Prosba o usuniecie konta.

Usuncie mi to konto albo nie w sumie to mi szkoda 3/4 tego forum i siebie , ze tu sie produkowalem. Dobry zart to o zlodzieju murzynie albo burdnym ukraincu a dobra wartosc to jak sie kogo wyjebalo. Czesc wam i zycze troche swiatla na saganek
 
Usuncie mi to konto albo nie w sumie to mi szkoda 3/4 tego forum i siebie , ze tu sie produkowalem. Dobry zart to o zlodzieju murzynie albo burdnym ukraincu a dobra wartosc to jak sie kogo wyjebalo. Czesc wam i zycze troche swiatla na saganek
Czyli co?
 
tumblr_melif5gGVQ1r7a2bao1_400.gif
 
Usuncie mi to konto albo nie w sumie to mi szkoda 3/4 tego forum i siebie , ze tu sie produkowalem. Dobry zart to o zlodzieju murzynie albo burdnym ukraincu a dobra wartosc to jak sie kogo wyjebalo. Czesc wam i zycze troche swiatla na saganek
nie zrozumialem nic, przestan kurwa cpac.
 
nie zrozumialem nic, przestan kurwa cpac.
Nie Ty bedziesz o tym decydowal , daaaaaaj spokoj , i w sumie to kurwa chuj Cie to obchodzi , ciemny debilu , spierdalaj chodz mi stad , moze zakapujesz , jak dla Ciebie zarty o kurewskich Ukrainskich genach sa smieszne i sie jarasz bo kogos podpusciles to bez kitu ale SPIERDALAJ-CHODZ MI STAD
:childcry:
 
Wystarczy się nie logować, ale wtedy nie dostałbyś zastrzyku z atencjonanu.
No kurwa bez tego blichtru bym się zesrał i nie wysrał. Takie to prestiżem napawające splendoratorium mocne. Raczej sie staram byc samokrytyczny zwyczajowo zwyczajnie
:korwinlaugh:
 
Nie zbanowaliscie mnie i nie usuneliscie mi konta wiec moje zachowanie przez ktore sam potepilem sie , sprawiedliwie sie przyznalem do bycia debilem jest normalne . Więc w sumie to beczka , pompeczka i fajnie zwyczajnie mi z tym , jesteśmy osłami , debilami wszyscy
:juanlaugh: :awesome::jarolaugh::waldeklaugh::rutekajak::neildegrassewhoa::benny::corn::deniro::dobry::siara::mjsmile:




:fjedzia:

wyjebane w takim razie w prostowanie swoich debilizmow
przeca to raczej norma
w normach zwyczajów forumowych
tak zwanych
obyczajowych ramach obranych
to sie wszystko zachowalo
takze jebac to
pis jo
gratuluje marcinosowi punktow zyskanych w punktacji kurewskiej demoralizacji rankingowych klasyfikacjach jakichs tam twoich - jestes zwyciezki
caluje cie - nie
baj baj
bej bej
bejbe
wygrales - pokonales mnie
aufwiderzejn - pozdrawia cie moj kurewski ukrainski wymyslony gen
spierdalaj - chodz
jak na zlosc
xD
 
Last edited:
Wystarczy się nie logować, ale wtedy nie dostałbyś zastrzyku z atencjonanu.
Takie to budujące , że aż się dokopałem do nowej zelandii chowając się pod ziemię motywowany tym całym atencjonanu zastrzykiem , głowę schowałem w piach a chuj mi się sam z tej mocy zyskanej schował do mego własnego dupska
:benny::benny::benny:
Teraz jestem kims wkoncu
:fjedzia:
 
Back
Top