Prosba o ukaranie

J.N "BBa"

BAMMA
Light Heavyweight
Wnioskuje o bana dla siebie za trollowanie pod wplywem srodkow odurzajacych. Na miesiac moze byc. Poddaje sie samoukaraniu i prosze o pomoc forumowy wymiar sprawiedliwosci. Dzieki i pozdrowienia
 
normalny dzień na cohones.
Nie no ja odlecialem XD
Chce kary za to bo normalne to nie jest u mnie poprostu odjebalo mi podawalem sie za Ukraincow i Czechow a nie jestem i wyzywalem sie z ludzmi na pelnym ogniu czego nie mam w zwyczaju. Za grubo i musze poniesc konsekwencje zeby zachowac rownowage w przyrodzie
Dajcie mi bana na miecha bardzo prosze was droga i zacna moderacjo. Trzeba wziasc odpowiedzialnosc
:neildegrassewhoa:
 
Samobiczowanie i 21,37 zł na pomoc humanitarną Ukrainy.

1646390841421.png
 
Nie no ja odlecialem XD
Chce kary za to bo normalne to nie jest u mnie poprostu odjebalo mi podawalem sie za Ukraincow i Czechow a nie jestem i wyzywalem sie z ludzmi na pelnym ogniu czego nie mam w zwyczaju. Za grubo i musze poniesc konsekwencje zeby zachowac rownowage w przyrodzie
Dajcie mi bana na miecha bardzo prosze was droga i zacna moderacjo. Trzeba wziasc odpowiedzialnosc
:neildegrassewhoa:
Wszystko w normie. Ale jak chcesz to się po prostu wyloguj i po sprawie.
 
Zasluguje na bana. Zbanujcie mnie prosze. Ja sam sie banuje wychodze i wracam 4 kwietnia jednak wolal bym formalnie zostac ukarany.

Pokoj na swiecie
Czesc
 
Sąd uznał że mozna zastosować kare w zawieszeniu, ponieważ przyznales sie do winy. Ban na miesiąc w zawieszeniu na trzy. Tak orzekła sedzia Anna Maria Wesołowska.
 
Wnioskuje o bana dla siebie za trollowanie pod wplywem srodkow odurzajacych. Na miesiac moze byc. Poddaje sie samoukaraniu i prosze o pomoc forumowy wymiar sprawiedliwosci. Dzieki i pozdrowienia
Tylko jeden użytkownik może tu pomóc
 
Back
Top