się zapchają.
 
Back
Top